Şimdi Ara

★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★ (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.020
Cevap
82
Favori
543.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mate 10 Pro'nun tasarımı ve bataryası G7'de olsa düşünmeden alıcam da kararsız kaldım işte fiyat olarakta 2. el mate 10 pro 2.600 TL seviyesinde sıfırı 3.700 G7 sıfırı 3.750 2. el 3.200 civarı mate 10 pro alacaksan 2. el daha mantıklıda g7 alacaksan sıfır almak daha mantıklı sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demi Lovato is Bipolar

Bu mesaj silindi.
    28 lira

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

Yazılım bazında bazı gözüme çarpan eksiklikler , gerçi bunun G7 ile değil tüm lg telefonlarla alakası var.

Uygulama şifreleme yok , mesela cihazı açtım kendi kilidimle ayrıca uygumalar için tekrardan şifre , parmak izi vb bir ekstra güvenlik önlemi yok.Samsung da güvenli klasör bu konuda çok başarılı.

Çift uygulama yok , 2 tane whatsapp gibi. 3.parti uygulamalar ile giderilebilir.

İkincil alan yok.

Yazılım özellikleri konusunda Samsung ve Xiaomi gercekten cok ileride , bunlar basit özellikler gibi gözükebilir ama gercekten çok işe yarayan şeyler.
    Sırf şu çift uygulama yüzünden samsung ve xiaomi den baska cihaz kullanmıyorum, huawei de sadece face ve whatsapp için cift uygulama var diğerleri için yok

• Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam yazılım cok önemli. Pixel, oneplus, Lg, Huawei gibi cihazları sırf bu yüzden kullanmıyorum. Muhtemelen Samsungdan daha şaşmam.

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bu zamana kadar aldık da ne oldu :) 36 yaşındayım 15 yaşından beri duzenli 1 paket içiyordum iki tane çocuğum var ellerinizden öper büyük olan 8 yaşında geçen bana baba seni seveceğim de çok kötü sigara kokuyorsun dedi ve kaçtı:) Erken yaşta çökmek istemiyorum cocuklarim hayatlarini kurana kadar

Allah nasip ederse dinç bi şekilde yanlarında kalmak istiyorum.

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim inşallah sizde en yakın zamanda bırakırsınız hayırlı geceler..

• Şu telefondaki challenge adlı telefon sesini bi yere yükleyebilecek bir babayiğit yok mu? 3 aydır bi telefon sesi bulamadım şunun gibi

• Hocam merhabalar kardeşim bu telefonu beğeniyor. Pek fark var mı yok bu bilmiyorum ama ben genelde vatan ya da teknosadan alma taraftarym Hepsi burada gibi sitelerden alırsam ne kaybederim? Veya neden bu kadar fiyat farkı var ikisi arasında?

Önerebileceğiniz bi site var mı satın almak için?

Telefonun genel olarak nasıl buluyorsunuz? Yorum bekliyorum herkesten teşekürlerimi sunar iyi forumlar dilerim.

• Merhaba arkadaşlar, bende araniza bugün itibari ile almanyadan katılmış olacağım. Cihazi internetten salı günü sipariş ettim ve bugün teslim alacağım. G2,G4 ve şuan G5 kullanan birisi olarak G7 , p20 pro ve s9+ arasinda çok gittim geldim. Ve sonunda ilk akıllı telefonum lg olduğu için, sesi ve ekrani kameradan daha çok kullandığım için seçimimi G7 den yana kullandım. Ve diger ikisine göre daha da ucuzdu. Şuan da kardeşimdeki G4 te hayalet ekran var bendeki g5'te aynı şekilde bu birkaç aydir çıktı. Bu nedenle cihazi korkarak aldim ama hem olumlu yorumlar aldığı için ve incelediğim zaman hoşuma gittiği için aldım. Umarim bunda da öyle bir sorun çıkmaz.

Cihazı teslim aldıktan sonra ne gibi testler yapmami önerirsiniz? Cihazda sorun olup olmadığını anlamak açısından?

• arkadaşlar merhaba. biraz detay bir soru soracağım telefonun ön kamera arayüzünde "görüldüğü gibi kaydet" modu var mı ? hani bazı telefonlarda selfie çekince ters dönmüş şekilde kaydoluyor, bazı telefonlarda ise direk gördüğünüzü kaydetme seçeneği var. bunda da var mı ? bir de telefonda led bildirim ışığı nasıl, belirgin mi, uygulama bildirimlerine bağlı olarak farklı renklerde yanıp sönüyor mu ? almam halinde always on display özelliğini kullanmayı düşünmüyorum, led bildirim ışığına gözüm alıştı yıllardır samsung'dan dolayı.

teşekkürler şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 3 Kasım 2018; 5:17:1 >
  • Merhaba arkadaşlar telefon almak istiyorum fakat karar veremedim bi kaç bişey soracağım cevap verirseniz sevinirim bu telefonda diğer lg lerde olduğu gibi çift tıklama ile ekran açma kapatma var mı hızlı şarj var mı ne kadar sürede yüzde 100 oluyor birde g4 de falan olduğu gibi kronik sorunları var mı. Şimdiden cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim

• Konu artik aktif değil sanırım

• 3000 e dusmesini bekliyorum. Gecen ay 3900 du su an hb de 3600. 2-3 aya 3 e iner. O zaman almayi planliyorum. Bu fiyata almak mantikli degil. Ekran amoled degil batarya emsallerine gore dusuk. Tek artisi sd845. Su an sd845 olup çin mali olmayan bi lg var koklu firmalardan. Xiaomi maoimi ye bulasmam. İyi kotu lg koklu bir firma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesaverde

3000 e dusmesini bekliyorum. Gecen ay 3900 du su an hb de 3600. 2-3 aya 3 e iner. O zaman almayi planliyorum. Bu fiyata almak mantikli degil. Ekran amoled degil batarya emsallerine gore dusuk. Tek artisi sd845. Su an sd845 olup çin mali olmayan bi lg var koklu firmalardan. Xiaomi maoimi ye bulasmam. İyi kotu lg koklu bir firma.
    turkiye garantili bu fiyatta p20 (düz olan), s8-s8plus'dan baska rakibi yok adam akilli. ikisine de cok belirgin avantajlari var.

bir de cok ineleme izledim, pil olarak 3400mah'lik düz p20 veya s9+ ayarinda bi perfrmans sergiledigini soyluyor herkes. buna sasirmiyorum cunku lg v30 3300mah'lik pil ile 4000mah'lik telefonlari gecen bi performans gosteriyordu incelemelerde. demek ki burda basarili bir yazilim uyulumu var.

ben de aliciyim sizin gibi yalniz beklemekte zorlaniyorum artik, canıma tak etti

• Tek artısı Snapdragon 845 derseniz haksızlık olmaz mı biraz? Ses özellikleri ve ekranı bana göre mükemmel bir farkla sıyrılıyor diğerlerinden. Bu arada ben telefonu almadım. Sadece bir Turkcell bayisinde deneyimleme fırsatım oldu (KYK burs veya kredisi yattığı zaman alınması kararlaştırılacaktır).Xiaomi hybrid pro HD kulaklığı ile YouTube'da bass boosted adlı bir şarkı var. Onu dinledim. Ben bilgisayarımda hd ses desteği olmasına rağmen o müziği hiç öyle dinleyemedim. Başka bir şarkı gibi geldi. Hoparlörü de cihaz bağlı olduğu için çıkıntısından kaynaklı olduğundan bulunduğu zemindeki rezonansı çok hissedemedim ama havada tutulduğunda bir cep telefonuna göre ciddi anlamda sesin çok daha yüksek, tok, bas ve tizlerin yerinde olduğuna şahit oldum. Ekranın parlaklığı ve kalitesi çok iyiydi ama ekran ile alakalı navigasyon barında bir sürü kişide ışık sızması varmış ve ışık sızması navigasyon barı beyaz iken belli oluyor. Yabancı forumlarda gördüm. Sizlerde bu sorunu yaşayanlar var mı?

• Arkadaslar selam konuyu ben devir almistim bazi guncellemeler yapmistim lakin inanki foruma giricek vaktim hic yok cok yogun calisiyorum bu sebeple konuyu canli tutacak biri var ise devir etmek isterim

• Selam arkadaşlar. bundan 2 ay önce bu telefonu almaya niyetlemiştim lakin sonradan vazgeçtim. ve o dönem kesin alacam diye bir sürü kılıf almıştım. telefonu almadığım için 1 kez dahi kullanmadım hiç birini. hepsi orijinal ambalajı içinde. aşağıdaki resimlerde hepsini numaralandırdım. 5 tane kılıf, 2 tane full damperli cam, 2 tane normal damperli cam, 1 tane şeffaf film. tüm ürünleri 7 nolu resimde bir araya getirdim. Ankaradayım. almak isteyenlere duyurulur.
    özellikle 3 ve 4 nolu kılıfların köşelerinde hava süspansiyonu var. ekran kırılmalarına karşı güvenlik. full damperli camların tanesi 30 tlye satılıyor internette. çok uygun bir fiyat yazdım. lütfen pazarlık yapmayalım :)

hepsini 130 liraya satıyorum arkadaşlar.

★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MedBoy -- 4 Kasım 2018; 21:14:28 >

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.