Şimdi Ara

★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★ (269. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.020
Cevap
82
Favori
543.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • youtube'da Matthews Tech isimli kullanıcı 2 gün önce android 10 videosu yayınlamış. videodan gördüğüm kadarıyla android 9'dan daha akıcı. ve inanıyorum ki pil performansı daha iyi olacak. Ama umarım geciktirmezler ülkemizi.
    https://www.youtube.com/watch?v=PnhMYPiH7EI
  • MedBoy kullanıcısına yanıt
    artık gezinme çubuğu tuşlarından kurulduğumuza sevindim avrupaya erken düşer gibi ülkemize gelene kadar avrupa romuyla ısınırız 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • az önce bir çılgınlık yapıp lg firmware sitesinden amerika T-Mobile için olan Android 10 30A versiyon indirip G710EM telefonuma yükleyim dedim. Olmadı
    amerika ile avrupanın android 8'den android 9'a geçiş zamanlarına baktım, avrupa ve ülkemiz 2019 haziran, amerika ise 2019 temmuzda geçmiş. aynı zamanlar hemen hemen. bu duruma göre avrupaya 1 ay içerisinde gelmesi gerek. bakalım sabırsızlıkla beklemedeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MedBoy -- 26 Mayıs 2020; 21:52:47 >
  • Herkese hayırlı bayramlar.Parmak izi sensörü bazen aldılamıyordu.Enson çıkan avrupa
    G710EM20k_00_OPEN_EU_OP_0422
    Rom yukledim 1 haftadır parmak izi sensörü sorunsuz çalışıyor.

• radarrow kullanıcısına yanıt
    Android 10 mo?

• Ghaneli G kullanıcısına yanıt
    Hayır android 9 nisan avrupa.android 10 daha avrupa ve tr gelmedi.
    ★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★

• Merhaba arkadaşlar xda da 2 yada 3 adet custom rom yayınlanmış. Kullanan var mı? Bootloader kilidini açmakta gerekiyor bildiğim kadarıyla baya uğraştıran bir iş. Denemeye değer mi bilemedim açıkcası..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tr g7 nin bootloader kilidi açılmıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bilhassa kamera ve video stabilize olayının gayet iyileştirildiğinden bahsediliyor.bende merakla bekliyorum 10 u.

• Herkese iyi forumlar, üstadlar parmak izi ara ara algılamıyor. Bazen algılıyor bazen bir anda gidiyor 1 2 saat algılamıyor 3. Saat algılıyor. Bu sorunu yaşayan, çözüm bulan var midir ya?

• quote:

Orijinalden alıntı: E_Aydin35

Herkese iyi forumlar, üstadlar parmak izi ara ara algılamıyor. Bazen algılıyor bazen bir anda gidiyor 1 2 saat algılamıyor 3. Saat algılıyor. Bu sorunu yaşayan, çözüm bulan var midir ya?
    Bende aynı sorunu yaşıyordun.en son güncel fransa
    G710EM20k_00_OPEN_EU_OP_0422
    Rom yükledim.1 haftadır kullanıyorum gayet seri şekilde çalışıyor sensör.algılama problemi yok şu an.

• radarrow kullanıcısına yanıt
    Arkadaslar sensor algilamamanin ram bellekten kaynaklandigini dusunuyorum. Cok nadir de olsa ben de yasadim bu problemi. Haftada 1 telefonunuzu resetleyin ve smart doctor uygulamasindan telefonunuzu optimize edin. Sorunu nadiren yasayacaginizi dusunuyorum. Yeni yuklenen romda elbette gormezsiniz. Cunku tertemiz ram belleginiz oluyor ilk basta, zamanla ram şişecektir.

• yosunkaya kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam. Beklemedeyiz

Söylediklerinize katımakla beraber daha onceki cıkan aylık
    Dört beş ayrı avrupa romlarını yüklemiş biri olarak en son çıkan daha stabil geldi.tr rom bende daha sık problem çıkıyor.

• volte kullanamıyorsunuz dimi?

• mehmetulutas M kullanıcısına yanıt
    Evet. Avrupa yazılımlarında volte kullanamıyoruz.
  • E_Aydin35 kullanıcısına yanıt
    Merhaba bende 'de aynı sorun vardı barmak izi okuyucuyu ara sıra sabunlu bezle silin düzeliyor. Herhalde parmaktan kir veya yağ partikülleri kalıyor üzerinde bence ondan yapıyor ben ara sıra ıslak mendille siliyorum sıkıntı ortadan kalkıyor.

• ercu1111 E kullanıcısına yanıt
    aynen hocam haklısın. bazen kontrol ediyorum yüzeyini. parmaktaki yağdan veya kirden dolayı sanırım yüzeyi pek bi parlak görünüyor. ara ara hafif alkol içerikli mendille silinmesinde fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MedBoy

Aşağıdaki önerilerimi deneyin;

1- Ayarlar/Uygulamalar dan tüm uygulamalara tek tek girip arka plan çalışmalarını kapattım.
    2- Ayarlar/ AĞ/ Mobil veriden hem mobil data hem de wifi için veri kaydedicisini(aslında ingilizcesi "data saver", türkçesi veri tasarrufu olması gerekirken veri kaydedicisi olarak yanlış çevrilmiş) aktif ediyorsun. burada istediğin uygulamalarda da veri kaydedicisini pasif edebiliyorsun. sana bırakmışlar seçenekleri.
    Cihazı aldığımdan beri cihazın şarjından pek memnun değildim. Karanlık tema filan bir ton yol denedim ama arkadaşın alıntıdaki yöntem ile cihazın şarjında resmen devrim oldu. Max 4 - 4,5 saatlerden 5,5 - 6 saatlere kadar rahat çıkıyor.

@Medboy nickli arkadaşa teşekkkürler.

• Avrupa romu yükleyince neden oto güncelleme almıyor bir bilginiz var mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.