Şimdi Ara

★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★ (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.020
Cevap
83
Favori
542.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaşlar fiyatı 100 liraya düşürdüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MedBoy

Selam arkadaşlar. bundan 2 ay önce bu telefonu almaya niyetlemiştim lakin sonradan vazgeçtim. ve o dönem kesin alacam diye bir sürü kılıf almıştım. telefonu almadığım için 1 kez dahi kullanmadım hiç birini. hepsi orijinal ambalajı içinde. aşağıdaki resimlerde hepsini numaralandırdım. 5 tane kılıf, 2 tane full damperli cam, 2 tane normal damperli cam, 1 tane şeffaf film. tüm ürünleri 7 nolu resimde bir araya getirdim. Ankaradayım. almak isteyenlere duyurulur.
    özellikle 3 ve 4 nolu kılıfların köşelerinde hava süspansiyonu var. ekran kırılmalarına karşı güvenlik. full damperli camların tanesi 30 tlye satılıyor internette. çok uygun bir fiyat yazdım. lütfen pazarlık yapmayalım :)

hepsini 130 liraya satıyorum arkadaşlar.

Arkadaşlar fiyatı 100 liraya düşürdüm.
  • Beyler n11’den lg g7 aldık eşime. Genpa garantisi ile geldi. Bu cihaz şimdi lg türkiye garantisinde mi demek oluyor? Sadece genpa servisleri mı bakar yoksa lg yetkili serviside bakar mı yoksa ikiside aynı sey mi demek xD kutusunu halen açmadık bilgilendirirseniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizce oneplus 6t mi yoksa lg g7 thinq mu?
  • matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    Evet lg türkiye garantili.genpa zaten distribitördür.Genpa da bakar LG Türkiye servisleri de.bu sizin keyfinize kalmış

Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

• Arkadaşlar merhaba,8 Plustan G7 ye geçmeyi düşünüyorum,telefonun kendi kulaklığı iyi mi,ses kalitesi gerçekten fark yaratıyor mu ?

• Arkadaslar gece low light diye cektiginiz fotograflardan burada paylasirsaniz cok sevinirim g7 almak uzeriyim neredeyse

• Normal mi bu sizce?
    ★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marist -- 15 Kasım 2018; 23:43:51 >
  • Arkadaşlar, otomatik modda resimlerde detay kaybı var biraz flu fakat manuel mod gayet başarılı detay da güzel. Kamera için özellikle otomatik moda sağlam bi güncelleme gerekli, aynı mercekle mod lar arası bu kadar kalite farkı ilginç olsa gerek.
  • ohosoni O kullanıcısına yanıt
    Hocam otomatik modda yapay zeka iyileştirmesi çalıştığı için detayları yok edip iyileştirme yapıyor.
    Bunu yaparken mesela arka planda belli noktaları flu yapıp, ön plandaki nesneleri daha keskin yapıyor. İnşallah bende yakın zamanda bu makineye sahip olacağım. Tek soru işareti pil şu an.
  • quote:

Orijinalden alıntı: webliner

Hocam otomatik modda yapay zeka iyileştirmesi çalıştığı için detayları yok edip iyileştirme yapıyor.
    Bunu yaparken mesela arka planda belli noktaları flu yapıp, ön plandaki nesneleri daha keskin yapıyor. İnşallah bende yakın zamanda bu makineye sahip olacağım. Tek soru işareti pil şu an.
    otomatik mod+AI CAM den bahsetmiyorum sadece otomatik mod dan bahsediyorum yanlış anlaşılmasın, AI CAM desteğini hiç açmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ohosoni -- 20 Kasım 2018; 21:55:1 >
  • Kara cuma da bu telefonu. Kaca alabilirz tahmini uyguna

• serkan1216 kullanıcısına yanıt
    3199 gibi bir şeyler olabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

Kara cuma da bu telefonu. Kaca alabilirz tahmini uyguna
    7 tl ye

https://forum.donanimhaber.com/lg-turkiye-den-7-tl-ye-amiral-gemisi-telefon--135929161

• quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

7 tl ye

https://forum.donanimhaber.com/lg-turkiye-den-7-tl-ye-amiral-gemisi-telefon--135929161

Alıntıları Göster
    Yok o bize denk gelmez hocam :) hani demis yuzde 30 indiirm falan . Yada daha farkli bir indirim yapan yer

• Şu cihaza 3300+ mAh pil koyulsa rakipsiz olurmuş o fiyat segmentinde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle şimdi batarya konusu düşündürüyor

• Hocamlar selam, dün ben de lg g7 thinq aldım. Şuana kadar hiçbir sorun yaşamadım zaten bundan önceki telefonlarım da g3 ardından g5ti, şimdi de g7 :) . Şuanki tek problemim ekran parlaklığını %35in altına indirdiğim anda ekran simsiyah karanlık oluyor ve hiçbirşey gözükmüyor. Uzun bi süre simsiyah ekranda gözümde canlandırarak parlaklık açma yerini bulup parlaklaklığı açmaya çalışıyorum. Acaba bu sorunun çözümünü bilen var mı? Teşekkürler.

• G7 nin kendi kamera yazılımı dışında google kamera yazılımını denedim sonuçlar şaşırtıcı; bulanıklık yok detaylar çok güzel. Sonuç olarak G7 nin kamera donanımı muazzam fakat yazılımı tam tersi berbat. Bu telefona böyle bir kamera yazılımı yakışmamış yazık.
  • canreyiz123 C kullanıcısına yanıt
    Bataryası nasıl bir de nerden ne kadara aldınız

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.