Şimdi Ara

★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★ (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: karakteristik61 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.020
Cevap
82
Favori
542.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, sizce bu telefona hangi rengi daha cok yakışıyor?

Mesela Mavisini canlı gördüm çok etkilenmedim.lg g6 idi sanırım bir renk vardı ki muazzam yakışıyordu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oranj O kullanıcısına yanıt
    Renk tamamen kişisel zevk meselesi. Ben platinium rengini kullanıyorum.

★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★
  • quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Renk tamamen kişisel zevk meselesi. Ben platinium rengini kullanıyorum.

Bugün not 8 den gectim cihazı degilde lg cok iyi biliyordum lg v10 du v20 idi lg g3 g4 g2 idi lg macerası son olarak g7 ile başladı lakin birincisi bu süper parlaklık uzun süre kalmazmı tıklıyorum bir süre sonra kapanıyor ben ekrandan tam deneyim almak istiyorum ikincisi bu ekran not 8 deki ekrana göre biraz cansız kalmış gibi bendeki mavi renk kılıf vb önereceklere acıgım bir diger husus iphonedeki alt sanal barı bunda kullana bilirmiyiz alt tuşları gizleyip şimdiden kolaygelsin...

• spencermila S kullanıcısına yanıt
    Otomatik parlaklıkta kullanıyorsanız kısması normal, yok oto parlaklık kapalı ise ısınmadan kaynaklı kısıyordur. Ki ben % 50 nin üzerini ancak gün ışığı altındayken kullanıyorum ve sıkıntı yaşamadım. Note 8 amoled olduğu için size daha canlı gelmiştir bu da normaldir. Çünkü note 8 in ekranı iyi bir ekran. Sanal tuşları tamamen kapatıp hareketlerle kullanma cihazda yok, sadede istediğiniz zamam ya da istediğiniz uygulamada gizleyebilirsiniz. Ayrı launcher ilr yapılabilir mi bilemiyorum.
    Kılıf konusunda kullanan arkadaşlar fikir verecektir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spencermila

Bugün not 8 den gectim cihazı degilde lg cok iyi biliyordum lg v10 du v20 idi lg g3 g4 g2 idi lg macerası son olarak g7 ile başladı lakin birincisi bu süper parlaklık uzun süre kalmazmı tıklıyorum bir süre sonra kapanıyor ben ekrandan tam deneyim almak istiyorum ikincisi bu ekran not 8 deki ekrana göre biraz cansız kalmış gibi bendeki mavi renk kılıf vb önereceklere acıgım bir diger husus iphonedeki alt sanal barı bunda kullana bilirmiyiz alt tuşları gizleyip şimdiden kolaygelsin...

Alıntıları Göster
    Hocam alt barı gileyip x'teki gibi bar olarak hareketlerle kullanıyorum bende şu an. Launcher olarakta nova ile çok uyumlu çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fkurt74 -- 16 Ekim 2018; 21:54:2 >

• fkurt74 kullanıcısına yanıt
    Nova dan nereden ayarladınız hocam?

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    oto parlalık bütün cihazlarımda kapalı nottaki gibi canlı degil ama cihazın mühim özelligi sesin masaya koyunca artması
  • quote:

Orijinalden alıntı: fkurt74

Hocam alt barı gileyip x'teki gibi bar olarak hareketlerle kullanıyorum bende şu an. Launcher olarakta nova ile çok uyumlu çalışıyor

Alıntıları Göster
    ben Microsoft Launcher kullanıyorum nasıl yapa bilirim...gizleme vb sanal tuşları rotsuz yada rotlu

Nova ayarlarından maalesef olmuyor hocam. X home bar isimli bir uygulama var. Ama programı kurup alt navigasyon tuşlarını gizlemek için adb ile cmd kullanarak izin vermek gerekiyor

Hocam launcher fark etmiyor. Kendi arayüzünde sorunsuz çalışıyor. Ben ekranın tamamını kullanabilmek için nova kullanıyorum

• fkurt74 kullanıcısına yanıt
    Anladım sağolun hocam. Çünkü novayı baya kurcalamıştım bulamamıştım.

Sizde sağolun hocam. Dediğiniz gibi nova'nın ve siğer launcher'lerin kendi ayarlarında bulunmuyor

• quote:

Hocam launcher fark etmiyor. Kendi arayüzünde sorunsuz çalışıyor. Ben ekranın tamamını kullanabilmek için nova kullanıyorum
    uygulama adı nedir...
  • quote:

Nova ayarlarından maalesef olmuyor hocam. X home bar isimli bir uygulama var. Ama programı kurup alt navigasyon tuşlarını gizlemek için adb ile cmd kullanarak izin vermek gerekiyor
    adb ile cmd kullanarak bunu aca bilirmisin denemeyi istiyorum...
    X home bar diye bir uygulama. Ayrıca xda forum G7 sayfasında benzer uygulama ve kurulum videosu da mevcut

Doğrudur hocam. Cmd üzerinden vereceğiniz komutlar ile bu uygulamayı rahat bir şekilde kullanırsınız. Ben yaklaşık 5 gün önce yükledim ve telefonumu daha rahat kullanmaya başladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fkurt74 -- 16 Ekim 2018; 22:30:6 >
  • quote:

Doğrudur hocam. Cmd üzerinden vereceğiniz komutlar ile bu uygulamayı rahat bir şekilde kullanırsınız. Ben yaklaşık 5 gün önce yükledim ve telefonumu daha rahat kullanmaya başladım
    hocam allah razı olsunda o komutlarıda vere bilirsin cok makbule gecer...nasıl yapılır onuda söylersen...
    Ne demek hocam bildiğimiz bir konuyu faydası olsun diye paylaştık neticede. Allah sizdende razı olsun. Hocam uygulamaya girip soldaki üç çizgiye basıp alt navigasyon tuşlarını kapat seçeğini seçtiğinizde uygulama otomatik olarak sizi yönlendirip yazacağınız komutları veriyor. Ayrıca telefonunuzun usb hata ayıklama modunun açık olması gerekiyor

• quote:

Ne demek hocam bildiğimiz bir konuyu faydası olsun diye paylaştık neticede. Allah sizdende razı olsun. Hocam uygulamaya girip soldaki üç çizgiye basıp alt navigasyon tuşlarını kapat seçeğini seçtiğinizde uygulama otomatik olarak sizi yönlendirip yazacağınız komutları veriyor. Ayrıca telefonunuzun usb hata ayıklama modunun açık olması gerekiyor
    PRO YAZAN İCİN ALTTAKİLERİMİ GİRECEM BOŞLUKSUZ OLARAK CMDYE
  • quote:

yaptık yapmasına ama alttan yine lgnin tuşları cıkıyor onları yok etmenin bir yolu yokmu
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.