Şimdi Ara

★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★ (309. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.020
Cevap
82
Favori
543.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar cihazın mikrofonunda sorun yaşayan var mı konuşma esnasında?
    İnsanlar şikayet ediyor sesin çok az geliyor diye. Hoparlöre alınca çok bariz sesim daha fazla gidiyor, ahizede konuşurken sesim çok az gidiyormuş. Cihazın ses kaydedicisi ile ses kaydı yapıyorum sorun yok mikrofon düzgün ses alıyor. Sizce neden telefon görüşmesinde sesin gelmiyor diyorlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EKE58 kullanıcısına yanıt

Bu durum çağrı ayarlarındaki gürültü engelleme ve/veya ses netliği özellikleri ile alakalı bir durum olabilir mi sizce hocam? ★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★  Özellikle gürültü engelleme "Uzaktan gelen sesleri ağır biçimde filtrele" mantığıyla çalışacak biçimde tasarlandıysa böyle bir problem olabilir gibi hissediyorum ★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★ 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killing Spree -- 22 Kasım 2020; 15:26:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Killing Spree K kullanıcısına yanıt
    Hocam gürültü engelleme kapalı kullanıyorum çünkü aynı dediğiniz gibi o açık olursa nerdeyse hiç ses gitmiyor.
    Ayarlar şu şekilde

★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HD+ Görüşme özelliğini kapatarak çözmüştüm bu sıkıntıyı.

• KayıpSis K kullanıcısına yanıt

Bu bir hata mı yoksa özellik(!) mi bilmiyorum ama planlı yapılmış bir şey ise bunu yapan LG mühendis(ler)i hangi kafayı yaşayarak yapmış merak ediyorum gerçekten ★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★ 

• Ne yazık ki... Forumda ilk defa bu durumdan şikayetçi görüyorum ve yalnız olmadığıma şaşırdım açıkcası.

• Son zamanlarda şarja taktığımda hızlı algılamıyor. Birkaç kez çıkarıp takınca algılıyor, böyle bir durum yasayan var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • G7 den vazgeçip Oppo reno 2z ye geçilir mi ? Fikirleriniz neler ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefonumda yüz tanımayı bulamıyorum android 10 a güncelledikten sonra yüz tanıma nerde ?

• quote:

Orijinalden alıntı: OmerOnur06

Son zamanlarda şarja taktığımda hızlı algılamıyor. Birkaç kez çıkarıp takınca algılıyor, böyle bir durum yasayan var mı?

bendede benzer sorun vardı şarj girişinin içini iğne ile temizledim içinden baya bi toz çıktı sonra rahatladı

• feel_1337 F kullanıcısına yanıt
    ben de o işlemi yaptım fakat çare olmadı. tekrar bi bakayım, teşekkürler.
    Ayarlar->kilit ekranı ve güvenlik->yüz tanıma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OmerOnur06 -- 24 Kasım 2020; 20:59:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OmerOnur06

Ayarlar->kilit ekranı ve güvenlik->yüz tanıma

Çok enteresan bende yok parmak izi okuyucuda çoğu zaman çalışmıyor bari yüz tanımayı açayım dedim oda yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feel_1337 -- 24 Kasım 2020; 21:27:55 >

İlginç. Format atınca düzelir büyük ihtimal
  • Benim cihazda mı problem var acaba. Evde iken telefonu yeniden başlatıyırum ve telefon açıldığı anda wifiye bağlı ise Vowifi ye otomatik bağlanıyor veya mobil şebekede iken Volte 'ye. Fakat işe gidince bakıyorum volte veya wovifi den düşmüş şebeke. Fakat iş yerinde de yeniden başlatınca yine wifiye bağlı ise vowifi ye mobil veri de iken de volte ye hemen geçiyor. Fakat akşam yine eve dönünce cihaz yine volte veya vowifi den düşüyor ve yeniden başlatınca ancak bağlanıyor. Otomatik olarak geçiş yapmıyor yani. Çözüm önerisi olan var mı ?

• ★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★

• G7 uyumlu çok hoş bir arkaplan paylaşmak istedim

• Aynı sorunu yaşıyorum ama telefonu kapatmayla uğraşmıyorum uçak modu nu aç kapa yaparak da sorunu çözebilirsiniz.

• karşı tarafın ahizesi bozuktur size çamur atıyordur cihazın mikrofonları cok kaliteli iki adet var biri altta biri yukarda programla test et hatta ses kaydı yap mikrofon kalitesini gör hiç sorun yaşamadım

benim tek sıkıntım bu volte wofi wifi herneyse kapatamamak ucak moduna alsam adam wifi den beni arıyo gene şarjı yiyor hemde wifi perfonmansını düşürüyor kapatmaya yer yok kapanmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: HEKTOR-NG

G7 uyumlu çok hoş bir arkaplan paylaşmak istedim

cok eski galaxy s2 be dostum mağradamı buldun bu arka pilanı ★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★ 

• 
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.