Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (348. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.579
Cevap
53
Favori
464.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet nereden nereye geleceğimi biliyorum arayüzü cezbediyor beni radyo zaten 2 cihazda da var artı olarak kızılötesi arayüz de çok hızlı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demi Lovato is Bipolar

Bu mesaj silindi.
    Hiç bulaşma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-11B71D1D1

kesinlikle alınır cihaz g6 dan önceki kronik sorunlar giderildi.Ben cihazı alalı 4 ay oldu pilin oreo ile az gitmesi dışında bir sorun yok.Onu da 1.30 saatte dolduruyor zaten.
    Karşınıza çıkabilecek tek sorun ghost screen çıkabilir.Bütçe yetiyorsa v30+ bakılmalı çünkü daha güncel bir telefon ancak 2000 tl seviyesin de g6 iyi bir tercih tabi ki tr garantili olmak koşuluyla.

Alıntıları Göster
    Cevap için teşekkürler. Peki 1000tl daha fazla vermeye değecek ne özellik var acaba v30 plus da? Ön kamera aynıymış. Arka kamera farkı Kablosuz hızlı şarj ve yavaş kayıt özelliği varmı acaba.

• recepix kullanıcısına yanıt
    Güzel cihaz. Geçen hafta kuzenime aldık. Ama ben olsam kafa kafaya değişmezdim.

• SULZER S kullanıcısına yanıt
    Bin lira fark yok ki. Ve her konuda bir adım daha üstün. En önemlisi de Snapdragon 835.

• fofer kullanıcısına yanıt
    Hocam bende bu hafta içi atayım hard reset olmazsa

• Arkadaşlar bu pil belli yüzde den sonra neden güç tasarruf modunu açmıyor ekran da güç modunu açın yazısı cıkıyor sadece

• rssguven kullanıcısına yanıt
    Üste para veren yok ki üstat lg zaten düzgün para bile etmiyor tek endişem imei uçar mı bir de benim cihaz 2 kere servise gitti garantisi de nisanda bitiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recepix -- 20 Ocak 2019; 0:0:56 >
    Gerçekten LG para etmiyor.

Bu güne kadar dört tane Xiaomi telefon aldım. İki tanesi imei kayıtlıydı. Hele birini bir yıldan uzun süre kullandım. Hiç bir şey olmadı. Olursa da yeni imei attırmak zor değil.

Sen kısacası redmi note 6 pro ya geçmeye değer diyorsun yani hocam

Sizin garanti de bitmek üzereyse iyi yapmışsınız. Benim 15 ay garantisi var. 1300 lira veren yok.

Miui arayüzü bence çok çok iyi. Hem şık, hem hızlı, hem özelleştirmesi çok, hem pil idaresi bayağı başarılı, üstelik çok sık güncelleme alıyor. Sürekli yenilik ekliyorlar.

Kağıt üzerinde G6 çok daha üstün görünse de, kullanırken bunu kesinlikle hissettirmez. İnşallah 64/4 olandan almışsınızdır. 64/4 KVK garantili 1750 liraya aldık biz.

4/64 olan versiyon üstat garanti bittikten sonraki fiyatını düşün artık bırak kafa kafaya takası üste para bile isterler :))

• Bu biraz da sizinle ilgili aslında. Benim kardeşim (30 yaşında) hiç oyun falan oynamaz. İndir de arada oynayalım diye çok ısrar ettim, indirdi. Ne zaman girsem onlayn. Gecenin dördünden tut da, öğlen, akşam... Gece gündüz oynayınca hırs yapmış, AS ligine yükselmiş falan. Bu sefer oyunu silemiyor. Gece gündüz kitap okuyup müzik dinleyen adam bağımlı oldu.

Bu sadece bir örnek tabi. Mesela ona tepki olsun diye yaklaşık iki haftadır oyuna girmiyorum. Bende hiç öyle bir etki yapmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: recepix

4/64 olan versiyon üstat garanti bittikten sonraki fiyatını düşün artık bırak kafa kafaya takası üste para bile isterler :))
    Ayarlardan tam ekran modunu seçin. Çok şık ve havalı oluyor.

Biliyorum zaten beni cezbeden kısmı da miui arayüzü :)

• quote:

Orijinalden alıntı: rssguven

Bin lira fark yok ki. Ve her konuda bir adım daha üstün. En önemlisi de Snapdragon 835.
    TR garantili G6 2000tl v30 plus 3400TL. Ama gri renk alırsan 3000 lere bulunuyor. İnternettede pek satan yok zaten. HB de var
  • SULZER S kullanıcısına yanıt
    Fiyatları yeni o düzeye gelmiştir. G6 2200 iken Amazon'da V30+ 2600'dü. Trendyol'da hala 2850 civarında. Ama ben de olsam V30+'a 850 lira fazla para vermem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rssguven -- 20 Ocak 2019; 15:37:40 >
  • Evkudan 1899 a almıştım. Hala satılıyor mı bir bakın. Bu fiyata rakipsiz.

• https://www.lgdestek.net/lg-android-9-0-pie-guncellemesi-alacak-akilli-telefonlar-42265/

Android 9.0 resmi olarak geleceği lg tarafından açıklandı.2019 un 3.çeyreği diyorlar bize gelmesi 2020 yi bulur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    v30 plus mükemmel bir cihaz 2500-2800 arası alınabilir.

• 
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.