Şimdi Ara

★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★ (319. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.020
Cevap
82
Favori
543.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncel uygulama paylaşan arkadaşlara çok teşekkürler. Zamanında iyi aldık bu telefonu. Taş gibi premium cihaz. Bu seviyede bir cihaz en az 4-5 bin bandında şu an.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz 2. Elde düzgün fiyata gitse satar pili uzun giden m51 tarzı bişey alırdım. G7 fiyatına göre cidden çok iyi ama pili beni bezdirdi, hayatımda ilk defa şarj cihazıyla geziyorum.
    Ama bu fiyat bandına satacağıma aksesuar olarak durur evde, yazık günah.

• İyi günler,

Arkadaşlar yaklaşık 1.5 ay önce 2.el az kullanılmış g7 thinq aldım.Forumu baştan sona okudum,bilgilerini tecrübelerini paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim,çok faydalandım.

Benim cihazda yaşadığım sorun şöyle,ayarlardan Erişilebilirlik e tıkladığımda ''Erişilebilrlik sürekli olarak duruyor'' uyarısı çıkıyor ve o sayfadaki ayarlara girmiyor yada ana sayfaya dönüyor.Ama ayarlar sayfasında arama bölümüne görünüm yada duyma yazdığımda ayarlarına girebiliyorum.

Benzer sorun yaşayan arkadaşlar dan tavsiye varmı?

• ismail barlas İ kullanıcısına yanıt

Yeniden yazılım yükleyin fabrika çıkışı gibi olur ve sorunlarınızın çoğu çözülür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistem uygulamalarında "android erişilebilirlik araçlarını" büyük ihtimal devre dışı biraktin bu yuzden oluyor

• Yasin kardeş teşekkürlerdediğin gibi yaptım düzeldi.Yalnız devre dışı bıraktığım uygulamalarda bulamadım android erişilebilirlik... daha doğrusu hçbiyerde bulamadım o isimle.Google play store a girip aradığımda etkinleştir seçneği orada karşıma çıktı.Sağolasın.

Bu arada bu modeli alma sebebim güncel modellere göre nispeten küçük olması ve donanımlarıydı.ses çıkışı kalitesini merak eden ler için, kulaklık ile denemedim elimde iyi bi kulaklık olmadığı için ama mini jack ile elimdeki stereo entegre amfi nin dahili dac ı ile ve ayrıca masaüstü blgisayardaki asus essence stx2 dahili ses kartıyla karşılaştırdım aradaki farkı anlamak çok zor.O kadar iyi yani.

amfi Pioneer a-70 dahili dac lı hoparlörüm focal aria 948

• Benim tel de kendi kendine ekran kilidi devreye giriyor, neden yapar ki?

• ismail barlas İ kullanıcısına yanıt

Rica ederim onemli degil onceden farkli bi ismi vardi degisti talkback olmasi lazim tam hatirlamiyorum

• unknownartist kullanıcısına yanıt
    Ben memnunun cihazın şarjından. 1080p çözünürlükte kullanıyorum. Oyun hiç oynamam. 1080p, otomatik parlaklık, pil tasarrufu kapalı, 5-6 saat ekran süresi alıyorum. Günü rahat çıkarıyor benim için. Evet pili birçok kullanıcı yetersiz gelebilir ama bana yetiyor. Aksesuar olarak dursun demek biraz bu cihaza hakaret olur.

• LG akıllı telefon pazarından çekiliyormuş.
  • ekran yaptıran oldumu fiyatlar nedir ekranın

• Celonfix kullanıcısına yanıt

Teşekkürler. Tüm apk ları tek tek yüklemek mi gerekiyor ?

• 4007 kullanıcısına yanıt
    Evet maalesef
  • Celonfix kullanıcısına yanıt

Hocam cevap için teşekkür ederim. Tüm uygulamalar mı bizim g7 den farklı ? Yoksa müzikçalar gibiler mi ?

• Lg G7 için hangi versiyon GCAM tavsiye edersiniz ?

• manliga M kullanıcısına yanıt

Üstat hala bir versiyon gelmedi mi ?

Andorid 10 için bunu kullanıyorum ama geniş açıya bir türlü geçemiyorum.

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/changelog666//

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 26 Ocak 2021; 22:31:1 >
  • Her versiyonun kendine has özellikleri var diyorlar ancak doğru düzgün optimize olan bir model bulamadık

• quote:

Orijinalden alıntı: Celonfix

LG Velvet uygulamalarını yükleyince telefon çok daha kullanıilı bir hale geliyor. Özellikle de ana ekran ve son uygulamalar.

https://drive.google.com/file/d/10gwZ3CKxyqckgoo2FN4oB8IW1LAQGKme/view

Teşekkürler lg home uygulamasını güncelledim ciddi fark oldu akıcılıkta

Bazı sistem uygulamaları da daha güncel wifi,bluetooth gibi.
  • 
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.