Şimdi Ara

★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★ (270. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.020
Cevap
82
Favori
543.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    rica ederim dostum. ben de bu yöntemleri uyguladıktan sonra 6 saate kadar çıktı şarj sürem. şarjımı zaten işcep uygulaması sömürüyordu arka plan veri iletişiminden dolayı. bu şekilde şarjımın ömrü baya bi uzadı
  • manliga M kullanıcısına yanıt
    avrupa yazılımları bizim telefonlara tanımlı olmadığı içindir diye düşünüyorum. sadece biz değil, ingilizler de fransa yazılımı yüklerse OTA güncellemelerini alamazlar. Fransızlar fransa, ingilizler de ingiltere yazılımlarını yüklediklerinde OTA güncellemelerini alırlar bence.
  • MedBoy kullanıcısına yanıt
    Biz bu güncellemelere iyice fransız kaldık hocam. (saçma oldu ama gece gece yazasım geldi)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevabınız için çok teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • always on display ekranında bazen bazı bildirim simgeleri gitmiyor örneğin usb, müzik çalar simgeleri kapalı olmalarına rağmen orda kalıyor yeniden başlatınca düzeliyor bu sadece bende mi oluyor var mı bu tip sorunla karşılaşan bu aralar çok sık olmaya başladı haftada 2 kere filan
    Hocam yazılımsal bir problemmi donanımsal mı tam anlayamadım. Ama yeniden başlattıktan sonra düzelmesi büyük olasılıkla yazılımsal olduğunu gösteriyor. Yeniden başlattıktan bazen 5 dk sonra aynı sorunu yaşıyorum. Çok can sıkmaya kalkarsa yukarıda bahsedilen ROM kuracağım. Garantisinin bitmesine gerek var mı bu işlem için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • E_Aydin35 kullanıcısına yanıt
    Yeni yazilim yuklemeniz garantiyi bozmaz. Gonul rahatligiyla yapabilirsiniz

• fark ettiğim bir durum var arkadaşlar; yeni sürüm 20K yükledikten sonra telefonumun şebekesinin çok iyi çektiğini fark ettim. 1 yıldır kullanırım telefonumu, iş yerinde masamda telefon şebekesi çekmez ve sürekli pencerenin yanına giderdim konuşabilmek için. ama yeni sürüm yüklediğimden beri masamdan kalkmıyorum artık. sanırım vowifi denen özellik bu olsa gerek. telefonumda vowifi ile ilgili bir ayar da bulamadım. sanırım aktif geliyor. buna çok sevindim. bugün fark ettim bu olayı telefon görüşmesi yaparken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MedBoy -- 28 Mayıs 2020; 10:31:18 >
  • şimdi reddit sitesinde amerikalı kullanıcıların android 10 deneyimlerini okudum. güzel şeyler yazmışlar. çok akıcı bulmuşlar. kulaklıkta max ses çıkışı %75' e kadar ayarlanabiliyordu eski sürümlerde. artık android 10'da ses %100 e kadar ayarlanabiliyor. ama sadece poweramp uygulamasında olmuş bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MedBoy -- 28 Mayıs 2020; 0:19:34 >
    Lg up beni baya bir uğraştırdı. Çok sürüm indirdim yükledim tek tek denedim. Bütün driverları kurdum ama açamadım bi türlü. Telefonu download modda bile başlatamıyorum. Adb fastboot download komutunu da yemiyor. Siz nasıl başardınız merak ediyorum

• Telefon kapalı iken ses açma tuşuna basili tutup kabloyu baglayacaksin kablonun bir ucu bilgisayarda bağlı olacak. Telefon bağlı olmazsa lg UP hata verir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Wowifi de alttaki simge çıkıyor eskiden LTE yada wifi olarak biz seçebiliyorduk ama o seçenek pie ile kaldırıldı.
    ★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newfel -- 28 Mayıs 2020; 11:10:2 >
  • common.dll dosyası var onu lg up kurulum dizinine atmassanız çalışmaz
    https://forum.xda-developers.com/lg-g7-thinq/how-to/cross-flash-oreo-pie-firmwares-lg-g7-g7-t3915303
    herşeyi indirdim telefonu göstermeyi başardım. aynı romu indirdim fakat start dedikten sonra "spc code does not match" diye hata veriyor. sizde de oldumu?

★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★

edit: çözüldü. telefonu download moduna almam gerekiyormuş şu anda yüklemeyi yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Espavdez -- 28 Mayıs 2020; 13:1:26 >
  • Telefona hard reset atip baglamayi denediniz mi?

telefonu download moduna almam gerekiyormuş. youtube da bir video izledim bu aşamayı bana göstermemişti. şimdi yüklemeyi yapıyorum. teşekkürler hocam
  • hocam sen baya fransız kalmışsın konuya. fransa yazılımını yükle bari de tam olsun
  • bende ingiltere 20k yükledim şimdi yedekleri geri yüklüyorum. volte aktif olmaması kötü

• Fransa yükledim aslında lgup ile bootloader açmaya niyetlenerek çabalamıştım. Şimdilik fransız takılmaya karar verdim heheh. Daha az ram kullanımından dolayı custom romlar hala ilgimi çekiyor ama stabilitesi tartışılır. İnşallah android 10 beklenileni verirde hayal kırıklığı yaşamayız.

• İyi akşamlar, yaklaşık 1 yıldır G7 kullanıcısıyım, telefonu ilk aldığım zamanlarda 4.5G ile yaptığım hız testinde 106 Mbps download, 35 Mbps upload hızı almışlığım vardı, sonra bi ara hatırlamadığım bir şeyler olmuştu, *#*#4636#*#* girerek gelen yerde bazı şeyleri değiştirmiştim (7-8 ay olmuştur, değiştirdiğim her şeyi hatırlamıyorum), sonra beni arayanların bana ulaşamadığını, sürekli meşgul olarak gözüktüğünü farkettim, default olarak hangi ayarda olduğunu hatırlamıyordum, telefonun çalmaya başladığı LTE yazan bi ayarı bulunca öyle bırakmıştım. Bugün 4.5G'de video izlerken çok yavaş yüklendiğini farkettim, hız testi yaptım 4 Mbps download ve 6 Mbps upload var, 3G'ye geçtim 16 Mbps download oldu, *#*#4636#*#* tuşlayarak yine bi kaç ayarı değiştirdim, yine hep meşgul çalıyordu, sonra yine ilk haline getirdim, telefonu yeniden başlattım 27 Mbps download 2 Mbps upload'a çıktı en son. Bu *#*#4636#*#* tuşladığım yerde SMSC diye bir yer var, orayı yenile dediğimde benim olmayan bir telefon numarası çıkıyor, herkeste öyle mi durum? Turkcell kullanıcısıyım, Turkcell kullanan ve bu ayarları hiç değiştirmemiş biri bana bu *#*#4636#*#* default ayarını söyleyebilir mi? Şu an tercih edilen şebeke türü LTE/UMTS auto (PRL) olarak ayarlı, belki telefonun default ayarı da oydu ama emin değilim.

Bir de bu aylar önce o ayar yerine hiç girmeden önce Volte'yi açtığımda yukarıda açık olduğunu gösteren ibare olurdu, o ayarı yaptığımdan beri Volte açık olmasına rağmen hiç Volte yazmamaya başladı, acaba onunla ilgili bir durum mudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SultanAhmet96 -- 30 Mayıs 2020; 0:32:36 >

• 
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.