Şimdi Ara

LG G7 One modeli, kararlı Android 10 güncellemesi almaya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Teknoloji üreticilerinden LG, ilk Android One akıllı telefonu olan LG G7 One modelini Ağustos 2018 tarihinde duyurmuştu. Android 8.1 Oreo ile kutudan çıkan cihaz LG'nin amiral gemilerinden önce Android Pie işletim sistemine güncellenmişti ve şimdi ise kararlı Android 10 güncellemesi alıyor.

Ayrıca Bkz.Instagram, saldırgan olarak nitelendirdiği gönderi açıklamaları konusunda kullanıcıları uyaracak

Son işletim sistemi güncellemesi olacak

XDA-Developers geliştirici forumu, LG G7 One modelinin Android 10 güncellemesi almaya başladığını duyurdu. 741 MB büyüklüğünde olan bu kararlı Android 10 sürümü, Kasım 2019 güncellemesi ile birlikte gelirken, kamera işlevlerinin iyileştirildiği ve kullanıcı deneyiminin de üst düzeye çekildiği belirtiliyor.

LG G7 One bu güncellemeyi LG'nin diğer cihazlarına kıyasla daha hızlı bir şekilde aldı. Çünkü cihaz Android One programı kapsamında olduğu için, özel olarak tasarlanacak bir arayüzü yok. Bu güncelleme cihaz için son olacak ve gelecek 12 ay boyunca üç ayda bir güvenlik güncellemelerini alacağını da belirtelim. Şimdilik Kanada'daki kullanıcılara sunulan güncellemenin kısa sürede tüm kullanıcılara ulaşması bekleniyor.

• Uzun zaman sonra LG düzgün bir model çıkardı onu da buraya getirmedi sağolsun. Aynı anda tanıttığı model G7 Fit satışa çıktı bu model çıkmadı. Android One programındaki en iyi cihazlardan biri idi bu. IP68 ve MIL-STD 810G sertifikalarına sahip benim bildiğim tek Android One telefon, üstelik 32 Bit Dac barındırması da cabası. Ah LG ah.
  • Uzun zaman sonra LG düzgün bir model çıkardı onu da buraya getirmedi sağolsun. Aynı anda tanıttığı model G7 Fit satışa çıktı bu model çıkmadı. Android One programındaki en iyi cihazlardan biri idi bu. IP68 ve MIL-STD 810G sertifikalarına sahip benim bildiğim tek Android One telefon, üstelik 32 Bit Dac barındırması da cabası. Ah LG ah.

• İşte Android One farkı. Eğer güncellemeleri zamanında veremeyeceklerse tüm üreticilerin çıkarması gereken cihaz budur. Android 10 çıktı daha hala Android 9 güncellemesi bekleyen cihazlar var. Ekstra arayüzmüş filan geçiniz. Güncellik, kararlılık ve saflık bunların hepsinden daha önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 18 Aralık 2019; 11:25:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla G6, V30, G7 hepsi de güzel modellerdi. Özellikle uzun süre V30 kullandım şu ana kadar en sevdiğim telefonumdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

İşte Android One farkı. Eğer güncellemeleri zamanında veremeyeceklerse tüm üreticilerin çıkarması gereken cihaz budur. Android 10 çıktı daha hala Android 9 güncellemesi bekleyen cihazlar var. Ekstra arayüzmüş filan geçiniz. Güncellik, kararlılık ve saflık bunların hepsinden daha önemli.
    Bütün cihazlar Android One ile çıkarılamaz mı? Üreticiler kendi arayüzlerini market üzerinden dağıtsa isteyen yüklese olmuyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de Nokia 8 var bence bu da iyi qsd 835 var sonuçta

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.