Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
8.045
Cevap
82
Favori
398.801
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> ★★★ LG G6 ANA KONU ★★★
Giriş
    326 Mesaj
    Arkadaşlar g6 yı Mi8 se ile takas etsem mi ne dersiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    543 Mesaj
    Bilgisayarı olmayanlar Otadan gelen güncellemeyi yükleyemezsiniz yama o, 2gblik oreo lazım önce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Değişiklik olsun diye değiştirmeye niyetiniz varsa olabilir. Performans olarak birbirlerine yakınlar. Ama daha iyi bir cihaza geçeyim derseniz, o hissi vermez bence. Bizi SD845 işlemcisi olan cihazlar tatmin eder ancak.

|
    |
    recepix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tam da değişiklik olsun diye istiyorum zaten hiç xiaomi kullanmadım ama cihaz global değil imei atılı çok kararsızım ne yapsam bilmiyorum güzel de cihaz aslında kafa kafaya takas olacak

|
    |
    rssguven kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    840 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: recepix

Arkadaşlar g6 yı Mi8 se ile takas etsem mi ne dersiniz
    arkadaşların dediği gibi değişiklik istiyorsanız geçin ancak g6 ekran,işlemci v.s. de daha üstün.

Global rom yokmuş galiba bir de imeti olayı beni düşündürüyor yoksa ekran amoled kötü sayılmaz işlemci yeni işlemci Mi8 se deki

|
    |
    xtonymadx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    115 Mesaj
    Güncellemeyi yükledim. Ağustosta gelen Oreo ile hiçbir farkı yok. Hatta pil daha çabuk bitiyor gibi geldi.

Parlaklık otomatik, wifi veya 4g ikisinden biri sürekli açık konum hep açık. 4.30 - 5 saat arası bir ekran süresi verdi.

Xiaomi güzel telefonlar yapıyor. Redmi 4X, Redmi Note 4 ve Mi A1 kullandım. Hepsi de birbirinden güzeldi.

Madem güzeldi neden şu an onları değil de G6 kullanıyorum? Onu da açıklayayım.

Note 4 bir arkadaş isteyince ona sattım.

4X kullanırken çalıştığımız firmalardan biri telefon için bütçe ayırınca Mi A1'e geçtim. Yoksa ayrılan bütçe yalan olacaktı.

Mi A1'i de ekran gövde oranı düşük olduğu için boyu bana büyük geldi. Kaç ay kullanmama rağmen alışamadım. Onu da yengeme sattım.

Aylarca Mi 6 kovaladım ama uygun fiyatlı ikinci el denk getiremedim. Yoksa kesin alırdım.
    Ben hep global kullandım. Global değilse o topa hiç girmeyin bence. Güncelleme sorunu oluyor bildiğim kadarıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rssguven -- 31 Aralık 2018; 18:6:32 >
    |
    |
    recepix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu yeni güncellemenin pil sorunu beni bayağı soğuttu. Bu gün üçüncü gün, yine dört buçuk saat civarı gidiyor. Birkaç günde düzeliyor diyenler var. Bekleyelim bakalım, belki gerçekten düzelir.

|
    |
    car_lover kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Önceki oreo yu da kullandım, bi haftadır son geleni kullanıyorum ikisi arasında bariz batarya kullanım iyileşmesi var yenisinde. Batarya performansı olarak nougatla ise bariz fark yoktur diye düşünüyorum. Yine de son kamera iyileştirmesi hoşuma gitti özellikle ışıkla birebir oynama kısmı yani bence güncellemeye değer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fiore1903 -- 31 Aralık 2018; 20:31:10 >
    |
    |
    7.0 dan geçtim bridge ile. Batarya 2. Sarjda 7.0 dan daha iyi geldi. Ha bu arada sıfırlanmadım hiç. İlk şarj 26 saat beklemede 4.5 saat ekran süresi. İkinci şarj ise resimde var. Kulaklık performansı çok acayip derecede artmış yani böyle değildi imkan yok :) kısaca güncelleme bana çok iyi geldi. Fakat exchange uygulaması sürekli arkada çalışıyor durduruyorum tekrar açılıyor devre dışı da bırakılmıyor.

Hayır.

Geri çekilen Oreo güncellemesini yapanlara ota'dan güncelleme geldi. Bridge üzerinden yaptığınız ile aynı sürüm yüklendi anlayacağınız.

|
    |
    zzoorroo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Benim de sürekli arka planda çalışan uygulamaları söylüyordu. Baktım olacağı yok, bildirimi kapattım.

|
    |
    .mpower kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    benim batarya düzene girmeye başladı galiba dün bir günü tamamladım 6 saat ekran süresine çıktım şimdi ise sabahtan beri oynuyorum yüz de 80 normal de yüzde 50 nin altına düşerdim.Nasıl iş anlamadım.

Bizim cihazlarda batarya tutarsız maalesef bir iyiyse ertesi gün kötü

|
    |
  • Yüzbaşı
    326 Mesaj

|
    |
  • Yüzbaşı
    840 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: recepix

daha yeni yüzde 50 oldu ne oluyor anlamıyorum batarya baya uzun dayanıyor 2 gündür işin garibi 2 saat ekran süresi almış görünüyorum hiç şarja takmadım.Oysa sabahtan beri elimden düşmedi telefon.Lg nin işine akıl sır erdiremedim.Keşke batarya hep böyle olsa mis gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtonymadx -- 1 Ocak 2019; 15:20:49 >

• Yüzbaşı
    299 Mesaj
    Bu gün letgo’dan altı aylık ayfon altı aldım. Eğer alışabilirsem LG’yi satarım. Alışamazsam aldığım ayfonu satacağım.

Orijinalden alıntı: xtonymadx

daha yeni yüzde 50 oldu ne oluyor anlamıyorum batarya baya uzun dayanıyor 2 gündür işin garibi 2 saat ekran süresi almış görünüyorum hiç şarja takmadım.Oysa sabahtan beri elimden düşmedi telefon.Lg nin işine akıl sır erdiremedim.Keşke batarya hep böyle olsa mis gibi

Alıntıları Göster
    Valla benim batarya da açılmaya başladı :D 3. Kullanım bu güncellemeden sonraki gün 5.5 saat idi bugün 6 6.5 olacak gibi. Sıfırlama da yapmadım bana nougattan iyi gidiyor

|
    |

HızlıCevap
Reklamlar
son dakika
seo paketleri
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,419
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.