Şimdi Ara

LG GR-B802HLPM Buzdolabı-ALINDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
2
Favori
2.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

10 gün için de kendi evimize taşınıcağız.

Bu dolabı çok beğendik. Bu hafta sonuna özel kampanya ya girmiş. 3,500 liradan 3,100 liraya düşmüş. Dolabı tavsiye eder misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eternafelicity -- 2 Haziran 2015; 1:58:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben ediyorum
    İnceledim harika buzdolabı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eternafelicity kullanıcısına yanıt
    3500 etmez ama bahsettiğin fiyat için iyi Bir tercih.
    http://www.lgsatismerkezi.com/lg-gr-b802hlpm-no-frost-buzdolap-urun585.html?

• lordford50 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu cihaz kore üretimi mi?

Kore mali evet

• Teşekkür ederim cevap için.

Rica ederim
    Biz de 2 3 yil sonra bu model kalırsa bu buzdolabından alabiliriz

• Bugün 3,150 tl ile dolabı aldık. Dolap geldikten sonra resimlerini atarım.

Hayirli olsun. Gule güle kullanın

Hayırlı olsun.
  • hayırlı olsun güzel dolap
  • bir aydır LG GR-B802HLPM kullanıyorum. çok memnunum. öncelikle çok sessiz bir dolap. çalışıyor mu diye kulak kabartmadıkça sesi duyulmuyor. buzluk kısmı çok geniş. soğuk su için dışarıdan bağlantı yapmak yerine dolabın içine ayrı bir hazne yapmış olmaları çok pratik. eğer soğuk su kullanmıyorsanız ki kışın ihtiyacımız olmuyor hazneyi çıkarıp o rafı da ayrıca kullanabiliyoruz. ayrıca dolabın görüntüsü de son derece şık. kurulumu yapan arkadaş miele'lerde bile kronik sorunlar olduğunu, ama bu dolapta bir sorun yaşamayacağımızı söyledi. umarım dediği gibi çıkar
  • Buradaki yorumların da etkisiyle bu buzdolabını n11'den indirimlerimle 3000 TL'ye aldım. Hitachi alacaktım ama forumdan bir arkadaşın düşündüğüm model için biraz sesli demesi beni (mutfakla salonum bir olduğu için) bu modele yöneltti. Evin en güzel aksesuarlarından biri de olduğunu söyleyebilirim, şık bir ürün..
    Sesi gerçekten makul düzeyde ve servisçi genel olarakta bir sorun yaşamayacağımı söyledi. Ben de buzdolabı arayışı içinde olanlara katkı olsun diye yazıyorum, bayağı geniş bir dolap; şimdilik öneriyorum...
  • bende bu dolabı yaz başında 3000 liraya aldım LG GR-B802HLPM çok memnunum sesiz soğutması çok iyi yanlız dolabın kapsındaki inox malzemesi çok ince tabiri caizse karton gibi en ufak bir temasta göçükyor birde müthiş çizikler oluyor bu durumdadan son derece rahatsızım servisi aradığımda böyle şikayet almadıklarını ve bunun bir hata olmadığı nı söylediler ben ise arabaları çiziğe karşı kaplama yapılılan malzeme kaplayabilirmiyim veya lg den değişim hakkım var ne olabilir bu bir hata değilimdir bukadar para ver hep tedirgin ol bilgisi olan cevap verebilirmi

• Bu modeli satıcılar çok övüyor, alıcılar şikayet ediyor, kararsız kaldım ben de.

Kapısının kolayca çizilebilir olması genel bir durum mudur?

LG Servislerinden fazlaca şikayetler var.

Kullananlar bir şeyler söyleyebilir mi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.