Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.578
Cevap
53
Favori
464.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamerada hangi sensörleri kullanmışlar paylaşıldı mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @johnny_bravo_

Ekranı V20 ile aynı boyutta değil. Daha küçük. İkisinin de çapraz uzunlukları 5.7 inç, ama V20'ninki 16:9 formatında, bu ise 18:9 formatında. 5.2 inçlik 16:9 bir ekranın genişliğini arttırmadan biraz uzunluk eklediğini hayal et. V20 ile yanyana getirirsen G6'nın ekranı ince uzun gözükecektir.

@yvz_1149

Kasası G2'den 10.4mm uzun, 1mm daha geniş. G5'e daha yakın. 0.5mm daha kısa, 2mm daha dar. Yukarıda anlattığım gibi 5.2 inçlik G2 ekranının biraz uzatılmış hali. Bu da haliyle telefonu daha uzun yapmış.

Aradan geçen 3.5 yılda G2'ye kıyasla alt üst çerçevesinin toplam uzunluğunu 4mm daha kısaltabilmişler. Yan çerçeveleri ise biraz daha geniş.

@fbyram

Üreticiler ile Corning iki tip anlaşma yapıyor. Birincisi sadece ürünü kullanmak için satın almak. İkincisi ise ek olarak satın alınan cam modelinden bahsedebilmeyi de kapsıyor. Parasını verip satın almış olsan bile, ekstra bir ücret vermezsen onu kullandığından bahsedemiyorsun.

Yani bahsedilmemesi olmadığı anlamına gelmiyor. Maliyeti düşürmek için kullansalar bile bazı markalar bundan bahsetmiyor. Olup olmadığını bilemiyorsun.

• Güzel olmuş. Fiyatı da diğerlerine göre yine olumlu olursa kafama girer.
  • Telefonun ses chipi belli mi, quad dac var mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurt Knispel kullanıcısına yanıt
    Söylentilere göre Fiyat 650$ gibi olacakmış...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • webcin kullanıcısına yanıt
    2800 falan olur o zaman. Bir iki ay sabrederiz 2500'e alınır. Veya başka alternatifler düşüneceğim daha uygun fiyatlı var mı önerileriniz?
  • Kurt Knispel kullanıcısına yanıt
    Sony xz öneriliyor 2.250 bandında fakat ben beğenmiyorum

Ayrıca HTC 10 2.500 bandında fena değil

Beklemekte fayda var bir müddet

G6 yı bir görelim bakalım...

• Bence Android tarafındaki en iyi iki cihazdan biri olmuş. S8'i henüz görmedik ama iddialı olacağı malum. Bu iki telefon başı çekecektir. Bu sene HTC daha geri planda kalacaktır. Ama burada en önemli nokta LG'nin sorunsuz bir telefon yapmış olması.

https://www.youtube.com/watch?v=43FTIxhLwq0 Burada incelemesi mevcut. Bir konuya değinmek istiyorum Samsung Note 7 ile getirdiği ama kullanıcıların malum durumdan dolayı s7 Edge de Android 7 güncellemesi ile beraber kullandığı arayüzde çerçeveli ikon özelliği vardı ve bu ikonları iOS ikonlarına benzetiyordu. LG'nin de iOS ikonlarına benzer ikonlar ile gelmesi beni üzdü. Zira herşeyin farklı bir tadı var ve özgünlük en önemli nokta.

• Telefon olmuş gibi s8 görmeden konusmakta olmaz acikcasi s8 cok daha pahali olacaktir Lg nin foyatlar biraz daha cabuk düsüyor s8 cikana kadar g6 alinasi olabilir. Benim icin en önemlisi sarj durumu umarim iki cihazda hemen hemeb bir s7 edge gibi uzun dayanir. Neden iphone gibi 4.7 inc boylarinda saglam bir amiral gemisi yapmiyorlar anlamiyorum küçük ekran sevenlerde var. Android platformunun en kötü yanı bu olsa gerek kücük ekrana ozellik koysalar batarya kogamiyorlar

• Lg g4 kullaniyorum.Yine sık bir telefon yapmislar ama ins kronik sorun olmaz.Her sabah kronik sorun olcak korkusuyla kotu oluyor

• Be4die kullanıcısına yanıt
    Valla bende çok beğendim...

Kronik bir hata olmazsa efsane olabilir...

• İnceleme videosu (Android Authority)

• İnceleme videosu (The Verge)

• Ön arka cam mı yoksa ön cam arka metal mi arkadaşlar g6'da?
  • Arka Fırçalanmış metal oval tasarım...

• LG G2 den sonra bi turlu tutunamadi arkadas bu cihazida begenmedim yine bi baska sorunlari cikar

• Sırf şu IR port için lg alıyordum. Sanırım bunda IR port yok benim için artık LG sıran bir telefon oldu bundan soraki modellerinde bu özelliği kullanmazsa dahada LG telefon alacağımı sanmıyom. Şu an için lg g5 kullanıcısıyım bunda ghost mevcut bunu elimden çıkarıp v20 almayı düşünüyorum fakat onuda biraz bekleyecem şimdilik onda ghost gözükmüyor ama belli olmaz ortalama 5 ay gibir sürede ortaya çıkıyor bu sorun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suat buhur -- 27 Şubat 2017; 0:35:20 >
  • suat buhur S kullanıcısına yanıt
    V20 de yokmuş ghost screen

LG yetkilileri kesinlikle böyle bir sorun çokmaz demiş V20 için...

Ama dediğiniz gibi birkaç ay sonra çıkıyor ghost...

Biraz beklemekde fayda var illaki...

İlgili inceleme burada

• Pilini de gelistirseler tadindan yenmezdi ama ben yiyemem tabiki param yok cunku.

Lg g3 den sonra casper a1 aldim ama lg nin tadi baska abi ya ekrani bas bas bagieiyor ben kaliteyim diye. Sunu garantiye gonderiyimde insallah yenisini gonderirler bende casperi satarim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.