Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.579
Cevap
53
Favori
464.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ctrl-alt-delete

quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

Ben hiçbir şeyin ikinci elini almam dostum anca satarım.

Yine de büyük konuşmamak lazım, dünya hali.

Can çıkar huy çıkmaz

Bende hep sıfır alırım telefonlarımı ama sizin kadar iddalı konuşamam.
  • system electronıc kullanıcısına yanıt
    O sizin bileceğiniz iş. Herkes kendi işine baksın o zaman.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarrkk

kamera camını temizledim görülen herhangi bir kir yok, sizce yazılımsal bir sorun olabilir mi?

Aklınızda şüphe kalmaması adına telefonu sıfırlayıp denemek belki bir çözüm olabilir, düzelmezse servis yolu gözüküyor malesef.
  • hocam inşallah değişim yada ücret iadesi alırsınız maalesef G6 dada ghost screen olayını çözemediler ve ghosttan dert yakınınca ekranın yapısı denilip işin içinden çıkıyorlar bknz huawei , htc , sony , asus vs birçok marka IPS LCD kullanıyor neden onlarda bu olay olmuyor ? demek ki Lg de bir sorun var... Şimdi nasıl güvenipte V30 alınsın ?? işin acısı G7 de IPS LCD olacak ve bu cihazda da ghost kaçınılmaz olacak ne yazık ki , heleki çentikli... ben iyiki zamanında vermişim G6 yı geri ücret iadesi almışım... Sizde sonucu paylaşırsanız burada memnun olurum merak ediyorum inşallah gönlünüze göre olur
  • Arkadaşlar Lg g6'da desen ya da pin gibi ekstra bi güvenlik yöntemi kullanmadan sadece parmak izini nasıl kullanabiliriz, yardım eder misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunusilk -- 29 Mart 2018; 22:5:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yunusilk kullanıcısına yanıt
    Bu G6'ya özgü bir durum değil. Bütün Android, İos, windows phone ve blackberry os cihazlarda böyle. Parmak izi okuyucu bozulursa neyle açacaksınız cihazı? O yüzden o güvenlik önlemi.

• quote:

Orijinalden alıntı: LoLo35

hocam inşallah değişim yada ücret iadesi alırsınız maalesef G6 dada ghost screen olayını çözemediler ve ghosttan dert yakınınca ekranın yapısı denilip işin içinden çıkıyorlar bknz huawei , htc , sony , asus vs birçok marka IPS LCD kullanıyor neden onlarda bu olay olmuyor ? demek ki Lg de bir sorun var... Şimdi nasıl güvenipte V30 alınsın ?? işin acısı G7 de IPS LCD olacak ve bu cihazda da ghost kaçınılmaz olacak ne yazık ki , heleki çentikli... ben iyiki zamanında vermişim G6 yı geri ücret iadesi almışım... Sizde sonucu paylaşırsanız burada memnun olurum merak ediyorum inşallah gönlünüze göre olur

G2'nin yanından geçemez hiçbiri. 10 sene daha bütün amiral gemilerini gömer.

• ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    doğru diyosun hocam o yüzden kafamda Q6 ve asus Asus ZenFone 5 (ZE620KL) var fiyatı çok pahalı olursa alır Q6 geçerim 1-2 sene idare eder şuanda fiyatıda 1000 lira 2 sene sonra bozulsada koymaz 3-5 bin vermekten daha mantıklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoLo35

doğru diyosun hocam o yüzden kafamda Q6 ve asus Asus ZenFone 5 (ZE620KL) var fiyatı çok pahalı olursa alır Q6 geçerim 1-2 sene idare eder şuanda fiyatıda 1000 lira 2 sene sonra bozulsada koymaz 3-5 bin vermekten daha mantıklı

Mesela bu videoda g2 yok ama g3 ile kıyas yapmışlar. Tabi g2, g3ten iyi bir cihaz olduğu için g6'yı her türlü tokatlar.

Mesela bu videoda da v30 ile g6'yı kıyaslamışlar. İzlemenizi tavsiye ederim.

G2'nin nasıl süper bir cihaz olduğunu daha iyi anlarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 29 Mart 2018; 22:31:3 >

• quote:

Bu G6'ya özgü bir durum değil. Bütün Android, İos, windows phone ve blackberry os cihazlarda böyle. Parmak izi okuyucu bozulursa neyle açacaksınız cihazı? O yüzden o güvenlik önlemi.

Evet haklısın da parmak okuyucuyu kullandıktan sonra bi de desen çizmek külfet geliyor. Her ikisi de seçili olup birinden birini kullanınca telefon açılanilse iyi olurdu aslında. Dediğin okuyucunun bozulması durumunda desen ya da pin kullanılarak telefon açalabilirdik.

Zaten birini kullanmanız yeterli. Siz neden ikisini birden kullanıyorsunuz anlamadım. Örneğin bende bütün telefonlarımda pin+touch ID. Şeklinde. Ya pin giriyorum ya da parmak izi okuyucuyu kullanıyorum. Hangisini tercih edersem. Siz neden ikisini giriyorsunuz anlam veremedim.

• ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    Birşeyleri yanlış yaptım Galiba ama şimdi oldu. Az önce parmağı okuttuktan sonra bir de desen ekranı çıkıyordu. Çift aşamalı koruma gibi yani.

Android, İos, windows phone ve blackberry os yüklü cihazlarda telefonu her yeniden başlattığınızda cihaz, güvenlik amacıyla pin, desen veya parolayı ilk seferlik girmenizi ister. Bunun dışında ya birini kullanırsınız ya da diğerini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 29 Mart 2018; 23:26:8 >
  • Bazı arkadaşlar var. Neredeyse her sayfaya yazmışlar.

Ghostscreen LG ye bulasmam. Ghostscreen LG ye bulasmam.

Tamam anladık ta hala neden bu sayfadasin zaten ayni seyleri 200 sayfanin 150 sine yazmışsın. Bulaşma artik LG ye. Al başka telefon keyfine bak. Daha niye zorluyorsun. Ucret iadesi de almışsın.

Ben LG G2 alirkende böyle insanlar cok vardı. Her sayfaya ayrı ayrı sari ekran,telefon şişiyor,, alev aliyor diye yazarlardi. Bunlara rağmen aldim G2 yi hicbir sıkıntı yasamadim.

Ilk aldığım sene bu yazilanlar yüzünden korkarak kullandim telefonu. Aman oyun oynarim isinir ekran sararir falan. Tabi zaman gecince kiymeti azaldi yukledim bütün oyunları yaz sıcağında hicbir sey olmadi.

Simdi G6 almaya niyetlendim. Geldim bu sayfaya. Yine ayni durum. Önceki tecrubelerim olmasa almaktan vazgeçeceğim neredeyse.

Sanki Samsung ajan gönderiyor ozellikle bu sayfalara :D

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • car_lover C kullanıcısına yanıt

• ★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

64 gb lık için güncelleme geldi.

• Arkadaşlar herkese merhaba, Resmi Türkiye Garantili LG G6'mı? Yoksa İthalatçı Garantili Samsung Galaxy Note FE'mi?

Böyle bir konu açtım ama ne hikmetse LG G6 hakkında herkes olumsuz referans veriyor, Hepsiburadaçcom sitesinde telefon 1.989 TL ve bu fiyata orta seviye telefonlar var ama çoğunda bu özelliklerin yarısı bile yok, çift kamera olanların hemen hemen hepsinin ikinci kamerası da sadece traş bokeh efekti için ama LG G6 kameraların ikiside güzel iş çıkarıyor.

Ne dersiniz siz kullanıyorsunuz yerimde olsanız, Resmi Türkiye Garantili LG G6'mı? Yoksa İthalatçı Garantili Samsung Galaxy Note FE'mi? alırsınız..???

https://forum.donanimhaber.com/lg-g-vs-samsung-galaxy-note-fan-edition--132100557#132112037

• Hepsi buradanın kendi sattığı note fe alınır. İthalatçı garantisi işe yaramazsa;hepsiburada ile halledersiniz. Daha uzun şarj süresi ve biraz daha iyi fotoğraf çekimi var.

• WEAS W kullanıcısına yanıt
    O güncellemeyi yüklerseniz ve telefonunuzda sorunlar çıkarsa bu sayfaya yazar mısınız? Ama ne gibi değişiklikler olduğunu sıkı takip edin.

• 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.