Şimdi Ara

LG G6 kutu açma ve ilk analiz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
1.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu kutu açma videolarının bi üstü ne olacak acaba?satın alma videosu mu?

• LG için iyi bir adım gibi gözüksede bence G2'den sonra ki cihaz için böyle bir atılım olmalıydı, LG gerçekten beklentileri boşa çıkartmakta çok başarılı bir firma.
  • Kronik sorunlarından arındırılıp fiyatı biraz kırılırsa gerçekten güzel bir cihaz. Ön kamera ve ön cam soru işareti bıraksa dahi bence alınabilir bir akıllı telefon.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG önce bozulmayan telefon yapsın.

• montevo kullanıcısına yanıt
    Kutu kapatma videosu. Piyasada çok ihtiyaç. :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • stalker(1979) kullanıcısına yanıt
    E986 da var dı kumanda için. G2 de de var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pahalı
  • artık ve uzun zamandır belkide ilk zamanlardan itibaren değişmeyen şey telefonu gönderme yada hediye etme karşılığı reklam videolarının ortaya çıkması.şirketler ve editörler genelde anlaşırlar.al gülüm ver gülüm hesabı.yoksa teknoloji siteleri nasıl değirmenini döndürecek.

haliyle telefonlar incelenmiyor artık.parasını cebinden verdiğin telefon hakkında ancak rahat yorum yapabilirsin.

bence ileriki dönemlerde kişisel incelemeler daha fazla ilgi ve dikkat çekecekler.yani cebinden para verip telefonu inceleyen kullanıcı daha dikkate alınacak.

kurumsallaşan herşey reklama dönüşüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

LG önce bozulmayan telefon yapsın.

G pro 2013 te aldım kendim dusurdum ekranı kırıldı yaptırdım hala sağlam ne ghost screen ne bootlop

• quote:

Orijinalden alıntı: edirneli86

quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

LG önce bozulmayan telefon yapsın.

G pro 2013 te aldım kendim dusurdum ekranı kırıldı yaptırdım hala sağlam ne ghost screen ne bootlop

Zaten G2 ve sonrası başladı, hepsi sorunlu. Şuan LG, V20 ve G5'te de bootloop sorunu olduğunu kabul etti. G2, G3, G4, G5, V10, V20 hepsinde sorun var. Kasa çatlaması, ekran sararması, ghost screen, bootloop vs. Eskiden telefonlar daha sağlamdı orası da ayrı konu zaten.
  • G2 den sonra efsane telefon g7 olacak
  • 3699 dan giriş yapacakmış.

• lg g4 durupdururken kapandı daha da açılmadi. anakart gumlemis..lg hikaye..ekran üretsin dahada elini sürmesin

• PeYLeR. P kullanıcısına yanıt
    Ben de radyo tutkunuyum ama LG G2'deki donanimsal FM radyoyu herhalde 1 yildir acmadim. Internetten dinlemek daha rahat oluyor. RDK da yuzlerce kanal var. Bir defa alistiktan sonra FM radyoyu aramiyorsun artik.

Edit : Imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hasegawa -- 19 Nisan 2017; 23:28:6 >
  • Bir de alternatif arayanlara küçük boyutlu üretseler (GD880 gibi) ne güzel olacak...

• kesbi kullanıcısına yanıt
    Dediklerini ben hiç yaşamadım. Eşime G flex aldım onda
    Ghostscreen var kasa çatlama var soyulma var.

En sorunsuz Lg cihazı e986

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

lg g4 durupdururken kapandı daha da açılmadi. anakart gumlemis..lg hikaye..ekran üretsin dahada elini sürmesin

Ekran da üretmesin. Ürettiği ekranlar sararıyor, ghost screen oluyor vs. Şuan monitörünü kullanıyorum ilk zaman bu kadar sarı değildi.
  • Konu LG'nin ekranlarına gelmişken söylemek gerek. Google'da Pixel 2 cihazlar için LG Display'e sipariş verdi acaba benzer problemler o cihazlarda olacak mı göreceğiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG Gx; "el ci" diye okunuyor ama ikinci "G" ci değil de "ge" diye okunuyor :)

• lg yazısını kaldır, 200 dolarlık çinli telefonlar ayarında bir görüntüsü var.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.