Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
8.049
Cevap
80
Favori
400.005
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> ★★★ LG G6 ANA KONU ★★★
Giriş
    510 Mesaj
    Beyler dün telefonu diz seviyesinden yere düşürdüm, o kadar yavaş düştü ki ekrana bakmak aklıma bile gelmedi. Az önce farkettim ekranda kıl var sanıyordum üflüyorum gitmiyor, meğerse ekran kırılmış.

Yahu hani alırken gorilla glass falan dediler, kırılmaz dediler 5 sene boyunca yerlerde sürünen iPhone 5 imde tek çatlak görmedim, daha ilk sınavında geçemedi telefon.

Aman diyim, koruyucu taktırmayan varsa bu mesajı okuduktan sonra uçarak gitsin de ekran koruyucu taktırsın

Bu işlerden anlayan var mı? 30 TL civarı olan dokunmatik lens denen üst parçası kırıldı sanırım, çünkü dokunmatikte bir sıkıntı yok, sizce ne yapmalıyım? hepsiburadadan almıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: filozof07

Beyler dün telefonu diz seviyesinden yere düşürdüm, o kadar yavaş düştü ki ekrana bakmak aklıma bile gelmedi. Az önce farkettim ekranda kıl var sanıyordum üflüyorum gitmiyor, meğerse ekran kırılmış.

Yahu hani alırken gorilla glass falan dediler, kırılmaz dediler 5 sene boyunca yerlerde sürünen iPhone 5 imde tek çatlak görmedim, daha ilk sınavında geçemedi telefon.

Aman diyim, koruyucu taktırmayan varsa bu mesajı okuduktan sonra uçarak gitsin de ekran koruyucu taktırsın

Bu işlerden anlayan var mı? 30 TL civarı olan dokunmatik lens denen üst parçası kırıldı sanırım, çünkü dokunmatikte bir sıkıntı yok, sizce ne yapmalıyım? hepsiburadadan almıştım
    Şu linke bi göz atın gsm iletişim bilinen bir firma.330 tl orjinal ekran takıp üstüne artı ekran koruyucu takıyorlar.Sağda solda telefonculara götürmeyin.

https://www.gsmiletisim.com/urun/lg-g6-ekran-degisimi

Bu düşme işi de çok tutarsız. Bazen kulaktan düşünce bir şey olmuyor. Bazen sehpaya koyunca kırılıyor.

Garantinin devamı adına önce bir servise götürün bence.

|
    |
    filozof07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Lider akıllı telefon üreticilerinden biri olan LG, ne yazık ki konu cihazlarına sistem güncellemelerini zamanında ulaştırmak olduğunda sınıfta kalıyor. Şirketin bu yıl piyasaya sürmüş olduğu hiçbir amiral gemisi cihazı Android Pie güncellemesi alamadı ve bahsi geçen cihazların kullanıcıları güncelleme için bir miktar daha beklemek zorunda kalacak.

Şirket, 2019 yılında cihazlarının Android Pie güncellemeleri konusunda izleyeceği yol haritasını yayınladı. Yayınlanan listeye göre 2019 yılında Android Pie güncellemesine kavuşacak olan ilk LG cihazı, LG G7 ThinQ olacak. G7 ThinQ, 2019'un ilk çeyreğinde güncellemeye kavuşmuş olacak.

LG V40 ThinQ'nun da bu yıl içerisinde Android Pie güncellemesi alacağından emin olsak da şirket güncellemenin ne zaman yayınlanacağı konusunda ne yazık ki kesin bir bilgi vermedi. Tahminlerden yola çıkarak konuşacak olursak cihaz, yılın 2.çeyreğinde o da güncellemeye kavuşmuş olacak. Ayrıca şirketin açıklamalarına göre yakın gelecekte V40 ThinQ ve G6'daki bir takım sorunlar giderilecek ve performans güncellemesi alacaklar.

Ayrıca şirket, LG V30 ve LG G7 ThinQ'nun bu ay güvenlik yamalarıyla birlikte bir takım performans güncellemeleri alacaklarını duyurdu.

https://www.donanimhaber.com/LG-2019-da-Android-Pie-guncellemeleri-icin-izleyecegi-yol-haritasini-duyurdu--106510
    |
    |

hocam içteki dokunmatik panelinde bir sıkıntı yok, sadece en dıştaki dokunmatik lens denilen işlevsiz parça çatlak. internette 30 TL fiyatı, garantisi devam ettiği için garanti belgesinde yazan servise götüreceğim, teşekkür ederim cevaplarınız için

|
    |
    xtonymadx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Geçmiş olsun. :(

GG kırılmadan ziyade çizilmeye karşı dayanaklılık sağlıyor. Ekran boyutu arttıkça kasa ve doğal olarak çerçeveler incelip dayanıksızlaşıyorlar.

Zamanında Nokia 6110 telefonum vardı, çivi çaksanız kırılmazdı...
    |
    |

Orijinalden alıntı: filozof07

hocam içteki dokunmatik panelinde bir sıkıntı yok, sadece en dıştaki dokunmatik lens denilen işlevsiz parça çatlak. internette 30 TL fiyatı, garantisi devam ettiği için garanti belgesinde yazan servise götüreceğim, teşekkür ederim cevaplarınız için

Alıntıları Göster
    yanılmıyorsam onun adı digitizer bazı cihazlarda ekranla tek parça olduğu için ikisini de değiştirmek gerekir g2 öyle mesela.Garantiye götürürsünüz kullanıcı hatası diyebilirler ve orda fazla fiyat verebilirler.Yine de içim rahat olsun diyorsanız götürün.Umarım garanti den çıkarmazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yesnomaybe -- 2 Ocak 2019; 16:4:56 >

Tam ben haber vereyim demiştim. sizden benden önce davranmışsınız.
    Herkesin gözü aydın olsun. OTA'dan güncelleme verildi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fkaralar -- 2 Ocak 2019; 16:20:2 >
    |
    |
    yesnomaybe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    677 Mesaj
    Bende android 7 var bu oreo güncellemesi mi oluyor benim telfonada gelmiş

evet oreo güncellemesi
    |
    |
    N.forest kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    840 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fkaralar

evet oreo güncellemesi

Alıntıları Göster
    kamera nın neresine google assistant gelmiş acaba ben bulamadım
    |
    |

az önce xda forumda öğrendiğim bilgiye göre ekranlar ayrılmıyormuş arkadaşlar, yani lcd sağlam olsa bile öndeki ufak kırık için tamamen bütün ekranın değişmesi gerekiyormuş... o da 400 lira civarı... Bir bardak soğuk su içeyim

Allah rızası için ekran koruyucu taktırmayan varsa bu mesajı okuduktan sonra gitsin taktırsın, ben o acıyı tattım siz yatmayın...

Bir şey olmaz sağlam telefon demeyin diz mesafesinden düştü de kırıldı ekranı, tecrübe edilmiştir

|
    |
    xtonymadx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar çok açılmadan Samsung Note 4'den LG G6'ya geçilir mi? 2.000TL. verip de, Huawei'nin yeftin yani, düşük donanımlı LITE dizilerinden birini almak istemedim açıkçası. Aslında, Note 4'den ve özellikle kaleminden çok memnunum ancak, pili artık yetmemeye başladı. Normal kullanımda bile, bir gün yetmiyor. Nokia 8'e baktım uçurmuşlar 2.600-2.700TL.'den dem vuruyorlar. Hoş LG G6 işlemci olarak Nokia 8'den geri ama, ses ve görüntüsünü çok övdüler siz ne dersiniz Note 4 gibi, en az 3-4 yıl dayanır mı, kullanımım iyidir öyle hurda kullanmam aygıtları?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtar72 -- 2 Ocak 2019; 22:0:10 >

"Hak komaz hakkı; haksızda, mutlaka alır." Alır alır da, kulları görür mü? İşte, o bilinmez.
  • Yüzbaşı
    329 Mesaj

G6 güçlü kaslı bir cihaz ses ve performans açısından sizi yarı yolda bırakacağını düşünmüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    kurtar72 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2784 Mesaj
    Güncellemeden sonra cihaz aşırı kasılmaya başladı. Sizde durum nedir?

Bende tam tersi telefon daha akıcı hale geldi

|
    |
    fofer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Geçmiş olsun.

Çok ince bir kırılma için de ekran değişimi insanın zoruna gider. En iyisi biraz daha kırılana kadar filmsiz şekilde kullanmaya devam edin.

|
    |

Ses konusunda LG modelleri pek kötü çıkmaz genelde iş yerindeki arkadaşlardan bir ara G4 kullanan olmuştu bildiğiniz müzik setleri ile, yarışır düzeyde gücü vardı ve sesi de, nitelikliydi öyle tenekemsi, cızırtılı değildi. Beni düşündüren pil konusu. Malum G3 ve G4'ün en çok yakınılan sorunuydu pil. G6'da nasıl? Note 4'de ekran kapalıyken bile, çok tükeniyor. Sizde de, ekran kapalıyken pil tüketimi çok oluyor mu, son olarak pil dolarken ve internette video izlerken ısınma oluyor mu? Soruyorum çünkü, Note 4'ümün her ne kadar pili hızlı bitse de, asla ısınma sorunu çıkarmadı bana bu da, önemli bir konu!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtar72 -- 3 Ocak 2019; 3:59:28 >
    |
    |
    recepix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

"Hak komaz hakkı; haksızda, mutlaka alır." Alır alır da, kulları görür mü? İşte, o bilinmez.
HızlıCevap
Reklamlar
SEO
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bey Azura
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,938
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.