Şimdi Ara

★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★ (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.020
Cevap
83
Favori
542.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: java

Merhaba,

Sizler çok sık değiştirdiğiniz için kullanmışsınızdır bilirsiniz diye affınıza sığınarak sizlere sorayım dedim... HTC U11 kullanıyorum ve değişiklik olsun diye yeni bir cihaza geçmek istiyorum...

Sizce genel olarak düşününce kullanım, menü, ileride satarken avantaj vs vs diye değerlendirince 128GB S9 Plus mı yoksa LG G7 mi...?
    Bende dodanlı arkadaşımıza katılıyorum. Ekran ses ve hız konusunda lg g7 . Ben zaten s9 plusu satıp bunu aldım ve hiç pişman değilim Üstelik fiyat farkı da var LG G7 daha ucuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu telefonu kesin almaya karar verdim
    ancak burada soracağım konuyla alakalı çok iyi bilgisi olan arkadaşlar vardır
    bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

telefonu bir operatörde inceledim ve sesine hayran kaldım.
    fiyatını 5200 tl dedi
    bir başka operatör 5150 dedi

ben de netten baktım ve hepsiburada da bu telefonu satan 6 satıcı olduğunu gördüm. (bu satıcılar arasında hb yok)
    ve bunların satış fiyatları 3800 ile 5000 arasında değişiyor ve hepsi lg türkiye garantili

sizlere sorum arada 1000-1200 tl lik farkların olması insanı düşündürüyor ve ilk akla gelen soru kullanılmış bir telefonu allayıp-pullayıp sıfır görünümüne sokup bizlere bu fiyatlara satıyor olabilirler mi?
  • atilozel A kullanıcısına yanıt
    Ben hepsiburada sitesinden aldım öyle bir şey yok, sar elektronik sanırım telefon sıfır geldi.

En fazla kargoyu takip eder kargocunun yanında açar olumsuz bir şeyle karşılaşırsanız tutanak tutturur iade edersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: newfel

Ben hepsiburada sitesinden aldım öyle bir şey yok, sar elektronik sanırım telefon sıfır geldi.

En fazla kargoyu takip eder kargocunun yanında açar olumsuz bir şeyle karşılaşırsanız tutanak tutturur iade edersiniz.
    hocam nette birçok yorum gördüğüm için sordum bu konuda
    bu işte öyle ustalar varmış ki kullanılmış bir ürünü sıfır ayarına getirip ambalajlıyabiliyorlarmış

yani ürün elimize geldiğinde net olarak tamam gerçekten bu telefon % 100 sıfırdır nasıl diyebiliriz size ?

çünkü bu aradaki 1000 tl ye yakın fiyat farkı da insanı şüphelendirmiyor değil
    V30+ fiyatıda böyle operatör ile İnternet arasında 1500₺ civarı fark var.

Ama içim rahat etsin diye 1000₺ fazla verilmez.

Hocam ucuz etin yahnisi olmaz derler. Size sıkıntısız cihaz da gelebilir. İade edilmiş tekrar paketlenmiş cihaz da.. Şahsen GG den aldığım cihaz ikinci el gelmişti. Ve ne yazık ki o satıcıyı bu forumda insanlar birbirine tavsiye ederken görüyorum. Aldığım satıcı sesini çıkarmadan iade aldı. HB dan alan arkadaşımın cihazı da tekrar kutulanmış çıktı. Bunları göze önünde bulundurun diye yazıyorum.

Bana kalırsa çevrenizden ta da ikinci el telefon satan yerlerden kapalı kutu almanız daha sağlıklı olur.

Edit: Eğer sıfır olması sizin için önemli bir kriter değilse ikinci el bölümünde 3100 e satan arkadaşlar var. En azından hem ucuz hem de ikinci el olduğunu bile bile almış olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DODANLI -- 15 Ekim 2018; 11:46:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atilozel

hocam nette birçok yorum gördüğüm için sordum bu konuda
    bu işte öyle ustalar varmış ki kullanılmış bir ürünü sıfır ayarına getirip ambalajlıyabiliyorlarmış

yani ürün elimize geldiğinde net olarak tamam gerçekten bu telefon % 100 sıfırdır nasıl diyebiliriz size ?

çünkü bu aradaki 1000 tl ye yakın fiyat farkı da insanı şüphelendirmiyor değil

Alıntıları Göster
    Ben 2 ay evvel samsunda bir arkadaşımdan 1 aylık telefonu ikinci el olarak satın aldım,sıfırdan hiçbir farkı yoktu hatta bu konunun eski sahibi idi ben 2 ay kullandım satışa koydum p20 pro alacaktım ama düşününce hem arada 1000 lira fark var hemde bu telefonun özellikleri ondan fazla olduğu için vazgeçtim.
    Ben dodanlı nickli arkadaşı uzun zamandır takip ediyorum daha doğrusu o benden daha sık telefon değiştirdiği için çok sık karşılaştık ve güvenilir bir arkadaş sanırım şimdiye kadar kullanmadığı telefon yoktur.LG G7 sini satıyor hem güvenilir bir arkadaştır hemde boşuna 500 ile 1500 lira arası fark vermeğe değmez.Bana sorarsan ondan satın almanı tavsiye ederim ama illede sıfır olsun dersen oda senin bileceğin bir şey arkadaşımız ilanında ne yazıyorsa hepsine kefilim.
    Çoğu zaman sattığı telefonlara yetişemedim ve bir türlü alışveriş fırsatımız olmadı çünkü her zaman zararına satış yapar.
    Tabi tercih sizin ama bana sorarsanız bu telefon 5000 liralık bir telefon değil,bence bunun değeri 3000 lira ile 4000 lira arasında
  • grolof kullanıcısına yanıt
    Üstadım güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim. Gönül güzelliğiniz yansımış cümlelerinize. Hayatta hiçbir maddi unsur insanın şerefinden, haysiyetinden ve onurundan daha değerli değildir. Ben bu ortamda çok güzel arkadaşlıklar, dostluklar edindim. Bize kalan en değerli şey de bu aslında. Hiç yüz yüze görüşmediğiniz ama gönüller köprüsü kurduğumuz dostluklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Üstadım güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim. Gönül güzelliğiniz yansımış cümlelerinize. Hayatta hiçbir maddi unsur insanın şerefinden, haysiyetinden ve onurundan daha değerli değildir. Ben bu ortamda çok güzel arkadaşlıklar, dostluklar edindim. Bize kalan en değerli şey de bu aslında. Hiç yüz yüze görüşmediğiniz ama gönüller köprüsü kurduğumuz dostluklar.
    Tamamen size katılıyorum,senelerdir bu forumda onlarca dostlar edindim pek çoğuylada zaman zaman bir araya geliyoruz.Burdaki dostluklar hiç menfaate dayanmadığı için daha sağlam daha güvenli oluyor.Yaşımın verdiği tecrübeyle insanlar hakkında pek kolay yanılmıyorum.İlerde aynı telefon konularında yine bir araya geleceğiz ama şu dikkatimi çekti,mesela ben genelde zaten ikinci el satın aldığım için çok zarar etmiyorum ama siz sıfır alıp kısa bir süre sonra çok ucuza veriyorsunuz ve çok fazla zarar ettiğinizi biliyorum.
    Belki istanbulda olsaydınız ikinci el telefonları elden almayı tercih ederdiniz.
    Allah bizi islah etsin diyeyim
  • grolof kullanıcısına yanıt
    Aslında önceleri bayilerden ilk çıktığı gün ya da ön siparişle alıyordum ve dolaysıyla zarar artıyordu. Sonra telefoncu arkadaşlardan kapalı kutu almaya başladım zararı minimize etmiş olduk. Açıkçası artık yeter dediğim zamanları yaşıyorum. :) Bir yerde durmak lazım. Allah belamızı vermeden rahmetiyle ıslah etsin diyelim :) :)

• java kullanıcısına yanıt
    Bende HTC U11 kullanıyorum ben olsam G7 alırdım. U11 gibi telefonun ses kalitesinden sonra S9 seni hiç memnun etmez. Eğer Note 9 olsaydı biraz düşünebilirdim (kalemden dolayı) ama bunların arasından G7 al derim.

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Amin

• newfel kullanıcısına yanıt

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Bu sürümü kullanıyorum sonuçlar başarılı bir de geniş açı için olanı var ama hiç kullanmadım

Normal açı
    https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/defcomg-fix_OP6v0.3_MGC_5.1.018_FINAL_3.4A.apk

Geniş açı
    https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/defcomg-fix_OP6_MGC_FINAL_3.4A_WIDE.apk
  • Lg g7 kullananlar şu bölgeye telefona üstten bakarak bastırabilir mi ? Bende o kısım hafif 1mm kadar esniyor. Suya sokunca esnetince prsan su çıktı 1 2 damla ama telefon içine

★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★su almadı.

• hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Ben kontrol ettim herhangi bir esneme yok

• quote:

Ben kontrol ettim herhangi bir esneme yok
    kamerayla telefonun bileştiği nokta.
  • kameranın üstüne değil yani.
  • hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    İşaretlediğin yeri kontrol ettim bir sorun yok

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.