Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
8.579
Cevap
53
Favori
464.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla g2 den g6 ya geçilir mi diyenleri görünce dumura uğruyorum, hele ki birde samimi olarak geçilmez cevaplarını okuyunca resmen nevrim dönüyor
    şaka gibi ya g2 nireeee g6 nireeee.
    tamam makinenin sorunları var ama iki cihazı kıyaslamak abesle iştigaldir, komiktir, akla mantığa fiziğe kimyaya hakarettir, yapmayın gözünüzü seveyim.
    şimdi g2 ile neden g6 nın kıyaslanmasının bile abes olduğunu anlatacaktım ama sonra baktım bu yapacağım şey bile bana çok komik geldi, vaz geçtim.

• quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

Ne g2 iymiş ya
    Valla g2 den g6 ya geçilir mi diyenleri görünce dumura uğruyorum, hele ki birde samimi olarak geçilmez cevaplarını okuyunca resmen nevrim dönüyor
    tamam makinenin sorunları var ama iki cihazı kıyaslamak abesle iştigaldir, komiktir, akla mantığa fiziğe kimyaya hakarettir, yapmayın gözünüzü seveyim.
    şimdi g2 ile neden g6 nın kıyaslanmasının bile abes olduğunu anlatacaktım ama sonra baktım bu yapacağım şey bile bana çok komik geldi, vaz geçtim.

Olur mu hocam G2 en az 10 sene daha amiral gemilerine kafa tutar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Başkan sendeki 2018 uretimi G6 valla ben tirsiyorum telefon almaya yoksa G6 yi sadece genis aci kamerasi icin alabilirim 😂 gercekten G6 10 numara cihaz ancak G2 de masallah kaya gibi cihaz telefonu sarjdasa kullaniyom yazin kumsalda da kullaniyorum sorun yok ama G6 kullandgm donemde sarjdayke korkudan telefonu elime alamiyodum zaten doktor amca uyariyi patlatiyodu 😂😂 G6 almamamin tek nedeni ghost olayi yoksa cihaz tasarim vs elde tuyus mükemmel anlatmaya gerek yok 😂😂 ön kameraya cok takilam biri degil 2 mp kamerali G2 bile guzel geliyo bana 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende dün aldım cihazı sosyal medyayı az kullanırım ara sıra oyun oynarım. Simdilik memnunum. Sizce beni bu cihaz bu kullanımla uzun süre idare edermi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoLo35

Başkan sendeki 2018 uretimi G6 valla ben tirsiyorum telefon almaya yoksa G6 yi sadece genis aci kamerasi icin alabilirim &#128514; gercekten G6 10 numara cihaz ancak G2 de masallah kaya gibi cihaz telefonu sarjdasa kullaniyom yazin kumsalda da kullaniyorum sorun yok ama G6 kullandgm donemde sarjdayke korkudan telefonu elime alamiyodum zaten doktor amca uyariyi patlatiyodu &#128514;&#128514; G6 almamamin tek nedeni ghost olayi yoksa cihaz tasarim vs elde tuyus mükemmel anlatmaya gerek yok &#128514;&#128514; ön kameraya cok takilam biri degil 2 mp kamerali G2 bile guzel geliyo bana &#128514;

Olur mu G6'nın geniş açı kamerası G2'nin kamerasının yanına yanaşamaz. Bence hiç tasarıma aldanmayın. G2 ile 10 yıl daha devam edin. Ben de G2 alacağım. Uzun yıllar kullanmayı planlıyorum.

• Thelastsoldier kullanıcısına yanıt
    Temiz kullanırsan uzun süre götürür kardeşim hayırlı olsun

• recepix kullanıcısına yanıt
    Tesekkür ederim. Aldıgım cihazlara gözüm gibi bakıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ctrl-alt-delete

quote:

Orijinalden alıntı: LoLo35

Başkan sendeki 2018 uretimi G6 valla ben tirsiyorum telefon almaya yoksa G6 yi sadece genis aci kamerasi icin alabilirim &#128514; gercekten G6 10 numara cihaz ancak G2 de masallah kaya gibi cihaz telefonu sarjdasa kullaniyom yazin kumsalda da kullaniyorum sorun yok ama G6 kullandgm donemde sarjdayke korkudan telefonu elime alamiyodum zaten doktor amca uyariyi patlatiyodu &#128514;&#128514; G6 almamamin tek nedeni ghost olayi yoksa cihaz tasarim vs elde tuyus mükemmel anlatmaya gerek yok &#128514;&#128514; ön kameraya cok takilam biri degil 2 mp kamerali G2 bile guzel geliyo bana &#128514;

Olur mu G6'nın geniş açı kamerası G2'nin kamerasının yanına yanaşamaz. Bence hiç tasarıma aldanmayın. G2 ile 10 yıl daha devam edin. Ben de G2 alacağım. Uzun yıllar kullanmayı planlıyorum.

Gerçektende öyle.Ben satıyorum G2 yi dostum beyazını alacağım. Sen istersen PM at anlaşalım. Siyah 32GB

• ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt

• car_lover C kullanıcısına yanıt
    Ben hiçbir şeyin ikinci elini almam dostum anca satarım.

• 4.5 aylık cihazı ghost screen nedeniyle pazartesi günü servise verdim, hiç ümitli değilim ücret iadesi olacağından, bir daha tüketici hakem heyeti ile uğraşmak zorunda kalacağım. hakem heyeti dönüşü ise ücret iadesi oluyormuş genelde.
  • Lg G4, G5 gibi bu cihazın da sorunları var mı? Almayı düşünüyorum da.
  • 2 aydır kullandığım cihazda dünden beri arka kamerada bulanıklık problemi yaşıyorum. Geniş açılı kamerada sorun yok ama dar açıda bariz bir bulanıklık var buna benzer bir sorun yaşayan oldu mu?
  • quote:

Yine de büyük konuşmamak lazım, dünya hali.
  • quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

Ne g2 iymiş ya

Size bu konuda katılıyorum. Bende kısa süre G2 kullanmıştım, G2 gerçekten muazzam güzel bir telefon, ama tutup da 2012 de çıkan bir cihazı güncel, markanın amiral gemisi telefonu ile kıyaslamak yanlış, tamam G6 sorunlu bir telefon biliyoruz. ama G2 de şahane değildi, ekran sararması, gps sorunu, düşük malzeme kalitesi, kamera odaklama sorunu gibi eksi tarafları da vardı.

Keşke lg kendini toplasa, böyle yenilikçi bir marka silinmese piyasadan. Ama umut yok gibi gözüküyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: serdarrkk

2 aydır kullandığım cihazda dünden beri arka kamerada bulanıklık problemi yaşıyorum. Geniş açılı kamerada sorun yok ama dar açıda bariz bir bulanıklık var buna benzer bir sorun yaşayan oldu mu?

kamera camı yağlanmış, kirlenmiş olabilir mi ? yada toz kaçmış ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALKaraca

Lg G4, G5 gibi bu cihazın da sorunları var mı? Almayı düşünüyorum da.

Kişilerin tavsiyeleri değil de, 10, 15 sayfa okuyun konuyu siz karar verin alıp almama konusuna. Sonra bu kolaycılığın bedeli ağır olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

Yine de büyük konuşmamak lazım, dünya hali.

Can çıkar huy çıkmaz

• system electronıc kullanıcısına yanıt
    kamera camını temizledim görülen herhangi bir kir yok, sizce yazılımsal bir sorun olabilir mi?
  • serdarrkk kullanıcısına yanıt
    Cihaz bozuktur hocam servise gönderin.

• 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.