Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (350. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.579
Cevap
53
Favori
464.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cevap için teşekkürler. Diğer özellikleri de dikkate alınca g6 asus'tan daha mantıklı gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar gelin LG Türkiyeye toplu mesaj atalım zira cihaza custom pie romlar çıkmaya başladı pixel cihazlardan port etme ve biz öyle bakıyoruz ancak

Şahsen ben bakıyorum yani 😅

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tecnikadamoguz01

Dostlar gelin LG Türkiyeye toplu mesaj atalım zira cihaza custom pie romlar çıkmaya başladı pixel cihazlardan port etme ve biz öyle bakıyoruz ancak

Şahsen ben bakıyorum yani 😅
    lg türkiye nin kendine hayrı yok koredeki abileri ne derse o pie zaten 2019 2.yarısı mı ne çıkcak yukarda biri paylaşmış bize 2020 de gelir sıkıntı etmeyin.
  • LG G6'mı sattığım için ıvır zıvır kılıf ekran filmi vs boşa çıktı, isteyene bedava göndereceğim. Konu açtım ama farkedilmedi pek, buraya da yazayım.
  • emrsny E kullanıcısına yanıt
    Kılıfların fotorğafını atar mısınız

• Arkadaşlar müzik çalardan, şarkı dinlerken arkaya alınca bildirim çubuğuna kontrol şeui yerine android sistemi arka planda çalışıyor bildirimi geliyor nasıl düzelteceğim

• zzoorroo kullanıcısına yanıt
    Ustad mrb evkurdan yakin zamandami aldincihazi. Bence 1700 lira mi 8 lite vermektense 1900tl amiral gemisi cihaz almak daha mantıklı geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hanibene -- 24 Ocak 2019; 17:21:44 >
  • Kasım ayında aldım.

• emrsny E kullanıcısına yanıt
    Bana gönderebilir misiniz?
  • Bence de. Bootloader kilidini açmayı denedim. Cihaz türkiye cihazı olduğu için unlock.bin'i göndermedi. Cihaz H870, ama LG Türkiye (!) avrupa kapsamında değil galiba.
  • Arkadaslar lg g6 imda takilma oluyor.. s7 ile karşılaştırdığımda onun kadar akici degil.. bu sorunu gidermek icin ne yapilabilir.?

• quote:

Orijinalden alıntı: emrsny

LG G6'mı sattığım için ıvır zıvır kılıf ekran filmi vs boşa çıktı, isteyene bedava göndereceğim. Konu açtım ama farkedilmedi pek, buraya da yazayım.
    kılıflara talibim kargo ücretini karşılarım ama önce görmek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muttaki_34

Arkadaslar lg g6 imda takilma oluyor.. s7 ile karşılaştırdığımda onun kadar akici degil.. bu sorunu gidermek icin ne yapilabilir.?
    kurduğunuz bir uygulama sebep oluyordur belki smart doctor ile temizlemeyi deneyin ben de oreo yüklü gram kasma yok.
  • Arkadaşlar dün sabah 7 de şarjdan aldım telefonumu ve 1 dakika bile wifi bağlanmadım. Sürekli 3G-4.5G ve şarj yüzde 9'a geldiğinde 4 saat 2 dakika ekran süresi almıştım. Android 8.0 kurulu ve güncelledikten sonra hard reset filan atmadım. Sizce nasıl batarya durumu?

• Normal.

• ReiCheN kullanıcısına yanıt
    Benimkine göre iyi gidiyor. Ben yaklaşık üç saat alıyorum. Dört saat bile düşük bence. Benim standardım beş saatin üzeri.

• quote:

Orijinalden alıntı: rssguven

Benimkine göre iyi gidiyor. Ben yaklaşık üç saat alıyorum. Dört saat bile düşük bence. Benim standardım beş saatin üzeri.
    Hocam 3 saat ekran suresi mi aliyosunuz

• ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt
    Evet 3 saat ekran süresi veriyor.
    Süre bu kadar azalınca telefona tekrar hard reset attım. Birkaç gün 6 saate yakın verdi. Giderek düşerek 4 saatin altına indi yine.
    Telefonun şarjına ayak uydurmak için telefon kullanım alışkanlıklarımı değiştirdim. Örneğin eskiden iki saate yakın Play Kitaplarda kitap okurdum, yine iki saate yakın YouTube'da takılırdım, gece de şarjı bitene kadar PUBG oynardım. Şu an PUBG oynamayı bıraktım, kitap ve video süresini de yarıya indirdim.

• rssguven kullanıcısına yanıt
    Mi note 3 almadigima pisman edecekler beni herhalde azda pili yok aslnda 3300mah gayet yeterli diye düşünüyorum

• ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt
    Benden başka bu kadar az süre alan yok sanırım. Belki benim cihazda sorun vardır. Genelleme yapmak istemiyorum. Bataryası dışında memnun kalmadığım en küçük bir yanı yok. Mi Note 3 de güzel cihaz ama ben de olsam G6 alırdım, aldırırdım.

• 
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.