Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.579
Cevap
53
Favori
464.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    4 gündür sorunsuz kullanıyorum. Bende s8 le g6 arasında kaldım g6 da karar kıldım. Şimdilik sorunsuz, hızlı, akıcı, pili çok güzel ve kronik sorunla felan karşılaşmadım, duymadımda. Ama s8 de duyduğum kırmızı ekran sorunu ve ses kesilmesi sorununu duydum ve okudum bu forumda. Ne kadar çok yada az onu bilemiyorum.
  • Teşekkürler bilgilendirdigin için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 haftayı geçti yoğun olarak telefonu kullanan biriyim. Kronik sorun kasada kusur vs bişeyle karşılaşmadım. 128 gb kart takılı 100gb dolu neredeyse dahili belleği yarısı dolu donma kasma yaşamadım. Pil konusu g5 ten sonra mükemmel. G5 te ghost screen hariç sorun yaşamamıştım . bunda şuanlık bişey yok zaten yabancı forumlarda da olmadığı yazıyor ilerde fırlamasında... ( ekran panel teknolojisi hakkında kapsamlı bilgim yok aynı teknolojiyse sıkıntı olabilir :) ayrıca g5 te siyah arka plan olup karanlık ortamda bazı yerlerden ışık sızması oluyordu kullanıma etkisi yoktu ama niye olsun. G6 da rastlamadım. Isınma olmadı. Arayüzde gayet akıcı takılma yaşamadım hiç. Aldığım zaman güncelleme gelmişti onu hemen kurmuştum bu arada .gün ışığında kullanılıyor g5 in parlaklığı buna göre az. Hoparlör yüksek sesli ama mono hoparlör sonuçta ama memnun eder xz premiumun steriosu varda sonuç kısık ses sessiz ortamda güzel doygun ses verir tabi ama zil sesini duymazsınız resmen. G5 e göre sesi neredeyse aynı sadece su geçirmez olduğu için ızgara var galiba g5in bir tık daha dolgun sesi vardı ama sesi yüksek şüpheniz olmasın. Çok tızlı cırtlak sesi yok. G5 i hepsiburadaya 1 sene sonra iade etmiş olarak benim için gayet verimli alışveriş oldu...

• Kafama takılan bir nokta da lg kendisi türkiyeye bu modeli getirmedi bildiğim kadar. Bu ilerde ki bozulma gibi bir sorunla karşılaşırsak parça yada tamir sıkıntısı çıkarır mi ? Eğer böyle bir sıkıntı olmaz ise lg g6 fiyat performans olarak aklıma daha çok yatıyor aslında.

• abigail kullanıcısına yanıt
    bende almanyadan getirteceğim kölnden .480 euro çok değil mi? ben 375 e var düşmesini beklyorum. 320 ye alacaktım satılmış.kapalı kutu ve garantili.cep telefonunuza ebay.de nin uygulamasını indirip bireysel saatıcılardan alın mağzaya bakamayın.s8 de 500-550 ye alınabiliyor.
  • hocam ön kamera g5 e göre daha mı kötü çekiyor.selfisi düşük deniyor
  • efe80 E kullanıcısına yanıt
    Ön kamerayı çok kullanmam ben ama g5 ten kötü .

• Bugün itibariyle 4 yıllık g2 ye elveda deyip g6 aldım. Dual sim. sitede 32 diyor ama bana 64 gb , ve hi fi 32 bit dac mevcut olam bir g6 geldi anlamadım. hb dan aldım. gayet memnunum 5 saatlik kullanım sonrası 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gallagher2001 -- 23 Haziran 2017; 0:42:53 >
  • Arkadaslar S7 ile ayni fiyata alma imkanim var. Hangisini onerirsiniz? Kamera olayi biraz onemli benim icin. Ikisi arasinda hangisi daha iyidir. Gorunus olarak s7 daha hosuma gidiyor. LG G6 da on kamerayi denedim berbat gibi geldi(belki magzada olmamda etkiliyordur) ama Iphone 5in selfie kamerasi bile daha detayli gosteriyor. Ya arka kameralar? Cift kamera olusu ne gibi artisi oluyor? ik farkli noktayi uzak-yakin odaklama ozelligi oluyor mu?
  • n11 de 2429 a düşmüş çek vs 2350 alınır

• Lg g6 da ekrandaki görüntü den ss alınıp üzerine ekran notu yazabiliyor muyuz?

• Arkadaşlar g6 nın multitasking performansı nasıl oyun hariç aynı anda 20 uygulamayı kapatmadan ramde tutabiliyor mu deneme imkanınız var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gallagher2001

Bugün itibariyle 4 yıllık g2 ye elveda deyip g6 aldım. Dual sim. sitede 32 diyor ama bana 64 gb , ve hi fi 32 bit dac mevcut olam bir g6 geldi anlamadım. hb dan aldım. gayet memnunum 5 saatlik kullanım sonrası 😀

Satın aldığınız sitenin link verebilirmisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: kaftaridze

1 haftayı geçti yoğun olarak telefonu kullanan biriyim. Kronik sorun kasada kusur vs bişeyle karşılaşmadım. 128 gb kart takılı 100gb dolu neredeyse dahili belleği yarısı dolu donma kasma yaşamadım. Pil konusu g5 ten sonra mükemmel. G5 te ghost screen hariç sorun yaşamamıştım . bunda şuanlık bişey yok zaten yabancı forumlarda da olmadığı yazıyor ilerde fırlamasında... ( ekran panel teknolojisi hakkında kapsamlı bilgim yok aynı teknolojiyse sıkıntı olabilir :) ayrıca g5 te siyah arka plan olup karanlık ortamda bazı yerlerden ışık sızması oluyordu kullanıma etkisi yoktu ama niye olsun. G6 da rastlamadım. Isınma olmadı. Arayüzde gayet akıcı takılma yaşamadım hiç. Aldığım zaman güncelleme gelmişti onu hemen kurmuştum bu arada .gün ışığında kullanılıyor g5 in parlaklığı buna göre az. Hoparlör yüksek sesli ama mono hoparlör sonuçta ama memnun eder xz premiumun steriosu varda sonuç kısık ses sessiz ortamda güzel doygun ses verir tabi ama zil sesini duymazsınız resmen. G5 e göre sesi neredeyse aynı sadece su geçirmez olduğu için ızgara var galiba g5in bir tık daha dolgun sesi vardı ama sesi yüksek şüpheniz olmasın. Çok tızlı cırtlak sesi yok. G5 i hepsiburadaya 1 sene sonra iade etmiş olarak benim için gayet verimli alışveriş oldu...

1 hafta içinde hiçbir şekilde hiçbir cihazın kronik sorununu anlayamazsın .

Kronik sorunları en az 5-6 aylık kullanımlarda anlarsınız .

• Hirotaro kullanıcısına yanıt
    G5 de nasıl kasa açıklığı olabiliyordu. Ekranı siyah yapınca karanlık ortamda ışık sızması olabiliyordu bunlar ne oluyor ?

• 2300 n11 de çekle

• arkadaşlar parmak izi okuyucusu için tuşa dokunmak yetiyor mu yoksa tuşa basmak mı gerekiyor.
  • Tuşa dokunmak yetiyor ve çok hızlı çalışıyor.

• Arkadaşlar bugun ablamın kullandıgı g6 3 kere kendi kendine kapanmış ve kapandıktan sonrada ne yaptısa açılmamış her seferinde 10-15dk sonra kendiliğinden açılmış nedendir sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gallagher2001

Bugün itibariyle 4 yıllık g2 ye elveda deyip g6 aldım. Dual sim. sitede 32 diyor ama bana 64 gb , ve hi fi 32 bit dac mevcut olam bir g6 geldi anlamadım. hb dan aldım. gayet memnunum 5 saatlik kullanım sonrası 😀

Hayırlı olsun hocam, hepsiburadada hangi satıcıdan aldınız?

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.