Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.579
Cevap
53
Favori
464.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir çok incelemede söylüyorlar. Her ne kadar tasarım kötü olsa da g5 gerçekten sağlam telefon. G3 ve g4 de kullandım onlar sağlam değildi. G4 ilk düşüşte gitti ama g5 gerçekten sağlam olmuş. Kaç defa düşürdüm bilmiyorum kasa ve ekranda çizik bile yok. Sadece çerçevenin kulaklık kısmının biraz boyası kalktı o kadar (ezilme değil yanlış anlama). S7 kadar kesinlikle narin değil. Sağlam ama şöyle aslan böyle kaplan diyemem tabi o birazda senin şansına bağlı ama ben kendi deneyimimi aktardım. Onun dışında kasasında boya çabuk kalkıyor diyorlar ama ben yaşamadım. Ama g6 cam kasa gelecek onu bilemem. Deneyimlemek lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almanya fiyatı 750 euro olarak belirlenmiş. U ultra ve p10 plus la aynı fiyat. İp7 plus ve pixelden ise 150 euro daha ucuz. Bence bu fiyat gerçeken iyi olmuş. Siz ne düşünüyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osuleyman32 -- 13 Mart 2017; 23:47:5 >
  • Bence 100 euro olsaydı fark daha iyi olabilirdi çünkü S8 için 800 euro konuşuluyor ve arada işlemci farkı var.. Ama LG için bu fark bir iki ay içerisinde 100 euro ya çıkabilir zaten s8 ile satın alma sürecinde bir aya yakın önceliği olacak sanırım.. Türkiye için de bu farkı korudukları taktirdi 250 TL ye yakın bir fark olacağa benziyor bu da ilk etapta kabul edilebilir ve yine dediğim gibi bir iki aç içerisinde de 400 TL ye kadar açılır.. Güzel telefon LG 6 sadece s8 ve htc 11 ile arasında bir miktar fiyat farkı bırakmalı.. 3250 tl LG G6, 3500 tl s8 bekliyorum ben bu kurlarla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Kvnç

bu telefon o ekran kasa oranı ve gorilla glass 3le tek düşüşte paramparça olacak.

Bu gorilla glass ı siz çok büyütüyorsunuz gözünüzde, gorilla glass 10 olsa bile düşünce kırılır bu, bunlar sadece ince , ufak çizikleri bir nebze olsun engellemek için, başka da bir olayı yok.
  • talatcaner kullanıcısına yanıt
    Güzel test teşekkürler paylaşım için...

• quote:

Orijinalden alıntı: Roque_Jn

Bence 100 euro olsaydı fark daha iyi olabilirdi çünkü S8 için 800 euro konuşuluyor ve arada işlemci farkı var.. Ama LG için bu fark bir iki ay içerisinde 100 euro ya çıkabilir zaten s8 ile satın alma sürecinde bir aya yakın önceliği olacak sanırım.. Türkiye için de bu farkı korudukları taktirdi 250 TL ye yakın bir fark olacağa benziyor bu da ilk etapta kabul edilebilir ve yine dediğim gibi bir iki aç içerisinde de 400 TL ye kadar açılır.. Güzel telefon LG 6 sadece s8 ve htc 11 ile arasında bir miktar fiyat farkı bırakmalı.. 3250 tl LG G6, 3500 tl s8 bekliyorum ben bu kurlarla.

Bende 2999tl olarak bekliyorum

• talatcaner kullanıcısına yanıt
    18:9 hem elde tutuş hemde 1:1 kullanılabilmesinden kaynaklı ben çok mantıklı bir çalışma olarak görüyorum. S8 veya note s8 i de 18:9 bekliyorum. İphone da ileride bu formata geçebilir. Video gerçekten güzel olmuş. Sony bunun nesini "gereksiz" buldu anlamış değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osuleyman32 -- 17 Mart 2017; 0:41:48 >
  • Çok sağlam kaynaklardan aldığım bilgiye göre çıkış fiyatı 3499TL olacak
  • Kasası çok kaliteymiş gerçektende

• LG G6 : UX6.0

• 1 aydır v20 kullanıyorum malzeme kalitesi olarak bence çok daha iyi..
    G2' den sonra çok büyük gelir mi acaba diye düşünüyordum ama alışmak çok sürmedi.
    Şimdiye kadar kayda değer her hangi bir kronik sorun yaşanmamış olması ve çıkarılabilir pili sayesinde bana sorarsanız G2 den sonra yeni LG efsanesi G6 değil V20' dir..
    Bunu; G2 den sonra çıkmış hiçbir telefonu para harcamaya değer görmemiş; ve v20 almak için G6' nın özelliklerinin sızmasını beklemiş biri olarak söylüyorum.
    Birkaç ay bekleyeyim fiyatı düşer zamanları geride kaldı arkadaşlar. Hem artık marka yavaş yavaş kendini buldu hem de bu dolar kurlarından sonra zaten rekabet için kar marjını düşük tutuyor LG.
    Benim tahminim yine bir hediyeli paketle 3200-3400 fiyat aralığında çıkar piyasaya.(V20 çıkmadan aylar önce çoğunluk farklı tahminlerde bulunurken 2800-3200 fiyat aralığında çıkar demiştim..:)
    LG kullanıcıları için de tercih kriterleri "G6'nın boyutunun küçük olması" ve "v20'nin çıkarılabilir pili+sağlamlığı" olur muhtemelen.
    Zira diğer özellikleri çok yakın.. (Şayet kamera olarak uçuk bir fark yok ise)

• Visam Lord kullanıcısına yanıt
    bu fiyattan çıkarsa ellerinde patlar
  • Lg mobile ucuza çok telefon satmaktansa az miktarda yüksek karlı telefon satma politikasına gitmiş anladığım kadarıyla

• Arkadaşlar daha 3000e telefon beklemeyin. En az 3600den başlar artik fiyatlar.

Simdi 750euro=2925 tl

zaten buradan direkt gitti 3000 hayalleri

2925+KDV+ÖTV+TRT=4381 Tl yapıyor. Kdv %18 Ötv%25 Trt %7 aldım. Tabi 750 euro da yukarıdaki arkadaş almanyada öyle demiş. 650 dolardan hesaplarsak 3600 yapıyor. Bence Lg g6 3600dan çıkacak. Sd 821li bir cihaz için çok pahalı.

Yavaştan kendinizi alıştırin fiyatlara. Kazık giriyor yavaş yavaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Kvnç -- 18 Mart 2017; 2:47:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Kvnç

Arkadaşlar daha 3000e telefon beklemeyin. En az 3600den başlar artik fiyatlar.

Simdi 750euro=2925 tl

zaten buradan direkt gitti 3000 hayalleri

2925+KDV+ÖTV+TRT=4381 Tl yapıyor. Kdv %18 Ötv%25 Trt %7 aldım. Tabi 750 euro da yukarıdaki arkadaş almanyada öyle demiş. 650 dolardan hesaplarsak 3600 yapıyor. Bence Lg g6 3600dan çıkacak. Sd 821li bir cihaz için çok pahalı.

Yavaştan kendinizi alıştırin fiyatlara. Kazık giriyor yavaş yavaş.

3499TL olacak çok büyük ihtimalle

• 7.0 20b surumu sizde birseyler farkettirdimi.

Bosta piliniz cok fazla tuketiliyormu.

Tesekkurler.

• Visam Lord kullanıcısına yanıt
    evet hocam o civarlar.

• Şu forumda yıllardır yurt dışı açıklanan fiyatlarda da onların vergi sistemine bağlı vergilerin eklenmiş olduğunu anlatamadık kimseye.. Her sene aynı terane.. Çıplak fiyat değil onlar, vergilendirilmiş fiyatlar..
  • verizon sanırım kontratlı 670 dolardan satışa çıkardı, fiyatların bu kadar uçuk olmaması lazım o halde.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.