Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.579
Cevap
53
Favori
464.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence de daha iyisini yapacak. G5 te oldukça fiyat düştü ama sanırım bu LG nin planı değildi. Telefon değer kaybetti. Ama g6 nın olayı farklı. Lg ne kadar ineceğini kendi belirleyecek sanırım. Avrupada en çok satış yapabildiği ülkelerden biri Türkiye. Satışlarını düşürmemek için oldukça agresif bir indirime gidecektir kanımca. Bu yüzden sabredin. Bir kaç hafta sabretmemek için max 6 ay daha güncelleme alacak bir cihazla ortada kalmayın derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • system electronıc kullanıcısına yanıt
    Samsungun sicili çok daha kirli bana kalırsa. Ama S8 in patlayacağını hiçbirimiz düşünmüyoruz sanırım . Neden? Çünkü Samsung dersini almıştır diye düşünüyoruz. Arkadaşta LG dersini almıştır diye düşünüyor sanırım. Kaldı ki v20 sorunsuz bir cihaz. O yüzden kronik sorunlarla alakalı bir sorun olacağını düşünmüyorum g6 da. Kaldı ki s8 le ilgili sürekli yeni bir sorun duyuyoruz (adamlar hemen çözüyor yanlış anlamayın s8 bozuk bir cihaz demiyorum). Ama g6 ile ilgili hiç sorun duymadım daha. Arkadaş da benim gibi düşünüyor sanırım. Ama fiyatların oturması konusunda haklısınız. Ben de beklemedeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osuleyman32 -- 30 Nisan 2017; 18:32:45 >
  • osuleyman32 O kullanıcısına yanıt
    indirim olayı okadar kolay değil samsung indirimi yaptı ama satışlar başlamadan önce ön sipariş alanlarında paralarını geri iade etti kimse zararlı çıkmadı peki lg bu indiirmi yaparsa bugüne kadar alanların parası ne olacak
  • Bende bekliyorum 3000 tl gibi olursa alıcam LG G6 sorunsuz bir cihaz bence pilide iyi görünüyor bide stereo hoparlör olsaymış çok iyi olurmuş gerçi s8 de falan da yok

• fener1979 F kullanıcısına yanıt
    3binde fazla madem alacaksınız bu rakama ön sipariş ile projeksiyon ile alıp satsaydınız 2800e gelirdi

• Napcam projeksiyonu ne kadar kullanıcısı alıcısı var kime satcan boş işler

• Fiyat gercekten vok yuksek projeksiyon hikaye rsmen gereksiz şu chaz 2999tl den girmeliydi yada daha aşağı fiyat olmalıydı çünkü ses dac ı ve kablosuz sarj özelliği olmayan model bizdeki bunun v20 den kasa tasarimi haric bir artisi yok hatta v20 ses konusunda pil cikma konusunda bundan daha iyi al v20 gec

Millet xiaomi mi6 diyor ama o cihaz da sadece s835 var baska artisi yok huawei p10 a gelirsek o hic fiyatini hak etmiyor 3500tl çok p10 için

Bence samsung s8 3999tl en dolusu o aldığın zaman cok para verdigin zaman ne aldigini ne sekil birsey aldigini ve dolu dolu bir cihaz aldigini bilip hayal kirikligi olusmaz kafada

Ama su samsung a7 2017 de ois kamera destegi olsaydi 1999tl ye en kral cihaz olurdu

• nihayet cihazı inceleme fırsatım oldu lg sevdiğim için g2 g3 den sonra bunuda çok beğendim üstelik kasa çok sağlam olmuş güven veriyor ekran kalitesini çok beğendim muazzam geniş açı kamera gerçekten inanılmaz olmuş emlakçı olsam başka cihaz almam bütün evi tek kareye sığdır :) ekran kasa oranı mükemmel tek sorunu fiyatı 2500 2700 seviyelerine düşer düşmez alacağım cihaz kaç aydır bekliyorum biraz daha bekler g6 yı alırım tekrar söylüyorum 3700 vermeyin bu parayıda asla haketmiyor
  • caneryendi C kullanıcısına yanıt
    Nerde buldunuz hocam. Bende koskoca izmirde hala bulamadım.

TürkTelekom bayisi teşhire koymuşlar artık beyinler nasıl çalıştıysa hayret ettim aslında s8 ile şöyle bir baktım da s8 ben 4 bin ederim diyor albeni yüksek g6 2 bin yeter bana diyor :) yan yana getirince ne demek istediğimi anlayacaksınız samsung sevmeyen biri olarak söylüyorum

• caneryendi C kullanıcısına yanıt
    G6 yı görmek lazım. S8 özellikle orkide grisi olan inanılmaz karizmatik bir cihaz. Ama arayüzden artık öğğh geldi. Menülere falan bir el atın artık. Ana ekran ikonlarını hello kitty yaparak arayüz değişmiyor.

• S8 ana konu 150 sayfa olmuş burası hala 23. Şu cihaz 2700 e insinde artık biz pusuda bekleyenler ise kavuşalım telefonlarımıza. Buralar da canlanır biraz

23 sayfanın 20si isyan lg mobile müdürü çıkıp konuşuyor ama demiyor ki bu insanlar ne istiyor lg g6 neden az satıyor gir forumlara bak tepkiler ne beklenti ne bu kadar mı zor Samsung gibi indir fiyatı de ki evet kabul abarttık olayı bu cihaz bu para etmez kimsede almaz şu cihazın çıkış fiyatı 2700 olacaktı tıpkı g2 gibi efsaneler arasına girerdi g3 g4 g5 de fiyasko yaşamışsın affettirmek yerine o fiyatla kendilerini iyice bitirdiler s7 edge Samsung garantili 2750 ye alınıyor s8 3800 ıphone 7 3bin bunların arasında nasıl cihaz satacaksın mümkün mü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caneryendi -- 2 Mayıs 2017; 8:36:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osuleyman32

İndirim yakın bu telefona. Avrupada çıktıktan bir kaç gün sonra 650 € ya düşen cihaz son indirimlerle 550 € seviyelerinde. İtalyada 548€ amazonda ise 600$ seviyelerine indi. 2-3 haftaya 2700-3000 tl gibi bir fitat hissediyorum. Umarım bir an mnce düşer fiyatı. Bence LG bu kadar hızlı düşürdüyse amacı direk düşük fiyattan çıkarıp telefonu ezik göstermektense telefonu iphone samsung seviyelerinde bir fiyatla çıkarıp kullanıcısına hem asıl fiyatı yüksek bir telefonu bu kadar yüksek indirimle aldırdığı için kullanıcısının daha iyi hissetmesini sağlamak. Yani pek anlatamadım galiba ne demeye çalıştığımı . Yani telefln aslında değer kaybetmedi LG nin başından beri amacı buydu. Telefonu fiyat performans seviyelerinde göstermek yerine üst markaların seviyesinde gösterip fiyatını indirmek. Zaten başka bir açıklama bulamıyordum bu kadar yüksek olmasının fiyatının. Bence mantıklı bir iş yapmışlar. Telefonun asıl değeri 548 € ama telefonun değerini kullanıcısına 750 € gösterip hem diğer markalardan geride kalmıyor hem de 750 € liralık bir cihazı 548 € seviyelerinde aldığı için kullanıcısının daha iyi hissetmesini sağlıyor. P10 düşünüyordum ama g3 ten beri lg kullanıyorum. Eğer türkiyede de 3000 seviyelerine indirirse sonraki tercihim çok büyük ihtimal g6 olacak. Ama avrupaya ve amerikaya yaptığı bu güzelliği türkiyeye yapmazsa bir daha lg falan almam

Hocam avrupa da ne düşmüş fiyatlar öyle, şuan almanyadan 2300 tl ye alınabiliyor, bu fiyatların türkiye ye yansıması üzün sürmez. Yazık etti acele edip alanlar kendilerine.

• S8+ kullanıyorum, bu telefonun onunla rekabet etmesinin tek yolu "fiyatı" olacaktır. 821'li bir cihaza bu fiyatı çeken sonra da neden satmıyor diye LG'ye saygılar sevgiler. Bir de peratörlerden "kesin" sorun acaip teklifler olacak diyordu. 4000 tl operatörlerde, kim verir abi 821'li cihaza 4000 ya.. 2000'e one plus 3 var, gider onu alır insanlar, bundan daha hızlıdır.. 2000'e de kamera alırlar.. LG kendini batırmak için elinden geleni yapıyor. 2800 şu anda sahibinden de.. yakında 2500'e iner, ama iş işten geçer, çünkü samsung'da iniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

S8+ kullanıyorum, bu telefonun onunla rekabet etmesinin tek yolu "fiyatı" olacaktır. 821'li bir cihaza bu fiyatı çeken sonra da neden satmıyor diye LG'ye saygılar sevgiler. Bir de peratörlerden "kesin" sorun acaip teklifler olacak diyordu. 4000 tl operatörlerde, kim verir abi 821'li cihaza 4000 ya.. 2000'e one plus 3 var, gider onu alır insanlar, bundan daha hızlıdır.. 2000'e de kamera alırlar.. LG kendini batırmak için elinden geleni yapıyor. 2800 şu anda sahibinden de.. yakında 2500'e iner, ama iş işten geçer, çünkü samsung'da iniyor.

Hocam şuan S8 in fiyatı 4000 tl değil zaten, git samsung mağazasına ver 150 tl lik telefonu 600 tl ye, 450 cepte, 300 de hediye çekİ, etti mi sana 750. Geldi S8 3250 tl ye.

Şimdi; işlemci düşük

dahili hafıza düşük

kablosuz şarj ve ses çipi olan modeli bize gönderme

sabıka kabarık

cihaz hiçbir yerde yok

önü 3 arkası 5

Sonra gel ve bu cihaza 3700 tl para iste... Olacak iş değil.

Benim de çok ilgimi çekti G6, belki de G6 alacağım ama asla bu fiyatlara değil, parayı sokaktan toplamıyorum ben, 2 ay geç alıp kullanmam hiçbir şey kaybettirmez bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

S8+ kullanıyorum, bu telefonun onunla rekabet etmesinin tek yolu "fiyatı" olacaktır. 821'li bir cihaza bu fiyatı çeken sonra da neden satmıyor diye LG'ye saygılar sevgiler. Bir de peratörlerden "kesin" sorun acaip teklifler olacak diyordu. 4000 tl operatörlerde, kim verir abi 821'li cihaza 4000 ya.. 2000'e one plus 3 var, gider onu alır insanlar, bundan daha hızlıdır.. 2000'e de kamera alırlar.. LG kendini batırmak için elinden geleni yapıyor. 2800 şu anda sahibinden de.. yakında 2500'e iner, ama iş işten geçer, çünkü samsung'da iniyor.

Hocam şuan S8 in fiyatı 4000 tl değil zaten, git samsung mağazasına ver 150 tl lik telefonu 600 tl ye, 450 cepte, 300 de hediye çekİ, etti mi sana 750. Geldi S8 3250 tl ye.

Şimdi; işlemci düşük

dahili hafıza düşük

sabıka kabarık

cihaz hiçbir yerde yok

önü 3 arkası 5

Benim de çok ilgimi çekti G6, belki de G6 alacağım ama asla bu fiyatlara değil, parayı sokaktan toplamıyorum ben, 2 ay geç alıp kullanmam hiçbir şey kaybettirmez bana.

Yok ben s8'e 4000 bin demedim yanlış anlaşıldım. g6'ya dedim :) ayrıca sizinle aynı fikirdeyim, kablosuz şarj, dac nasıl olmaz, hadi kırptın çıkart fiyattan o da yok..

• system electronıc kullanıcısına yanıt
    Haklsınız hocam avrupadaki indirim ortada. Bir kaç hafta sabretmek en faydalısı. Max 1.5 aya telefon 2700 ü görür. Cihazın şimdilik satışları düşük ama bizim gibiler çok fazla. Fiyat düştükten sonra samsungla olmasa da htc ve sony le rekabet edebilir satışlarda.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

Şimdi; işlemci düşük

dahili hafıza düşük

sabıka kabarık

cihaz hiçbir yerde yok

önü 3 arkası 5

Yok ben s8'e 4000 bin demedim yanlış anlaşıldım. g6'ya dedim :) ayrıca sizinle aynı fikirdeyim, kablosuz şarj, dac nasıl olmaz, hadi kırptın çıkart fiyattan o da yok..

Yok ben anladım sizi hocam, ben ortaya yazdım öyle, telefon fiyatlarını kıyaslarken S8 i 4000 tl den hesaplayan arkadaşlar var, biraz kafası çalışan biri şuan dediğim fiyatlara alıyor S8 i. Millet telefonculardan 2. el ucuz telefon alıp samsung da değişim kampanyasından faydalanarak 300,400 tl indirim kazanıyor, fiyat avantajı elde ediyor. Benim evde boş boş duran, 2 ay sonra çöp olacak iphone 4 ü 600 tl ye saydılar hocam s8 karşılığında , 300 tl de hediye çeki veriyorlar, daha ne olsun. Hala benim bütçeme yüksek geliyor o ayrı bir konu, karar veremedim henüz.

• P10'da düşecek, o fiyat nedir ya öyle. Affetdersin ama İphone alırım dediğim fiyat o.. hepsi geriye çekilecek mecburlar.. p10 plus'a nasıl bir fiyat düşündülerse piayasaya sokamadılar telefonu..
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.