Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
8.519
Cevap
81
Favori
419.879
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> ★★★ LG G6 ANA KONU ★★★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    33 Mesaj

İnşallah bir defa ile kalır..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    fbyram kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Lg v20 cihazımın ücret iadesi onaylandı iban numarası kaldı sadece ve ben g6 ya geçicektim lg yi servisi ve hizmeti için kullanan biriyim hizmet memnun edici adamlar ücret iadesi yaptılar o yüzden lg ye ve g6 ya geçicektim ghostscreen bundadamı oldu of bu lg niye bu sorunu düzeltemiyor anlam veremedim zorla samsung mu alalim yahu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bende ilk kez bu forumda duydum bakalım devamı gelecek mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    vesselam510 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: vesselam510

Hayda bundadamı ghostscreen olmuş ya

Lg v20 cihazımın ücret iadesi onaylandı iban numarası kaldı sadece ve ben g6 ya geçicektim lg yi servisi ve hizmeti için kullanan biriyim hizmet memnun edici adamlar ücret iadesi yaptılar o yüzden lg ye ve g6 ya geçicektim ghostscreen bundadamı oldu of bu lg niye bu sorunu düzeltemiyor anlam veremedim zorla samsung mu alalim yahu

Ghost screen olması normal. V10-V20-G5-G4'te kullanılan aynı ekran kullanıldı G6'da.
    |
    |
    109 Mesaj

Samsungdada oluyor kardes daha gecen gun arkadaslara soyledim s7 edge ve note 5tede vardi gonderdiler servise degisip geldi telefonlar.

|
    |
    vesselam510 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    LG G6'da da ghost screen olabilir. Kullanılan ips panel teknolojisi g4, -g5, v10 ve v20 ile birebir aynı. Zaten LG v30'da ve gelecek olan g7'de o yüzden oled teknolojisine geçiyor. İthalatçı garantili almayın diye ondan ısrarla yazıyorum buraya. Sonra başınız ağrır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 2 Ağustos 2017; 19:47:29 >
  • Binbaşı
    1926 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GhostScreen

LG G6'da da ghost screen olabilir. Kullanılan ips panel teknolojisi g4, -g5, v10 ve v20 ile birebir aynı. Zaten LG v30'da ve gelecek olan g7'de o yüzden oled teknolojisine geçiyor. İthalatçı garantili almayın diye ondan ısrarla yazıyorum buraya. Sonra başınız ağrır.

Nick tam uymuş

Arkadaşım kapalı kutu g6 yı 2350 ye bırakıyor LG Türkiye garantili..

G3 alıp kasa çatlağından sonra para iadesi ile G4 ü ilk çıktığında 505k alıp anakart sonrası ağzı yanıp onarıldıktan sonra tekrar kullanan birisi olarak G6 ya geçilir mi ?

Ben de 2380'e aldım LG TR garantili. Bence alın. Nasılsa garanti sağlam. Lg'nin kendi garantisinde sorun olmuyor. Nick's de bu cihaza geçtikten sonra aldım :) her an her şey olabilir diye :)

Edit : Bu arada forumdaki mesajları geriye dönük inceledim ama GhostScreen probleminden bahseden kişinin mesajlarını biri temizlemiş. Anlaşılan duyulması istenmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 2 Ağustos 2017; 22:52:22 >
    |
    |
    4007 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    843 Mesaj
    En mantıklısı Operatörlerdeki teşirdeki cihazlarda test yapmak hidden menüde lcd test var onu yapim yarin bakim orda aylarca bekleyen cihazlarin ekranlari ne olmus

|
    |
    Ya arkadaslar ben telefonu Türk Telekom dan kontratli alacağım. Şimdi baktım fiyatı düşmüş. 24 ayda 3400 TL ye geliyor. 400 de hediye çeki 100 de kilif hediyesi 2900 e geliyor. Aslinda güzel fiyat ama fiyatı düştükçe alma istegim azaliyor ve V 30 u beklesem mi diyorum.
    Bir hangi rengi alayım sizce? En çok hangi renk yakışıyor bu telefona? 3 rengi de görenler yardımcı olabilir mi? Ben sadece maviyi gördüm bayilerde.
    843 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: turkcem44

Ya arkadaslar ben telefonu Türk Telekom dan kontratli alacağım. Şimdi baktım fiyatı düşmüş. 24 ayda 3400 TL ye geliyor. 400 de hediye çeki 100 de kilif hediyesi 2900 e geliyor. Aslinda güzel fiyat ama fiyatı düştükçe alma istegim azaliyor ve V 30 u beklesem mi diyorum.
    Bir hangi rengi alayım sizce? En çok hangi renk yakışıyor bu telefona? 3 rengi de görenler yardımcı olabilir mi? Ben sadece maviyi gördüm bayilerde.

Hocam v20 nin ücret iadesi bi yatsın bende hepsiburadadan lg Türkiye garantili yazandan alıcam 2600tl benim anlamadığım orda fiyat baya düşük lg Türkiye garantili deilmi acaba

Hepsiburadadan lg Türkiye garantili alan varmı arkadaşlar garantide bir sorun varmı kvk demiş kimi anlam veremedim

Birde ghostscreen e herkez bi bakabilirmi

Arama yerine rehber olan numara cevirilen yere

*#546368#*870# yazsın hidden menüye girsin svc menüye girip altta lcd teste tıklayın gride saat pil simgesi varsa geçmiş olsun ghost bu mideldede devamediyor demektir sizlerden ricam bi bakın

Bu arada g6 nini kodu 870 di galiba 870 deilse oraya g6 nin kodunu yazin

|
    |

• Binbaşı
    1926 Mesaj
    quote:

Ben de 2380'e aldım LG TR garantili. Bence alın. Nasılsa garanti sağlam. Lg'nin kendi garantisinde sorun olmuyor. Nick's de bu cihaza geçtikten sonra aldım :) her an her şey olabilir diye :)

Edit : Bu arada forumdaki mesajları geriye dönük inceledim ama GhostScreen probleminden bahseden kişinin mesajlarını biri temizlemiş. Anlaşılan duyulması istenmiyor.

İşte onun için size yazdım tecrübeli olabilirsiniz diye.. Yani 3 telefonum da lg idi. Umarım pişman etmez. Acaba devam eder mi bootlop ghost screen.. Bence ghost screen %99 devam edecek gibi görünüyor.

Ben yaklaşık bir aydır kullanıyorum cihazı. Cihaz iPhone stabilitesinde çalışıyor. Kasma, donma uygulamadan atma, arka planda uygulama kapatma gibi sorunları yok. Gündüz arka kameralar on üzerinden 8 9 alır. Ön kamera geniş açıda çok güzel çekerken dar açıda aynı şeyi yapamıyor. Fakat arka kamera ışık düşünce baya kötüleşiyor.

Bunun haricinde cihaz mükemmel ama gel gelelim ekran korkutmuyor değil. Çünkü bu merette de aynı ips panel var. Yani GhostScreen olmaması için bir neden yok. Ama bunu gidermek için LG ısı borusu koydu cihaza. Şu ana kadar ben yerli forumda bir örneğini yabancı forumlarda da bir örneğini gördüm. İkisi de silindi ya da sahipleri sildi bilmiyorum.

Bunun dışında cihaz elde dikkat çeken bir cihaz. LG TR garantili çok uygun fiyata bulmuşsunuz siz de. Bence kaçırmayın.

Ben ithalatçı garantiye sadece bu cihaz için değil hepsi için karşıyım. Almam bana sorana da aldırmam. Ben günde 9 saat ayakta kalarak paramı kazanıyorum. Hobi için kendi zevkim için harcarım sorun değil ama ucuz olacak diye de 2000+ liramı riske atamam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1926 Mesaj
    quote:

Ben yaklaşık bir aydır kullanıyorum cihazı. Cihaz iPhone stabilitesinde çalışıyor. Kasma, donma uygulamadan atma, arka planda uygulama kapatma gibi sorunları yok. Gündüz arka kameralar on üzerinden 8 9 alır. Ön kamera geniş açıda çok güzel çekerken dar açıda aynı şeyi yapamıyor. Fakat arka kamera ışık düşünce baya kötüleşiyor.

Bunun haricinde cihaz mükemmel ama gel gelelim ekran korkutmuyor değil. Çünkü bu merette de aynı ips panel var. Yani GhostScreen olmaması için bir neden yok. Ama bunu gidermek için LG ısı borusu koydu cihaza. Şu ana kadar ben yerli forumda bir örneğini yabancı forumlarda da bir örneğini gördüm. İkisi de silindi ya da sahipleri sildi bilmiyorum.

Bunun dışında cihaz elde dikkat çeken bir cihaz. LG TR garantili çok uygun fiyata bulmuşsunuz siz de. Bence kaçırmayın.

Ben ithalatçı garantiye sadece bu cihaz için değil hepsi için karşıyım. Almam bana sorana da aldırmam. Ben günde 9 saat ayakta kalarak paramı kazanıyorum. Hobi için kendi zevkim için harcarım sorun değil ama ucuz olacak diye de 2000+ liramı riske atamam.

Mantıklı noktalara değinmişsiniz.. Benim gibi iphone alerjisi olan bir insanın başka seçeneği kalmıyor gibi.. Kamera benim için çok önemli.. O nedenle G4 kullanıyorum hala.. Gece Ayarlar sayesinde az çok iyi sonuçlar elde edilebiliyor insan.. G6 da da bu seçenek imkan performans var mı ?

Dar açıda da güzel çekmesi gerekirken neden kötü çekiyor acaba ?

Umarım fazla baş ağrıtmaz. Ayrıca cihazı sonradan satmak için almak isteyenler hezeyana uğrayabilir. 3700 tl lik telefon 4 ay bile olmadan 1500 tl ye yakın düştü düşecek.. Zira G4 ilk çıktığında malum siteden kupon ve puanlarla 1800 küsüre almıştık..Klasik LG itibarı..

Fiyat konusunda haklısınız. Aradaki 300 tl için TR garantili almak mantıklı olacaktır.

• Yarbay
    4929 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 4007

quote:

Mantıklı noktalara değinmişsiniz.. Benim gibi iphone alerjisi olan bir insanın başka seçeneği kalmıyor gibi.. Kamera benim için çok önemli.. O nedenle G4 kullanıyorum hala.. Gece Ayarlar sayesinde az çok iyi sonuçlar elde edilebiliyor insan.. G6 da da bu seçenek imkan performans var mı ?

Dar açıda da güzel çekmesi gerekirken neden kötü çekiyor acaba ?

Umarım fazla baş ağrıtmaz. Ayrıca cihazı sonradan satmak için almak isteyenler hezeyana uğrayabilir. 3700 tl lik telefon 4 ay bile olmadan 1500 tl ye yakın düştü düşecek.. Zira G4 ilk çıktığında malum siteden kupon ve puanlarla 1800 küsüre almıştık..Klasik LG itibarı..

Fiyat konusunda haklısınız. Aradaki 300 tl için TR garantili almak mantıklı olacaktır.

Elbette Manuel mod kullanmayı bilen biri için sorun yok kamera anlamında. Yani is odur pozlar suresidir, beyaz dengesidir VS gibi şeyleri ayarlayabiliyorsanız cihaz çok iyi kamera anlamında da. Benim dediğim auto moddaki olay. Ama o da gündüz güzel sorun yok.

Sanırım yazılımsal ön kameranın sorunu. Yoksa geniş açıda güzel işler yaparken dar açıda nasıl bozuyor fotoğrafı anlam veremiyorum. Aslında ekranda güzel görünüyor sanırım işlemeden kaynaklı bir problem. Yüksek ihtimal güncelleme ile düzelir. Düzelmezse de geniş açı devam diyeceğiz artık.

Ben aslında 3 4 ayda bir cihaz değiştiriyorum. Ama bu cihaza aşık oldum. O kadar kararlı çalışıyor ve o kadar iyi şarj süresi veriyor ki cihaz kıymete biniyor.

Düşen değeri problem edecek olan zaten LG'ye bulaşmasın. Maalesef Lg'nin geçmişi mobil anlamda karanlık. İnsanlar kasa çatlama problemini g3 ile çıktı sanıyor. Ama ben g pro kullanırken de kendi kendine kasası çatlamıştı üstten. Yani LG 2013'ten beri sorunlu aslında :) o yüzden de marka değeri düşük mobil anlamda. Gerçi şu an klima satışları dahi kötüymüş. Hwpde bir videoda duydum bunu.

Neyse konuya dönecek olursak 2300-2500 LG TR garantili cihazlar uygun fiyat olarak bir de kupon kampanya ile daha da aşağı çekilir. İthalatçı garantilisi 2100 2300 arası geziyor. Ama kesseler ithalatçı garantili cihaz almam. Onun yerine yurt dışından getiren birinden al daha iyi :)

• Binbaşı
    1926 Mesaj

Yazılımın gücü kesinlikle inkar edilemez. Batarya iyileştirmelerinden tutun arayüz akışkanlığına kadar etkisi var.Bunu en çok G4 de anladım. Sony kamerası kullanırken kamerası sonyden iyi çekiyor

Yorumunuza kıymet veriyorum. Yakın zamanda siparişi geçeceğim arkadaşa..

Klima satışlarına hiç girmiyorum bile. Çünkü sadece LG değil DemirDöküm Altus Arçelik York Baymak gibi ürün grubundan satışımız var. Lg neredeyse hiç satılmıyor. Fiyatları da gereksiz yüksek. Şu pazarlama departmanı yöneticileri kimse bir an önce çeki düzen vermeli kendilerine.. Beko klimanın kompresörü Lg.. Zaten Lg ye de Beko üretiyor. Aynı Vestelin philips toshiba gibi markalara üretim yapması gibi..
    |
    |
    GhostScreen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İşte LG kendi kendini bitiriyor ilginç bir şekilde. G6'nın da ne reklamını yaptılar ne başka bir şey. Acayip acayip kampanya yaptılar onu da kimseye duyurmadılar. Ne yaptıklarına ben anlam veremiyorum. :))

Size de hayırlı olsun şimdiden güzel günlerde sağlıkla kullanın.

|
    |

Aynen öyle.. Halbuki çok sempatik geliyor insana. Ama son 3 telefon resmen fiyasko oldu ki bu durum küresel çaptaydı..

Teşekkür ederim Görüşmek üzere

İyi forumlar..
    |
    |
    GhostScreen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben de bu telefonu almak için konuyu bir süredir takip ediyordum ama en iyisi g7 yi beklemek galiba.
    |
    |
    Bilo24 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende yarın falan spariş vermeyi düşünüyorum ilk defa internetten alıcam ama korkum var yani birde hepsiburadadan lg Turkiye garantili almiş kvk garantili diyor bu cihaza lg nin kendi servisleri bakmazmı yani vintek şengüller gibi servisler bakmazmi acaba fiyat gayet uygun

Birde ghostscreen varmı diye bakın demistim bir onceki mesajimda kimse takmamis

Arkadaslar varmı yokmu ghost bu modelde

V20 yi ghosttan servise verdim ucret iadesi istedim ucret iadesi yapilacak bu ghost olayi beni deli ediyor

G6 da yaşayan pek yok gibi birileri bi baksin ghost varmi yokmu

Bey Azura
Mobilya Takımları
SEO
kolayoto.com
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.