Şimdi Ara

LG gc/gn-b559plcz buzdolabı için kullanıcı ve bilirkişi yorumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
9.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    4yil garanti ve 1 yil kasko
    Mal hakkinda bilgisi olan varsa yorum alabilirim arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güzel ürün. 10yıl motor garantisi var.lineer kompresör motor var sessiz az enerji tüketir ve performansı iyidir.
    Yalnız genel garanti 4yıl değil 3yıldır.marka kendisi garanti uzatmaz.teknosanın kendi ek garanti sistemi var geniş kapsamlıdır.1yılda kasko evet.Fiyat iyi kampanyalı üründür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasaluyari

lg gc/gn-b559plcz teknosa 2400tl
    4yil garanti ve 1 yil kasko
    Mal hakkinda bilgisi olan varsa yorum alabilirim arkadaşlar.

dostum aldın mı ürünü bende bunu araştırıyorum
  • Ben de amcam için bu ürünü düşünüyorum.

• candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Bu ürün ile Siemens KG56NVW30N 559 lt A++ noFrost buzdolabı arasında kaldım. Lg 10 yıl motor garantisi hoşuma gitti ama Siemens tasarım ve iç dizayn olarak daha iyi gibi ayrıca yanılmıyorsam litre olarak daha geniş. Sizce hangisi daha mantıklı ?

• Ben bir aydır kullanıyorum
    Merak ettiğiniz birşey varsa bilgim ve bir aylik tecrubem ile yardimci olurum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

LG gc/gn-b559plcz buzdolabından memnun musunuz? Bizde alacağız AEG/Electrolux ,Profilo ve LG arasında karasız kaldık. Kombi modellerini düşünüyoruz. Forumda çok farklı tavsiyeler var. Kullanan biri olarak bilgi verebilir misiniz.

Sayın @Candogan62,

Sizin tavsiyelerinize göre çamaşır ve bulaşık makinesi aldık. Çokta memnunuz. Bayram öncesi tavsiyeniz üzerine Electrolux derin dondurucu almayı düşünüyorduk hatta aldıkta ama ürün hasarlı geldi. İade talebinde bulunduk. İnternet üzerinden değil bakarak yenisini alalım derken bugün buzdolabı bozulma sinyalleri verince kombi buzdolabı almaya karar verdik. Tecrübelerinize ve incelemelerinize göre siz hangi marka ve modeli tavsiye edersiniz?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Ben de amcam için bu ürünü düşünüyorum.

LG Canlı Sohbet'te "Bu dolapta çift devreli soğutma sistemi yani derin dondurucu ile soğutucunun birbirinden bağımsız çift devre ile soğutma özelliği var mı?" diye sorduğumda yetkili kişi "Hayır böyle bir şey yok, sadece no-frost özelliği var" dedi.

Acaba sorduğum soruyu mu anlamadı yetkili yoksa bu özelliği yok mu?
  • Bu ürünü takibe başladım hoşuma gitti ancak bütçeyi biraz aşıyor inox istiyoruz ve teknosa fiyatı 2399 biraz daha inmesi lazım takip eden varmı teknosada kdv indirimde fiyatı ne oluyor bilen varsa paylaşablrmi . diğer sitelerden veya yerlerden pek almak istemiyorum ama cezbedici fiyatlar herzaman kabul edilebilir :)
  • dikey dijital panelli olanini 2015 temmuz ayinda satin aldim. kapisini acinca diger buzdolaplarindan farkli olarak yogun plastik kokusu yoktu, o yuzden tercih etmistim. :) genel olarak cok memnunum. urunleri cok iyi muhafaza ediyor. herhangi bir bozulma ve koku sorunu yasamadim. genel olarak sessiz, gunde bir-iki kere kisa sure sesi artiyor, onun disinda calistiginda sesi duyulmuyor. urunun eksi olarak gozlemledigim tek tarafi transparan plastik ve 8 yumurta yeri olan basit bir yumurta kabi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: xbreakx

quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Ben de amcam için bu ürünü düşünüyorum.

LG Canlı Sohbet'te "Bu dolapta çift devreli soğutma sistemi yani derin dondurucu ile soğutucunun birbirinden bağımsız çift devre ile soğutma özelliği var mı?" diye sorduğumda yetkili kişi "Hayır böyle bir şey yok, sadece no-frost özelliği var" dedi.

Acaba sorduğum soruyu mu anlamadı yetkili yoksa bu özelliği yok mu?

LG'nin bu tip buzdolaplarında çift soğutma teknolojisi bulunmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UndisputedC2

Arkadaşım ben aldım bu ürünü hatta beyaz eşya incelemesi olarak youtube'a attım.Çok ayrıntılı olmamakla beraber eğer isterseniz daha detaylı anlatımda sağlarım.buyur LG GN-B559PLCZ 70 CM GÜMÜŞ KOMBİ TİPİ BUZDOLABI

anlatım için teşekkür ederim akşam izleyip dekrar degerlendircem ancak bende aldım bu dolabı biraz indirim yakaladım dayanamadım aldım 2160 liraya geldi fyat olarak daha aşaüı yok sanrm

ancak aklımda kalan bi soru var aynı modelin bi farklı isimle olanı var herşeyi aynı ama fiyatı yüksek türk mantıgı neden bu daha pahalı sorusu geliyor özelliklerde herşey aynı çünkü

• Merhabalar, dolap hakkında yorum yapabilirmisiniz. Bende bu aralar almayı düşünüyorumda. Memnun olduğunuz veya olmadığınız bişey varmı dolabın ?
  • Teşekkürler hocam yeni alacağım üründe bu sorunlarla karşılaşma ihtimalim benimde var o zaman. Yerine önerebileceğiniz bi ürün varmı peki bu dolabın yerine yada yinede tavsiye edermisiniz bu dolabı ?
  • çok teşekkürler hocam alternatif modellere yöneleyim o zman ben. Bende uzun ömürlü sorunsuz ürün almaktan yanayım. Çok aman aman bi özellik peşindede değilim beyaz eşyada belli sağlam olsun görevini yerine getirsin yeter aslında :)
  • Merhabalar lg gn b559plcz marka buzfolabina sahibim ve buzdolabima ne koyuyorsam kufleniyor. Kapali paketin icindekini bile kuflendiriyor. Acaba yazin ve kışın calisma dereceleri icin yardimci olabilir misiniz?

• b559 plcz kullanan arkadaşların genel yorumu nasıl? ıslık sesi birden fazla üründe mi karşılaşılmış bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimano

b559 plcz kullanan arkadaşların genel yorumu nasıl? ıslık sesi birden fazla üründe mi karşılaşılmış bilgisi olan var mı?
    Hocam biraz geç oldu ama alamak isteyenler içinde bilgilendirme amaçlı olur diye yazıyorum KESİNLİKLE LG buzdolabına bulaşmayın çeyiz adı altında aldım geçen kurulum yapıldı ürün aşırı gürültülü çalışıyor müşteri hizmetleri sıfır kesinlikle çok boş konuşuyorlar işlerine gelmeyince ses tonları hemen yükselir kendileri kral sanki herşeyin üstüne cihaz çizik ve göçük çıktı servis elimizde form yok merkezle görüşeceğiz deyip gitti o gidiş bu gidiş kaldık ortada muhattap yok en iyisi benim için tüketici mahkemesi almak isteyenler müşteri hizmetlerinin rezaletini bilerek alsın 😂

• bu buzdolabı gercekten kotumu??

• karanlik46 K kullanıcısına yanıt
    Değil.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.