Şimdi Ara

LG G6 MUTHIS INDIRIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar benim kafam almiyor lg g6 hepsi burada da turkiye garantili 2400 satiliyor nasil ucuzladi bu kadar birisi anlatsin lutfen kronik sorunlari olan bir cihaz mi neden bu kadar dustu fiyati ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sd 821 kullandığı için pek satılmadı sanırsam çok güzel bana göre bir de ön kamerası kötüymüş galiba
  • Şu v30 çıksın v20 düşünüyorum ben de risk deyip, son seriler düzgün deniyor. G6 da o fiyata alınabilecek güzel cihazlardan. Önceki serilerin kronik sıkıntılarından insanlar korkuyor artık

• G6 da da kronik sorunlar var bekleyin birkaç ay daha . Şuan almak için çok erken. Ama alırsanız da Türkiye garantili olsun. En kötü değişim falan olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lg'nin piyasasi çabuk düşüyor telefon çıksın 6 ay sonra 500-600 lira direk iniyor bi 6 ay daha sonra 300-400 daha iniyor 1 sene içinde 1000tl değer kaybediyor neredeyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: MasterLoki

G6 da da kronik sorunlar var bekleyin birkaç ay daha . Şuan almak için çok erken. Ama alırsanız da Türkiye garantili olsun. En kötü değişim falan olur.

Bootlop veya ghost screen sorunu artik yok diye hatirliyorum lg g5 ten sonra bu sorun ortadan kalkti galiba.(Ama bir kullanicilarina sormak lazim)G6 da da boyle bir sorunlar varsa lg nin iši cidden zor.

Diger rakiplerine göre(Huawei,Samsung gibi) cok gerisinde artik.Bir kaç iyi telefon uretmesi lazim ki diger rakiplerinin gerisinde kalmasin.Zaten g6 ya sp835 koymak yerine sp821 koyarken hata yaptilar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumun birinde karşılaşmışlar bootloop ile .

https://forums.androidcentral.com/lg-g6/801914-any-dreaded-boot-loop-issues-lg-g6.html

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2000 e düşsün bende almayı düşünüyorum. Tasarım mükemmel, snapdragon 835 olsa bu fiyata inmezdi, s821 de gayet iyidir sıkıntı çıkarmaz, kameralar en iyisini sunmuyor ama gayet iyiler.

Yani lg bu telefona en iyisini koymamış bir seviye altını koymuş. Fiyatıda ona göre bakarsak bence uygun.

• Gerçekten çok dustu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bekleyip biraz daha düşünce alınabilir, özellikle 2000 bandı çok lezzetli olur.
  • ithalatçı garantili gg da 2200 banka kamp. ile 2100 ama sanırım fiyat daha düşer 2000 altına 4-5 ay içinde girer .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.