Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.579
Cevap
53
Favori
464.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yurtdışında Lg G6 hakkındaki en büyük şikayet arka kamera kısmını kapatan camın ( lens camı) çizilmesi ile ilgili. Doğrusu lens camında bir kaplama varmış cihaz alındığı 1,2 gün içerisinde çizilmeye başlıyornuş öyle hassas bir lens kaplaması var imiş bazı g6'larda. Kimisi pasta yaparak o camın üstündeki kaplamayı tamamen sökmüş öyle soruna çare bulmuş. Öyle bir iki kişide değil bayağı kişide görülmüş bu olay. Reddit ve xda'da gerekli konuları bulabilirsiniz bende dün sipariş ettikten sonra farkettim bu konuları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 64 gb Dual Sim alan (H870 DS) arkadaşlara bir sorum olacak.Cihazı ciddi olarak almayı düşünüyorum.Ancak ben çift sim kullanmak istemiyorum, hafıza kartı takacağım, gel gelelim 64 Gb dahili depolama ve Quad Dac özelliği sadece bunlarda var.Acaba tek simle kullanırken ekranın üstündeki bildirim çubuklarında (şarj durumunu gösteren veya çekerek aşağıya indirilebilen çubukta) SİM 1 SİM 2 şeklinde bir ibare, sembol vs bulunuyor mu?Yani tek simli versiyonundan farklı olarak bir sembol var mı?Ya da menülerde kendine mahsus kısmı dışında ayrı bir menü düzeni var mı?Tek simle kullanacağımdan telefonun çift simli olduğunu hissettirmesini istemiyorum da.Cevap veren olursa çok sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odeon3 -- 1 Ağustos 2017; 20:55:6 >
  • 64 gb çift simli lg g6 telefon nasıl buldunuz ben bulamadım hb de lg g6 dual sim 32 gb var ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilo24 B kullanıcısına yanıt
    Dual Sim olan tüm modeller 64 Gb ve Quad Dac özelliği var.HB yanlış bilgi veriyor.
  • odeon3 O kullanıcısına yanıt
    Cihazı hb sen alacağım 64 gb olarak mı gelecek bana bi sıkıntı olmaz dimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilo24 -- 1 Ağustos 2017; 22:02:36 >
  • Arkadaşlar hepsiburada ile ilgili ilginç bir sıkıntı yaşıyorum, pazartesi sabah erkenden telefonun siparişini verdim, hızlı gönderi, aynı gün kargoda deniyordu, neyse, pazartesi geçti, salı geldi, hala kargo yok, sadece işleme alındı diyor, tabiki müşteri hizmetlerini aradım, depoya acil çıkış diye mail atıldı falan ama sonuç yine alınmadı, 10tl lik bir hediye çeki ve özür alabildim sadece, lafı uzatmayım, salı akşamı hala kargoya verilmeyince, bende bir iki gün adresimde bulunamayacağım için dedim ki, iptal edeyim siparişi, dönünce tekrar vereyim, ancak web sayfası üzerinden hızlı gönderi ürünü olduğu için iptal edemiyormuşuz, bende müşteri hizmetlerini aradım ve iptal istedim, tamam dediler. Sonra bugün oldu, şu anki durum ürün hala işleme alındı gözüküyor, ne iptal ediyorlar, nede ürünü yolluyorlar müşteri hizmetleri de sadece kayıt açıp depoya mail atıyor... sizce telefonu mu yollarlar, parayı mı iade ederler, yoksa parayı da telefonu da unutmu derler

• cmlunrssl kullanıcısına yanıt
    Bende hepsiburada'dan chromecast sipariş etmiştim. Bir hafta beklettiler mail attık falan filan diye. En son arayıp zar zor iptal ettirdim. Ürün elinde yokmuş satıcının tedarik edememiş. Sizin de öyle bir durum olabilir.

• hb den ithalatçı garantili çift simli siyah G6 aldım. 64 gb DAC beklerken çift sim kartlı ama 32 Gb ve DACsız geldi.

Modeli H870S

H870S modeli tek sim kartlı diye biliyorum. Bu modeli bilen var mıdır?

çift sim kart merakım yok. sırf 64 gb ve DAC için almıştım. Eğer root bile edemeyeceğim arada aklmış bir asya modeli ise hemen geri göndermek istiyorum.
  • http://www.hepsiburada.com/lg-g6-dual-sim-ithalatci-garantili-p-HBV0000063XFY-yorumlari

Yorumlara bakılırsa Dual Sim olan bu model 64 GB ve Quad Dac özellikli.Ben bunu kast ediyorum.Bir de bu var.http://www.hepsiburada.com/lg-g6-ithalatci-garantili-p-HBV0000057EWX Ama bu tek hatlı.Kafam karıştı şimdi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odeon3 -- 2 Ağustos 2017; 12:15:43 >

• g6 çevre dostu sertifikası almış, kullanıcıları için iyi bir haber açıkçası...
  • quote:

Orijinalden alıntı: b.a.r.i.s

hb den ithalatçı garantili çift simli siyah G6 aldım. 64 gb DAC beklerken çift sim kartlı ama 32 Gb ve DACsız geldi.

Modeli H870S

çift sim kart merakım yok. sırf 64 gb ve DAC için almıştım. Eğer root bile edemeyeceğim arada aklmış bir asya modeli ise hemen geri göndermek istiyorum.

Hocam uae modeli cihaz, birleşik arap emirliklerinde satılan model. Dubai falan genelde bu model var. Aldığınız cihaz ne renkti acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmlunrssl -- 2 Ağustos 2017; 11:58:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lovelife

Bende hepsiburada'dan chromecast sipariş etmiştim. Bir hafta beklettiler mail attık falan filan diye. En son arayıp zar zor iptal ettirdim. Ürün elinde yokmuş satıcının tedarik edememiş. Sizin de öyle bir durum olabilir.

Hocam satıcı hepsiburada, ürün stoklarında var... ilginç bir durum.

• Şimdi küçük bir araştırma yaptım.H870S modeli de çift sim kartlı, ancak dahili hafızası 32 GB ve Quad Dac yok.O zaman 64 Gb Quad Dac istiyorsanız H870DS modeli kalıyor geriye.Şu garipliğe bakın ki HB Dual Sim adı altında hem H870S, hem de H870DS modellerini karışık satıyor.64 GB Quad Dac özelliği olanı almak da tamamen şans işi, kutudan ne çıkarsa bahtınıza.Böyle bir ticari anlayış olamaz...
  • Aynen öyle olmuş. Ben aynı linkten gri renkli olanı aldım. 64gb dac lı geldi. İlk kez 32gb olduğuyla karşılaştım. Bu arada ben bi sorunla karşılaşmadım. Gayet tatmin edici. Çok az ısınıyor. Ve dokusundan dolayı elde çok hoş duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEANKingston

Hocam bende Dac yok. Sizde var mı?

Hifi Dac' lı cihazlarla normal cihazlar arasında müzik dinleme açısından çok büyük fark var mı?

Dacli model 32bit dacsız model 24bit. Ben mp3 dinliyorum cihazda ya da radyo. 16 bit dahi olsa farkı anlayamam. Ama kulaklıklarım kaliteli Ath cks77x. Flac yani kayıpsız parça dinlemedikten sonra farkı anlamak zor. Mp3 dinleyen biri için dramatik fark yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar çok iyi kamerası olan bir telefona ihtiyacım var ama çokta para vermek istemiyorum. LG GG ve Sony Xperia XA1 arasında kaldım. Ne dersiniz? video çekmek için kullanacağım daha çok...
  • Hb da dual sim ithalat garantili telefon lg g6 32 gb diyor dual sim 32 gb yok diye biliyorum sipariş verirsem bana 64 gb olarak mı gelecek ??

• Son 1 ay içinde 3 lg g6 aldım hepsiburada dan. 2 si kendi aileme birisi yakin bir akrabaya. Kendimize aldıklarımiz 64 gb ve hi fi dac li geldi son aldığım ise 32 gb ve dac siz ;) bizimkiler made in india 870ds , son gelen ise kore malı 870s ve 3 u de dual sim. Hepsiburadanin net bir bilgi vermemesi ilginç aslında. Gerci 32gb diye satiyor zaten 64 cikmasi hediye vermişler gibi sevindiriyir insani

Akrabaya aldığımda 64 gb ciksaydi 3lu kombo yapmış olacaktık

• quote:

Orijinalden alıntı: cmlunrssl

quote:

Orijinalden alıntı: b.a.r.i.s

hb den ithalatçı garantili çift simli siyah G6 aldım. 64 gb DAC beklerken çift sim kartlı ama 32 Gb ve DACsız geldi.

Modeli H870S

Hocam uae modeli cihaz, birleşik arap emirliklerinde satılan model. Dubai falan genelde bu model var. Aldığınız cihaz ne renkti acaba?

siyah aldım. yazmıştım zaten

arap modeliymiş demek, şansa bak ya geri göndericem hemen. galiba gri almak lazım 64 + DAC için. Alanlardan yorum bekliyorum. Siyah + 64 + DAC eline ulaşan var mı?

• b.a.r.i.s kullanıcısına yanıt
    Siyah olup 64+dac olan da var. Bir meslektaşım aldı ve bu şekilde geldi.

Hepsiburada da kumara döndü o zaman.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.