Şimdi Ara

★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★ (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.020
Cevap
82
Favori
543.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende S8 ile kiyaslayayım merak edenler vardir.

-Pil her ikisinde de 3000 mAh ama S8 i şarj etmezsem gün çıkartmıyor. (Benim günden kastım 06.30-23.00 arasi) G7 de %20 25 şarj kalıyor. Lg deki 3000 mAh gibi değil

- Akıcılık Stabilite G7 cok daha iyi. Ikisininde icinde 5-10 Gb kalacak sekilde kullanıyorum. Snapdragon ve Yazilim kalitesi farki sanırım.

- Kamera G7 de şişirilmiş bir balon. S8 ile kıyaslayınca kullanim koşullarına göre birbirlerine göre ustünlükleri var.

- Hoparlör Kulaklik ses performansini hic kiyas etmeye gerek yok. G7 bambaşka. Ortamlarda al masaya koy hoparlör diye.

- Yüz tanima daha G7 de daha hızlı. Parmak okumada ayni şekilde Samsunga gore güzel. Parmagı bi ileri bi geri tekrar tekrar okutma gereği duymuyorsun.

- Tasarim görecelidir ama S8 yandan kavisleri ile buyuk ekrana rağmen kücük ve kaliteli hissettiriyor.

- Ekran olarak ikiside kusursuz çok güzel. Bende sorun yok ama bir cok Samsung kullanicisi amoled yaniklarindan muzdarip. S8 in siyahlari Perwolle yıkanmış gibi Siyahin hakkini veriyor baya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONUR_345241 -- 15 Ocak 2019; 17:33:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

Düşük ışık için ayrı bir modu var ve piyasadaki tüm cihazlardan daha iyi bir hale geliyor ışık konusunda, ikinci lensi geniş açı ve benim müzik performansı ile beraber en cok özlediğim sey geniş acı lensi gercekten efsane manzara fotografları çekiyor, ben satıp s9+ aldım, bu cihazı hep kullanmak istedim içimde kalmasın diye ama g7 nin özlediğim tarafları çok gercekten 4/4 lük cihaz. İlerde mutlaka g7 kullancam tekrardan.
    5 ay sonra döndüm şaka gibi
  • quote:

5 ay sonra döndüm şaka gibi

Alıntıları Göster
    Bencede özel bir cihaz tekrar hayırlı olsun

• Arkadaşlar telefonu kaldırınca otomatik açılmasını nasıl yapıyorduk ? Yani telefon masada dururken kaldırınca açılıyordu ya hiç tuşa basmadan , bulamadım şimdi.

Bu arada sanal tuşları komple kaldırdım , xiaomi kullanırken cok alışmıştım , root vs yapmadan yöntemi varmış Uygulama bu , nasıl yapılacağını da aşağısında belirtiyor , yapamayan olursa yardımcı olurum.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fb.fluid&hl=en_US
  • Android 9.0 güncellemesi dağıtımı resmen başlamış. Önce Kore'de tabi ki

https://www.gsmarena.com/lg_g7_thinq_gets_stable_android_9_pie_update_in_south_korea-news-35123.php
  • Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var elimde amerikadan gelme g7 var fakat dili ingilizce türkçe yok bulamadım ne yapmam lazım türkçe yapmak için

• Arkadaşlar ayrıca telefon satlıktır bugün geldi rengi gri pasaport kayıt edildi

• Düşük ışık performansını test etmek istedim ,

ilk resim otomatik mod
    ikinci resim kendi gece modu ( gündüz gibi çekmiş ama noise çok fazla )
    üçüncü resim gcam gece modu ,

Eşimde s9+ var , 3.resim s9+ dan bile cok daha iyi , buyrun siz karar verin.

★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★

• quote:

Düşük ışık performansını test etmek istedim ,

ilk resim otomatik mod
    ikinci resim kendi gece modu ( gündüz gibi çekmiş ama noise çok fazla )
    üçüncü resim gcam gece modu ,

Eşimde s9+ var , 3.resim s9+ dan bile cok daha iyi , buyrun siz karar verin.

Hocam gcam hangi versiyon kullanıyorsunuz acaba link atabilir misiniz? Benim kullandığım gcam fazlaca donma yaptı kaldırdım.

• mahallenin_delisi kullanıcısına yanıt
    https://forum.xda-developers.com/lg-g7-thinq/themes/app-google-camera-gcam-lg-g7-thinq-t3855081

MGC_6.1.021_MI8_V2.apk , bu versiyonu
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Donma yaptı yine bende sabitlemeden çekim imkansız gibi. Video kaydında sıkıntı yok bu arada.

• Bu telefon ciddi şekilde ilgimi çekiyor arkadaşlar ancak kafama takılan bir sorun var. Cihazlarınızı nereden satın alıyorsunuz?Hepsiburadadan s9+ aldım 6 ay önce çizik çıktı arkadaşım 3 gün önce amazondan iphone xr aldı kasası çizik çıktı.Cihaz almaya korkar oldum yemin ediyorum.Kafamda KVK ve Amazon var sizin tecrübeleriniz ne yöndedir,cihazı sıkıntılı çıkanlar oldu mu?
  • Arkadaşlar G7 şuan için bütün istediğim özellikleri barındırıyor. Kamera diğer amiral gemilere göre düşük performans olabilir ancak kamerayı çık kullanan birisi değilim. Kafama takılan sadece şu kronik bir sorun varmı veya diğer modellerde ekran sorunları ve anakart yanma gibi sorunlar yaşayan oldu mu? Sonuçta bi aylık çalışmanın karşılığında telefon alabiliyoruz sorun yaşamak istemem lütfen objektif olalım. Teşekkürler.

• ben 4 5 ay boyunca arastirip durdum. 10 gün once falan lg g7 ve galaxy s9 arasinda kalip s9'u aldim. marka algisi buyuk etken oldu bunu secerken. lg g7'nin yaklasik 1cm daha uzun bi tel olmasi (s9 bile buyuk geliyor) ve s9'un kagit uzerinde daha iyi selfie kamerasina sahip olmasi diger etkenlerdi. en onemli etken marka atkisi.

telefonumdan cok memnunum fakat aklim hala bu cizaha gitmiyor degil. deneyimledigim, arastirdigim kadariyla fiyati cercevesinde cok iyi telefon, arastiranlara tavsiye ederim kesinlikle.

• SirSdü kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam hiçbir kronik sorun yok cihazda. Kamera da gcam ile gayet güzel sonuclar alınıyor. Birde güzel kulaklık aldınız mı efsane bir müzik keyfi sizi bekliyor :)

• Cihazı KVK'dan alanınız var mı?
  • Arkadaşlar cihazdaki ses donanınımın hakkını verebilecek 150-200 tl arası hifi kulak içi kulaklık önerirmisiniz ? KZ ZS3 veya Xiaomi hybrid pro hd iyimidir ?
  • quote:

Arkadaşlar cihazdaki ses donanınımın hakkını verebilecek 150-200 tl arası hifi kulak içi kulaklık önerirmisiniz ? KZ ZS3 veya Xiaomi hybrid pro hd iyimidir ?
    s9plus'in kulakligi duruyorsa kutudan cikan buyuk silikonu takip deneyin, takili olan silikin cok ufak ve kulakligin silik bir ses vermesine sebep oluyor. 150-200 bandinda cok kulaklik kullanmis biri olarak o akg kulakliklari baya begendim ama dedigim gibi buyuk silikonla. o kulaklik varken 150 200 bandinda bi kulakliga gerek yok diye dusunuyorum.

silikonlarini kucuk uretmisler. orta boyu diger markalarin kucuklerine, buyugu ise diger markalarin orta boyuna denk. silikonun buyuklugu alinan sese cok etki ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 21 Ocak 2019; 10:26:32 >
  • Lawagolem kullanıcısına yanıt
    Ya hocam geçendede aradım onu bulamadım bir türlü , akşam eve gidince bir daha arayacağım bulamazsam şunu almayı düşünüyorum , g7 nin içinden cıkan kulaklık hosuma gitmedi.

https://www.amazon.com.tr/dp/B07FD12G9Q/ref=asc_df_B07FD12G9Q58045754/?creative=380333&creativeASIN=B07FD12G9Q&linkCode=asn&tag=cimritr-21
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.