Şimdi Ara

★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★ (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.020
Cevap
82
Favori
543.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu en üst ürün. Düşük modelleri de var. 1 2sene onceki modelleri de var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biliyorum sadece dediğim gibi pratiklik acısından mantıksız geliyor mobil kullanımdada lg g7 gayet yeterli olacaktır.masaustu sistem kurmayı bu paraya tercih ederim sonuçta bu ürün bir ifi black label değil.en üst ürün derken markanın kendi içindeki dac amplerden bahsettiğinizi düşünüyorum ne ürünler var sonuçta giriş seviyesi f/p ürünü bir masaüstü sistem q5 i cok üzebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meraklı21 -- 7 Şubat 2019; 22:10:1 >
  • Şu anda büyük bir güncelleme indiriyor. İnşallah Android Pie'dır.

• asiboldon kullanıcısına yanıt
    Pie Nisandan önce gelmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asiboldon

Şu anda büyük bir güncelleme indiriyor. İnşallah Android Pie'dır.
    Biraz önce gördüm bende. Eve gidince indireceğim. Siz yüklediğinizde ne güncellemesi olduğunu yazar mısınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F5DFA3868 -- 8 Şubat 2019; 16:33:43 >
  • Şimdi bitti , değişen hiçbirsey yok güvenlik güncellemesi sürüm hala 8.0.0 , güvenlik yaması 1 ocak 2019 olmu.
  • İnternette bootloop yazanlar var G7 için yaşayan var mı? Bu telefonu almak istiyorum ses kalitesine dikkat ederim bu sebeple kendi değerinde başka iyi bir telefon göremedim. Yardımcı olacak arkadaşlar varsa sevinirim.
  • Son of Hades kullanıcısına yanıt
    Hayır bizde böyle bir sorun yaşayan yok.
  • Arkadaşlar bu model And9 alacak mı?

• Polanski TR P kullanıcısına yanıt
    Kore için yayınlandı türkiyeye gelmesi mart-nisan ayını bulur , android 10 da alacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

Kore için yayınlandı türkiyeye gelmesi mart-nisan ayını bulur , android 10 da alacak.
    Sağol

• Telefonu LG türkiye garantili en uygun nerden alabiliriz?

• nokia 8 e pie geldi kullaniyoruz eskiyince gecersiniz

• SirSdü kullanıcısına yanıt
    Kvk dan alabilirsiniz

• Hepsiburada mobiloom satıcısından ürün alan var mı?Siyah modelini sipariş edeceğim mavi ile arasında 250 tl kadar fiyat farkı var.Satıcı hakkında bilgisi olan var mı?
  • ben geçen hafta siyah olanını hb.com dan aldım. satıcı hepsiburadaydı. almadan önce 3-4 hafta sepette beklettim. ara ara stoğundan kalkıyordu, başka satıcılara aktarıyordu. satıcılara güvenmiyorsanız bence acele etmeyin belki hb.com tekrardan stoğuna alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çekilin Ben Baytarım -- 13 Şubat 2019; 21:22:22 >
  • Merhaba arkadaşlar kvk.com'dan almıyorsunuz katkı olması amaçlı paylaşıyorum. Cihaz + kılıf + koruyucu cam + araç şarj aleti ile beraber 3369tl. Yani aksesuarları 100 liraya almış oluyorsunuz ki aslında daha fazla tutar ve aradım sordum LG Türkiye garantili oluyorumuş.https://www.kvk.com/Product/Detail/1087-LG_G7_Thinq_64_GB_Platinium
  • Çekilin Ben Baytarım kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.Bende satıcılara güvenmeyip satıcısı hepsiburada olanı aldım.Kargo bekliyorum artık
  • Bu cihaz için tek korkum 4 GB Ram olması. Şimdi Android 9 da gelecek ve RAM tüketimi artacak o yüzden alamıyorum bir türlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcoreuss

Bu cihaz için tek korkum 4 GB Ram olması. Şimdi Android 9 da gelecek ve RAM tüketimi artacak o yüzden alamıyorum bir türlü
    Aynı durumdayım.

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.