Şimdi Ara

LG G6 kutu açma ve ilk analiz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
1.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• daşş gibin mi5 ve mi6 var

lg g6 almam için 1.500 olması lazım açıkcası

aynı işlemci ram vs vs mi5 çinde 220usd

bide pasaport kaydı oh mis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

3600 civarı bir telefonda OIS yok. Bilinenin aksine LG G2'den bu yana yazılımsal OIS kullanıyor. Yıl 2017 hala donanımsal OIS yok. Bu yüzden video performansı Apple ve Samsung'un gerisinde kalıyor.

Lg g2 de ois donanımsal olarak var hocam telefonu hafif sallayınca tıkırtısı duyulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynsemre1

quote:

3600 civarı bir telefonda OIS yok. Bilinenin aksine LG G2'den bu yana yazılımsal OIS kullanıyor. Yıl 2017 hala donanımsal OIS yok. Bu yüzden video performansı Apple ve Samsung'un gerisinde kalıyor.

Lg g2 de ois donanımsal olarak var hocam telefonu hafif sallayınca tıkırtısı duyulur.

LG Sony gibi tam olarak yazılımsal kullanmıyor ancak Samsung, HTC, Apple gibi çift yönlü OIS hiçbir zaman kullanmadı. Bunu anlamak için birçok video stabilize testi izleyebilirsiniz.
  • ALINMAZ!! Xz premium resmi fiyatı 3599 iken..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Kvnç -- 18 Nisan 2017; 21:18:16 >
  • Ekranı güzel.Kavisli olmadığı için herçeşit ekran koruyucuydu filan bulunması kolay.Kulaklıklar da biraz basit kaçmış ama.. Projektörü standart olarak verseler ozaman s8 yerine alınabilir :) Beğenmedim yönleriyse; Arka kısım düşük gorillaglass sınıfı , iç devre kompomentler bana çokta kaliteli gelmedi,ana kart borduydu vs filan.Tamir yapılırken daha hassas bir iç yapısı var.Mesela s8 de işlemci soğutmasında termal bant kullanılırken ,lg g6 da termal sıvı macun kullanılmış.Gerçi ne farkeder :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Kvnç

ALINMAZ!! Xz premium resmi fiyatı 3599 iken..

Nasıl ya belli oldu mu?
  • Videoyu izlerken ekranım çizildi zannettim ya la! Meğerse videoda görünen masa çizilmiş. Allah iyiliğinizi versin. :)

• Mate 9 almamak için bir sebep???

• quote:

Android üreticileri Türkiye'ye ilk 32 GB getirme sevdasından ne zaman vazgeçecek. Apple bir günde tüm kapasitelerini ülkemize getirebiliyor. Şimdi ben 128 GB 7 Plus kullanıyorum. Android telefona geçicem diyelim ne alıcam 32 GB telefon mu? Sd kart hiçbir zaman normal hafıza hızının yerini tutmaz ona güvenip telefonda alınmaz. Renkleri eksik gelir. Hafıza kapasiteleri eksik gelir. Kiminin işlemcileri farklı olur. Ondan sonra da Apple neden fazla satıyor meselesine yok trend yok hava gibi irasyonel kelimeler kullanırlar.

Iphonena olaki bir zarar gelse telefon ağır bir zarar görse icindeki dahili hafızadaki resimlerini videolarını bilgilerini kaybedebilirsin. 128gb evo plus sd kart kullanımında telefon arıza çıkarsada icindeki bilgilerini olduğu gibi kurtarmak en rahat olanı. Sonuçta hafiza doldurulmak icin değil kurtarılabilir olmasınada bakılması gereken bir detay. Samsung evo hafıza kartlarına 10 yıl garantide veriyor zaten daha ne olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

S821li 3600 tl lik telefon. Vay arkadaş. 2 tane xiaomi mi5 parası..

3 tane mi5 eder hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: stalker(1979)

Radyo bile varmış :) Kızıl ötesi var mı acaba? :)

Alay edilecek bir durum yok, artık amiral ürünlerde fm radyo görmek imkansız gibi.
    Benim gibi radyo tutkunları için kesinlikle güzel bir özellik.
    S8 ile g6 arasında kalsam sırf fm radyo için g6 tercih ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeYLeR.

quote:

Orijinalden alıntı: stalker(1979)

Radyo bile varmış :) Kızıl ötesi var mı acaba? :)

Alay edilecek bir durum yok, artık amiral ürünlerde fm radyo görmek imkansız gibi.
    Benim gibi radyo tutkunları için kesinlikle güzel bir özellik.
    S8 ile g6 arasında kalsam sırf fm radyo için g6 tercih ederim.

Yorumumdan alay ettiğimi mi zannettin? Aksine sevinmiştim halbuki
  • quote:

Orijinalden alıntı: silver0021

quote:

Android üreticileri Türkiye'ye ilk 32 GB getirme sevdasından ne zaman vazgeçecek. Apple bir günde tüm kapasitelerini ülkemize getirebiliyor. Şimdi ben 128 GB 7 Plus kullanıyorum. Android telefona geçicem diyelim ne alıcam 32 GB telefon mu? Sd kart hiçbir zaman normal hafıza hızının yerini tutmaz ona güvenip telefonda alınmaz. Renkleri eksik gelir. Hafıza kapasiteleri eksik gelir. Kiminin işlemcileri farklı olur. Ondan sonra da Apple neden fazla satıyor meselesine yok trend yok hava gibi irasyonel kelimeler kullanırlar.

Iphonena olaki bir zarar gelse telefon ağır bir zarar görse icindeki dahili hafızadaki resimlerini videolarını bilgilerini kaybedebilirsin. 128gb evo plus sd kart kullanımında telefon arıza çıkarsada icindeki bilgilerini olduğu gibi kurtarmak en rahat olanı. Sonuçta hafiza doldurulmak icin değil kurtarılabilir olmasınada bakılması gereken bir detay. Samsung evo hafıza kartlarına 10 yıl garantide veriyor zaten daha ne olsun.

Konu o mu Allah aşkına okuma ve anlama özelliğinizi geliştirin Sd kartın gereksiz olduğunu mu söyledim ben 128 GB telefondan 32GB + sd kart paketi yerine 64GB + Sd kart paketine geçmek isterim ama bunu Android üreticileri getirmiyor diyorum. Mesela bir renk istiyorum ama onu getirmiyorlar diyorum. Apple'da ise her türlü model ve rengine ilk günden ulaşabiliyorsun diyorum. Bu Android üreticilerinin ülkemize az önem vermesinden kaynaklanıyor diyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ynsemre1

quote:

LG Sony gibi tam olarak yazılımsal kullanmıyor ancak Samsung, HTC, Apple gibi çift yönlü OIS hiçbir zaman kullanmadı. Bunu anlamak için birçok video stabilize testi izleyebilirsiniz.

Doğrudur lg g2 için ois neredeyse etkisiz eleman çok çok küçük sarsıntılıları önlüyor yani gördüğüm yazılımsal stabilizasyonlar lg g2 nin ois inden daha etkileyici iş çıkarıyor ki üst seviye telefonlarda düşük ışık için sağlam bir ois şart 3bin 4bin liralık telefon alıyorsun loş ışıkta foto çekiyorsun elin titrerse 3bin 4bin liraya ben ne aldım dersin telefonu geçtim markadan soğursun.

• Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    sağlam kaynak hocam. Sonyxperiaailesinden

• telefon iyi hoşta beyaz renkte o içte ince siyah çerçeve bir benim gözüme battı sanırım. dahili hafıza 32 gb (kullanılabilir 22 gb) üst seviyedeki cihazlardan kalksın artık bi zahmet. sd kart ile sim kartı da tek tepside koymasınlar. arkadaş sd kartı acilen çıkartmamız gerektiğinde neden bağlantıdan kopmak zorunda kalıyoruz. donanım falan bişey diyemiyeceğim gerisi fiyat ayarlamasına bakar.

• ölü pixeli gören bir tek ben miyim acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmonot271 -- 19 Nisan 2017; 1:4:20 >
  • Her şey iyi güzelde S821 li bir cihaza göre fiyatı çok 5 ay sonra 2300 tl bekleyin hem kronik sorunları baş gösterir onları yaparlar...

• Kutu içeriğinden çıkan kulaklık dışında bence çok güzel telefon. Birde fiyat 3000 3250 gibi olsaydı harika olurdu.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.