Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
8.045
Cevap
83
Favori
398.640
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> ★★★ LG G6 ANA KONU ★★★
Giriş
    138 Mesaj

G6 ısınmıyor çünkü ısıyı telefon kenarlarında bulunan bakır borularla dağıtıyor ve telefon böylelikle ısınmıyor. Pil süresi gayet tatminkar LG G6 optimizasyonu gayet güzel yapıyor ve ekran kapalı iken de dahil güzel pil süresi veriyor.
    |
    |
    kurtar72 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

daha öreo'ya geçmeye vakit bulamadım haftasonu gibi bakalım.
    |
    |
    xtonymadx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Pil tasarrufu bölümüne yeni eklenen ayarlardan always on display açıkken 6 saat 30 dakika kullanım süresi, kapalıyken 9 saat 50 dakika kullanım süresi öngörüyor. Always on display bu kadar pil kullanan birşey mi? Yuhhh ama

Uygulamalardan bazıları 8 ile uyumsuz olabilir, cihazın self diagnostic aracıyla bir taratın bakalım ne diyecek; sonrasında yedek alıp fabrika ayarlarına dönün bence...
    |
    |
    fofer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: fofer

Pil tasarrufu bölümüne yeni eklenen ayarlardan always on display açıkken 6 saat 30 dakika kullanım süresi, kapalıyken 9 saat 50 dakika kullanım süresi öngörüyor. Always on display bu kadar pil kullanan birşey mi? Yuhhh ama
    o kadar kullanacağını sanmıyorum herşeyi kapatınca zaten akıllı telefon kullanmanın anlamı kalmıyor
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: Khoradasein

Uygulamalardan bazıları 8 ile uyumsuz olabilir, cihazın self diagnostic aracıyla bir taratın bakalım ne diyecek; sonrasında yedek alıp fabrika ayarlarına dönün bence...
    iOS'tan geçiş yaptım, yedek nasıl alınır adam akıllı bilmiyorum =)

@xtonymadx O kadar fark edeceğini bende sanmıyorum ama cihazın verdiği değer bu hocam. Sizde bir kontrol edin bence.
    |
    |
    Bahsedilenler: xtonymadx

Cihazın kendi yedekleme uygulaması var, ordan yedek alın ve yedekleri harici belleğe veya usb ile başka bir ortama kopyalayın.

Smart Doctor da telefonun kendi kontrol ve onarım/temizleme yazılımı, bunu d abir çalıştırın, tüm donnaımları test ettirin, gereksiz doyalrı temizletin vs.
    |
    |

Zaten Always on display cepte ilken çalışmıyor. Çok uzun süre bir yerde kalacağı zaman da yüz üstü bırakıyordum ben. O kadar şarj götürmesi mümkün değil. Ancak sürekli açık olursa ve parlaklık seviyesi en yüksekte olursa o başka.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Not: Telefonuma daha önce bilgisayardan Oreo güncellemesi yapmadım.

|
    |

|
    |
    yeni güncellemeden sonra PUBG performansımda gözle görülür bir düşme yaşandı ya, telefonun ilk kez bu kadar ısındığını gördüm. PUBG de en yüksek performansı almak için ne yapmam lazım ? bunun için ROM fln var mı ya ...

Orijinalden alıntı: fofer

"Sürekli Açık Ekran" özelliği tüm modellerde ilk başta çekici geliyor ama, gerçekten ciddi pil tüketimine neden olduğu kesin. Nereden biliyorum? Annemin Samsung J7 Pro'sundan. Eski kuşaklar bizim gibi telefondan internete girip, video vs. izlemediği ve yoğun kullanmadığı için, hoş görüşmeyi sağlam yapar günde, 1-1,5 saat konuşur ancak konuşma o kadar pil tüketmiyor 2 hatta, zorlarsa 3 gün bile, dayanıyor. Elbette, ekran çözünürlüğünün de, düşük olması enerji tasarrufu sağlıyor. Ekranı uyandırmadan saate ve tarihe bakmak onun hoşuna gittiği için kaldırmadım. Ama, yoğun kullanıcı için pil tüketiminde ciddi bir ayrıntı. Aslında, menü geçişlerinin biraz ağır oluşu ve pili dışında Note 4'den bir şikayetim yok denebilir. 4 yıl öncesinin teknolojisi olmasına karşın, bir çok 2.000TL. civarına satılan "LITE" dizisi telefona nal toplatır. Örneğin, hiç bir "LITE" modelde "AC" modem ve ekran kalitesi yokken Note4'de var. Üreticiler bir türlü devrimsel nitelikte bir pil yapamadılar gitti. Ancak, işlemci gücüyle kısıntıya giderek bir iyileştirme yapabildiler. Pil teknolojisinde kayda değer bir ilerleme olmadı ne yazık ki!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtar72 -- 4 Ocak 2019; 0:20:28 >
    |
    |

"Hak komaz hakkı; haksızda, mutlaka alır." Alır alır da, kulları görür mü? İşte, o bilinmez.

• Yarbay
    3063 Mesaj
    Eskiden ana ekranın solunda LG smart, sağlık uygulaması, müzik çalar (hatta LG G3 kullanırken kumanda uygulaması da vardı)uygulamalarının olduğu menü, güncellemeyle gitmiş,

internetten arattım, smart bulletin diye ayarlardan bulup geri aktifleştirdim Kamera özellikle karanlık ortam çekimi güzelleşmiş. Çalışmayan sıkıntılı bişi görmedim. Galiba ilk seferinde sıvayıp güncellemeyi geri çektikten sonra geç de olsa(millet 9 kullanırken sözde amiral gemi telefona 8 geldi diye seviniyoruz) güzel olmuş.
    |
    |

• Binbaşı
    1436 Mesaj

Arka plan rengide berbat. Sanki yanık ekran görüntüsü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    emr808080 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba arkadaşlar. Bende 2 ocak gecesi yükledim yeni güncellemeyi. Kuzenim ilk yayınlanan partide güncellemişti ben güncellememiştim. Birlikte PUBG oynarken onun telefonu biraz kasıyordu kendi telefonuma göre. Henüz kendi telefonumda PUBG denemesi yapmadım, yaptıktan sonra tekrar yazarım.

Fakat ilk dikkatimi çeken şey bekleme de harcadığı pil süresi oldu. Yaklaşık 9 saatlik beklemede %1 şarj gitmiş sadece ve bu bence gayet normal bir değer
    |
    |
    filozof07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sorunsuz Alışverişlerim F.Aykac , murtrax , asim03 , yalkie , philippe , raul_meireles , cio_cio , acht und zwanzig , Renji Abarai , Inventor , fikrets1 , sükût , ciom92 , srcn35 , pmomer , frkn44, Dr.Teknik, Eric Cartman., mert560, 00tuna, immeLmann, cqrcqr, ankaraharun Profili kapalı üyelerle alışveriş yapmıyorum. Alışveriş yapmanızı tavsiye etmediklerim eromage03(dolandırıcıdır), Ryhmer(hem kendi önerip hem sözünde durmuyor,üstüne beni engelliyor)
  • Yüzbaşı
    509 Mesaj

tamamdır, bu arada gfx tool yükledim ve grafikleri baya bi düşürerek kasmayı sıfıra indirmeyi başardım akıyor mübarek pubg kasanlar deneyebilir, ama elbette bi 10 15 dk sonra hafif kasma oluyor o da olsun buna da şükür

edit: yanılmışım. LG G6 da oyun performansı düzelmiyor arkadaş, ne yaptıysam olmuyor. 10 dakika iyi sonra yine kasmaya başlıyor, oynanıyor elbette ama arkadaşımın yanımda iPhone 7 si ile inanılmaz akıcı oynadığını görünce moralim bozuluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filozof07 -- 4 Ocak 2019; 22:46:17 >
    |
    |
    ReiCheN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ayfonu sattım. G6 ile yola devam.

|
    |
    rssguven kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tema arayışında olanlar bu geliştiricinin uygulamalarından oldukça güzel temalar bulabilirler, iyi akşamlar.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lge.wsdeveloper.g7black&hl=tr
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
seo paketleri
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
4,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.