Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (359. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.579
Cevap
53
Favori
464.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de deep sleep %70 görünüyor problem yok gibi.
  • stoopidbeast S kullanıcısına yanıt
    Hocam telefon 2 gündür su gibi şarj yiyor nedense. Bu uygulamayı yükledim de, doğru mudur bu veri? Neden bu kadar düşük olabilir.

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orea veya nougat ile ilgisi yok bu sorunun.
    Bu sorun Lg'nin ota üzerinden hatalı güncelleme sorunu. Flash programı ile yeni rom yüklemeden düzelmez.

• nicosia kullanıcısına yanıt
    Telefon ayda bir sapıttığı zaman aynen böyle oluyor işte. Hatta deep sleep hiç görmüyorum bazen.

Bunun 2 sebebi olabilir. Androidin klasik pil uygulaması üzerinden hangi programların en fazla pil kullandığına bakın. Çok fazla kullanmadığınız ama pil kullanımı yüksek bir uygulama varsa onu silin bi süre öyle takip edin. İkinci sebep ise google play hizmetleri olabilir. Bir önceki mesajımda önerdiğim şeyleri deneyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: alicanveliy

Orea veya nougat ile ilgisi yok bu sorunun.
    Bu sorun Lg'nin ota üzerinden hatalı güncelleme sorunu. Flash programı ile yeni rom yüklemeden düzelmez.
    Güncelleme yapmadık ki. Bence güncelleme gelecek veri topluyorlar :)
    2011 yılından beri sorun hep aynı. Ota ile güncelleme yapınca sapıtan Google Play Hizmetleri ve uygulamaları... Android sürüm güncellemesini veya uygulama güncellemesini Ota'dan yani internet kullanarak yapınca bu sorun çıkıyor.
    Bilgisayarınıza rom indirip Lg flash tool programı ile yeni bir rom kurulumu yaparsanız düzelir. Yoksa sinirleriniz bozulur, yok aşırı pil tüketimi, yok yavaşlama, ıvır zıvır...
    Garantiniz devam ediyorsa verin servise düzeltsinler...

• incubus İ kullanıcısına yanıt
    Uygulama güncellemesi yapınca da bu sorun çıkıyor. O da Ota güncellemesi... Daha önce defalarca yazdım. Okuyabilirsin...

• quote:

Orijinalden alıntı: alicanveliy

Uygulama güncellemesi yapınca da bu sorun çıkıyor. O da Ota güncellemesi... Daha önce defalarca yazdım. Okuyabilirsin...
    İlginç olan hiç açılmayan uygulamanın %30 pil yiyor abi demesi. Bence kullabım hesaplayan process boku yemiş.

Wifi, 4g, nfc, blurtooth, gps, aod, google konum paylaşımı vs hep açık. 1 saat kadar da navigasyon kullandım. Sabah %90 dı şimdi %47. Bence pilde sorun yok. İstatistikler yanlış
    Öyle bir uygulama görünmüyor, bende de ayda bir sapıtıyordu ama telefonu 2 dakika kapatıp uygulamaları durdurunca düzeliyordu, şimdi o da çözüm olmadı. Gözle görülür bir yavaşlama da oldu telefonda, hard reset atacağım şimdi.

• incubus İ kullanıcısına yanıt
    Seninkinde sadece belirtiler var. Ama bazı arkadaşların ciddi sorunu var. Yarım günde şarjı bitiyormuş baksana...

• ★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

• Benim daha kötü.
    ★★★ LG G6 ANA KONU ★★★
    ★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hala root atılamıyor değil mi?

• zwistan Z kullanıcısına yanıt
    http://chng.it/CqsbbQdCfY

• quote:

Orijinalden alıntı: afordisman

Titreşim sorunu donanımsal değilmiş, xda'dan okudum ve uyguladım düzeldi. Batarya çıkmadığı için, telefonun bataryasını öldürerek yani cidden açılmayacak seviyeye getirerek düzelebiliyormuş, mantıken bios pili çıkarmak gibi bir şeymiş.
    dostum benim tel.dede titreşim sorunu var şarjı falan memnunum ama telefon hiç titremiyor 10 ay daha garantisi var servise vereyim mi yoksa çözümü var mı ? birkaç kez pili sonuna kadar boşaltıp denedim sorun çözülmedi
  • zwistan Z kullanıcısına yanıt
    H870 modeli için root ve bootloader kilidi açılabiliyor, diğer modeller için kilitli.

aslında telefonun bootloaderini kırıp forum xda daki romlardan birini birkaç gün içinde yüklemeyi düşünüyorum, gelişmeleri aktarırım.

Pie rom u bile çıktı G6 için, aranızda hiç bootloader kilidi açan var mı g6 için ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filozof07 -- 18 Mart 2019; 11:9:33 >
  • filozof07 kullanıcısına yanıt
    güncelleme:

H870 modeli bile olsa Türkiye için yasakmış. açamadım kilidi arkadaşlar lg nin sitesinde uyarı verdi. bootloader kilidi açılmıyor yani.

2. edit: yıkıldım resmen, telefona en ufak bir rom dahi yüklenmiyor. bootloader kilidi açamadığımız için sadece stock rom kullanabiliyoruz.

saçmalık.

3.edit: nougat a geri dönüyorum, 3 aydan fazladır oreodaydım bakalım nougatta neler olacak, hangisi daha performanslı gelecek, göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filozof07 -- 19 Mart 2019; 0:4:31 >
  • filozof07 kullanıcısına yanıt
    Ben ilk aldığım ay denemiştim, kilit açılmayıca pişman olmuştum g6 aldığıma. Şimdi önemsemiyorum, pek bi fark hissetmedim. Tek yanı backupta çok işe yarıyor root, format felan attığınızda çok rahat yedeklerinizi geri alabiliyorsunuz, kendi yedekleme programı çok hoşuma gitmedi.
  • ByAdmin kullanıcısına yanıt
    hmm anladım, sadece custom romlar içimde kaldı, fulmics falan var baya hoş gözüküyor stabil rom yüklemek isterdim, neyse yapacak bir şey yok.
  • 2019 un 3. çeyreğinde denildi, daha çok var hocam onları düşünme sen
  • 
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.