Şimdi Ara

LG G6'nın prototipine ait fotoğraflar ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG G6'nın prototipine ait fotoğraflar ortaya çıktı
    26 Şubat'ta duyurulması beklenen LG G6'nın resmi lansmanına bir aydan daha kısa bir süre kaldı. Bununla birlikte, amiral gemisinin ilk görüntüleri ve teknik özellikleri ile ilgili bilgiler de internete düşmüş durumda.

Telefonun ilk fotoğrafı bize LG G6'nın neye benzeyeceği konusunda az çok fikir vermişti. Şimdi ise başka bir sızıntı gündemi meşgul etmeye başladı. Bu sefer, gerçek bir prototip birimi görüntülenmiş gibi görünüyor.

Açıkçası bir prototip ünitesi, nihai ürünle aynı olmayabilir. Çünkü büyük cep telefonu üreticileri ürünlerini piyasaya sürmeden önce farklı varyasyonlarını test eder. Yine de sızdırılan prototip LG G6'nın son halini gösteriyorsa cihazın arka kısmında çift kamera ve hemen altında ise bir parmak izi sensörünün yer alacağını söyleyebiliriz.

Ayrıca Bkz.Samsung'un yeni canavarı Galaxy Tab S3, 26 Şubat'ta tanıtılacak
    Telefonun ön yüzüne baktığımızda oldukça ince çerçevelere sahip olduğunu görüyoruz. Alt taraf ise LG logosunun ön yüze yerleştirilebilmesi için yeterince geniş kalmış. Arka tarafta ikinci bir LG logosu bulunması muhtemel, ancak prototipin bazı bölümleri sızıntı sahibinin gizliliğini korumak adına bulanıklaştırılmış olduğundan göremiyoruz. Ayrıca, alt kısım telefonun USB Type-C bağlantı noktasına ve bir hoparlöre sahip olduğunu ortaya koyuyor.

Üst tarafı fotoğraflarda göremiyoruz ancak umarız buraya 3.5 mm kulaklık girişi da eklenmiştir. Daha önceki söylentilere göre LG G6, Quad HD+ (2880x1440 piksel) çözünürlüğü destekleyen 5.7 inç büyüklüğünde bir ekranla gelecek.

Samsung, Snapdragon 835 işlemcisini kullanan ilk şirket olacağından, LG G6'nın Qualcomm Snapdragon 821 ile geleceğini biliyoruz. Şu an için bellek miktarı bilinmiyor ancak cihazın 4GB RAM ve 32/64GB depolama alanı ile donatılması muhtemel görünüyor.

• Yeni bir g2 efsanesi geleyi elhamdilillah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arka tasarım ve kalınlık çok kaba gözüküyor ama donanım ile işi götürebilir tabii güzel bir fiyatlandırma yapılabilir ise

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • olmuş bu sefer

• G2 efsanesi olamaz maalesef. G2 yi efsane yapan fiyatıydı ülkemizde. Fiyata oynamak için adamlar radyoyu bile kapatmışlardı sırf TRT vergisi vermemek için. O dönem S4 1999 ? idi. Ancak G2 1599? den girdi piyasaya. Fiyatıyla efsane oldu o telefon. Ki ben hala kullanıyorum. G6 yine bu şekilde yaklaşık %20 civarı daha ucuz girecek ki efsane olsun. O da günümüz kuru ile mümkün değil gibi görünüyor.

• Tasarım hoş cidden hoş olmuş arka taraf çok şık görünüyor umarım düşük fiyatla gelir diyeceğim ama dolar deli gibi yükseliyor

• Tasarım çok güzel görünüyor ama ben lg markasına ön yargılıyım.

• Editör bari sen yapma hadi başkaları düşüyor bu yanılgıyada yav lg logosunu ön yüzde göstermek içinmi orayı kalınlaştırmış bu kadar basitmi bu işler :D haklısın logonun büyüklügünü ve önemliligini o kadar önemsiyorlar ki aslında orayı sıfır yapıcakken logo yüzünden büyütmüşler asdkhsdfjgsdas

• Galiba şu dokunmatik tusun arkada olmasından bir tek ben hoşlanmıyorum.

• Önden g2 ye benziyor bakalım

• G6 nın arkası temsili.

• G5 varken lüzumsuz olacak bu model. S835 ile çıkarması lazım. Yoksa tasarım olarak G5 zaten daha güzel bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önceki sızıntıda ekran kenarlarıda yuvsrlatılmıştı ,bunda öyle görünmüyor

• Önceki sızdırılan tasarımla pek benzetemedim ön yüzü . Arka taraf zaten G5'in aynısı . Bi' anda nasıl beğendiler anlamadım.

• LG G6'nın prototipine ait fotoğraflar ortaya çıktı

Şu telefon Mate 9 arka tasarım ne güzel simetrik, telefonun uzun bölümü şeklinde dikine dizilmiş kameralar sensörler. Neden böyle dikine dizilim yapmak varken bu tasarımda ısrar ediyor LG anlamak güç.
  • lg çöp geçiniz.

o değilde yıllardır aynı saçma sapan haberleri yapıyorsunuz. gayet olağan bir telefonun sanki çok büyük birşeymiş gibi ''ilk görüntüsü ortaya çıktı'' bu ne lan! alt tarafı telefon işte.
  • Piyasaya çıkmadan ölmüş makinelere bağlı çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pesimist94 -- 2 Şubat 2017; 5:38:5 >
  • Snapdragon 835 li s8 varken neden s821li g6 alayım?

• 835 ile gelmezse şansı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Boragungoren

Tasarım hoş cidden hoş olmuş arka taraf çok şık görünüyor umarım düşük fiyatla gelir diyeceğim ama dolar deli gibi yükseliyor

dolar deli gibi yükselmiyor.6 ayda sadece 5% yükseldi.asıl tl deli gibi düşüyor.6 ayda tl 25%'e yakın değer kaybetti
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.