Şimdi Ara

★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★ (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.020
Cevap
82
Favori
543.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler cevap için. Evet değiştirilebilir batarya güzel olurdu gerçekten ama su geçirmezlik için vazgeçilebilir bir özellik. Bir de artık hızlı şarj olduğu için işler iyice kolaylaştı.
    Peki diğer sorular için cevap verebilecek var mıdır acaba?
  • mütehassıs kullanıcısına yanıt
    3.soru , öyle bir özellik yok ama wireless depolama ihtiyacı yasayacagınızı sanmıyorum 64 + sd kart var. Bende 128 gb sd kartta taktım toplamda 180 küsür gb hafıza oldu.
  • Telefonu sürekli kablosuz sarj etmenin sakıncası var mı normal kabloluya göre ?
  • Arkadaşlar yeni bir telefon alacağım samsung s9plus ile lg g7 thinq arasında kaldım. bu telefon nasıldır? eski telefonun g3'dü. ram'ın lehimi çatladı. bootloop sorunu vardı en sonunda tamamen öldü. G7'de de aynı sorun var mıdır?

Bir de Asus zenfone 5z'ye bakıyorum. bunun da sms gönderiminde ve hat çekiminden sorun yaşayanlar olmuş. tüm üst seviye telefonlar arızalı. kırk yılın başı telefon alacağım diye iyisine bakıyorum. piyasada sağlam ürün yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çekilin Ben Baytarım -- 30 Ocak 2019; 19:58:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirSdü

Şuan amazon da siyah rengi 3233 TL ilgilenen olursa kaçırmasın. Hb da 3299 TL bu arada.
    Lg v30 plus daha pahali Amazon'da. Ust model neden daha ucuz anlamadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erdc E kullanıcısına yanıt
    Stokları eritiyorlardır.

• Çekilin Ben Baytarım kullanıcısına yanıt
    Bende aynı durumda kaldım. Kameradan biraz feragat ederim diyorsan LG g7 hem daha hesaplı. Diğer LG lerde olan sorunlar bu telefonda yokmuş. Şuan para biriktiriyorum g7 için malum taksit olmuyor yada yapan yerler fahiş fiyata satıyor.

• Arkadaşlar vatandan telefonu alan varmı ? Peşin fiyatına taksit oluyor mu?

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meraklı21 -- 3 Şubat 2019; 21:39:33 >
  • merhaba arkadaşlar,

LG G7 Thinq Türkiye versiyonu v10q şeklinde güncellendi OTA değil LG Bridge üzerinden, güvenlik yaması 1 Ocak 2019 onun dışında farklı bişey görmedim. Zaten güncellemede telefon kullanılabilirlik iyileştirme vs. yazıyor.
  • G7 ile s9 plus takaslamak isteyenler yazabilir forumdaşlar

• Kuzeyli.2891 kullanıcısına yanıt
    Birebir takas etmen zor hocam her 2 cihazıda kullanan biri olarak S9+ Bariz daha iyi bir cihaz.S9+ dan sonraki en mantıklı tercihde G7 , hanıma kaptırmasam cihazı s9+ kullanıyordum hala.
  • quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

Birebir takas etmen zor hocam her 2 cihazıda kullanan biri olarak S9+ Bariz daha iyi bir cihaz.S9+ dan sonraki en mantıklı tercihde G7 , hanıma kaptırmasam cihazı s9+ kullanıyordum hala.
    Dostum ne açıdan daha iyi bir cihaz? Yorumunu merak ediyorum iki cihazla ilgili.
  • gfbmert kullanıcısına yanıt
    Ekran , Lg G7 bildiğin sönük kalıyor sebebi IPS.
    Güncelleme , S9+ her ay güvenlik güncellemesi alıyor ayrıca G7 den eski bir cihaz olmasına rağmen Android Pie aldı , G7 de bırak android P yi güvenlik yaması eylül ayı.
    Hoparlör stereo , G7 nin ses özellikleri herkes tarafından cok beğenilmesine rağmen Hoparlör konusunda S9+ daha iyi ses kalitesi açısından.
    S9+ ın yazılım olarak cok daha fazla ek özelliği var. G7 de ikinci alan bile yok.
    Kamera konusundan pek bahsetmeme gerek bile yok , G7 bu konuda vasatken S9+ hem gündüz çekimi hemde gece çekiminde çok çok iyi.

Özetle her açıdan S9+ , G7 den bariz daha iyi bir cihaz.

Çok telefon aldım , sattım artık bu huyumdan vazgeçtim G7 yi uzun süre kullanacağım ama bir sonraki telefonum Samsung olacak.Amiral gemisi olarak eksiksiz cihaz yapıyor Samsung.
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    s9+ kullanmış birisi olarak daha iyi bir cihaz olduğu gerçeğine katılırım anca her açıdan değil.Yanında verilen kulaklık daha iyi olabilir ancak cihazların kulaklık çıkışlarına baktığımız zaman s9+ ın lg den cok daha zayıf olduğu gerçeği de yok sayılamaz.S9+ ile müzik dinlemek(kulaklık çıkışı)gerçekten cihazın geri kalanına göre çok kötü.Bence s9+ ı kusursuz bir cihaz olmaktan çok uzaklaştırıyor.2016 yılında çıkmış Htc 10 u bile bu konuda tercih ederim.tabi ki Huawei kadar da kötü değil yanlış anlaşılmasın.Sadece kulaklık çıkışı konusunda fark yediği telefonlar var ve bence o kadar iyi bir telefona yakışmıyor.Küçük bir not daha ekliyim s9+ için farklı bir kulaklık alacaksanız kesinlikle parlak olması gerektiğini düşünüyorum tabi ses rengi zevk ile alakalı bir konu ama s9+ baya koyu bir tonlamaya sahip bir telefondur.
  • Meraklı21 M kullanıcısına yanıt
    Telefonun yaninda dac ile kullanilabilir

• camera da kullanılabilir mikrofonda takılabilir .benim bahsettiğim saf cihaz performansı.Ayrıca dac takarak sadece sesi analoğa çeviririz dac amp olması lazım dediğiniz şeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meraklı21 -- 7 Şubat 2019; 20:33:14 >
  • Meraklı21 M kullanıcısına yanıt
    Evet dac ve amp
    http://m.fiio.net/en/products/83

• şahsi görüşüm evde masa üstü bir sistemi olmayan birisinin bu paraya bir sistem kurması daha mantıklı olacaktır.topping schiit gibi markların f/p ürünleri var.lg g7 thinq fiio x5 e yakın çalabilen bir telefon iken pratikliği azaltacak(dış kullanım) bu ürüne o kadar para vermek bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meraklı21 -- 7 Şubat 2019; 21:31:50 >
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.