Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (195. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.579
Cevap
53
Favori
464.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: perperek

quote:

Orijinalden alıntı: SULZER

Bu lanet telefonu vodafonda yine gördüm bir bakayim dedim valla yine hoşuma gitti. Hakkaten kasasi ekrani falan cok guzel. Valla selfie kamerasinida benim g4 ile baya kiyasladim denedim g6 daha guzel geldi. Yav bu koreli telefona ultrasonik uyusturucu falan sistemmi yuklemis daha dün sovuyordum bugün yine bayıldım 😄😄 Ama yok yok almicam.

Kesin vardır benim gibi arzalı bir dam G3,G4,V10,G5 2adet,V20 ve son olarak G6 alıp hepsinde erkan sorunu ve G4,G,V20 de kamera sorunuda yaşayıp hala V30 a sulanıyorsa o aletlere sentet,k uyuşturucu gömmüşlerdir. Ama bir daha ki yazımda LG kullanmıyor olacağım gibi ki şu andada kullanmıyorum windoows phone dan devam ediyorum, G6 görünüm hdr ve dolby ekran mantığı olarak çok güzel taaa ki ekran ışık sızması saarma ve hayaletler görünene kadar.

Valla bilmiyorum sitede eski modellerden sıkıntı çekip yeni model alanlar var. Ben şuanki G4 telefonumdan hiç sorun yaşamadım. Bir kaç geçici sorun dışında. Çok çok memnunum. Ve yeni telefon almak için bana asıl lazım olan kamerayı karşılaştırıyorumda öyle çok büyük bir farklı telefon göremiyorum. Yok yeni modelde slow motion varmış yok bilmem ne varmış bana lazım değil. Ben samsung s5 den bu telefona geçtim ve resmen özellikle kamera ve çerçeve ekran oranında bir devrim yaşadım. Şimdi böylesine büyük bir devrimi hamgi telefonla yaşayabilirim. Note 8 ilemi. İyide f/p oranına bakarsanda hiç uygun değil resmen 5000 lira telefon. O yüzden G6 da bana fp olarak baya uygun gibi geldi. Ama yok almıcam

• quote:

quote:

quote:

Bu lanet telefonu vodafonda yine gördüm bir bakayim dedim valla yine hoşuma gitti. Hakkaten kasasi ekrani falan cok guzel. Valla selfie kamerasinida benim g4 ile baya kiyasladim denedim g6 daha guzel geldi. Yav bu koreli telefona ultrasonik uyusturucu falan sistemmi yuklemis daha dün sovuyordum bugün yine bayıldım 😄😄 Ama yok yok almicam.

Kesin vardır benim gibi arzalı bir dam G3,G4,V10,G5 2adet,V20 ve son olarak G6 alıp hepsinde erkan sorunu ve G4,G,V20 de kamera sorunuda yaşayıp hala V30 a sulanıyorsa o aletlere sentet,k uyuşturucu gömmüşlerdir. Ama bir daha ki yazımda LG kullanmıyor olacağım gibi ki şu andada kullanmıyorum windoows phone dan devam ediyorum, G6 görünüm hdr ve dolby ekran mantığı olarak çok güzel taaa ki ekran ışık sızması saarma ve hayaletler görünene kadar.

Valla bilmiyorum sitede eski modellerden sıkıntı çekip yeni model alanlar var. Ben şuanki G4 telefonumdan hiç sorun yaşamadım. Bir kaç geçici sorun dışında. Çok çok memnunum. Ve yeni telefon almak için bana asıl lazım olan kamerayı karşılaştırıyorumda öyle çok büyük bir farklı telefon göremiyorum. Yok yeni modelde slow motion varmış yok bilmem ne varmış bana lazım değil. Ben samsung s5 den bu telefona geçtim ve resmen özellikle kamera ve çerçeve ekran oranında bir devrim yaşadım. Şimdi böylesine büyük bir devrimi hamgi telefonla yaşayabilirim. Note 8 ilemi. İyide f/p oranına bakarsanda hiç uygun değil resmen 5000 lira telefon. O yüzden G6 da bana fp olarak baya uygun gibi geldi. Ama yok almıcam

Zorla değişimden gelen LG G4ü ikizim kullanıyor, cihaz daha çöp olmadı memnun gibi, ama bana göre o cihaz çok yavaş bir cihaz.....LG G5 en son kamera güncellemesiyle ana kamerası oldukca iyiydi, G6 kesinlikle kötü kameralara sahip bu kötüyle kastım sosyal medya,intagram işte kutu kare paylaşımları yapanları kapsamıyor onlar için muhteşem süper ötesi wow oha be ağbi cinsinden....ama reelde arşivlik vs çekim yapanlar için çöp. Ben şu anda 4-5 model deniyorum etrafımdan alıp huawei,iphone,oneplus,ve nokia nın karar verip bir cihaz alırsam bu forumada yazarım.

• perperek kullanıcısına yanıt
    hocam siz paranızla rezil olmuşsunuz resmen sürekli bu markada sorun yaşayıp inatla bu markayı kullanmaya devam etmişsiniz,bende eski lg kullanıcısıyım g2 zamanından ekranla ilgili sorun yaşadım onu peder beye verdim o öğle şeylerle hiç ilgilenmezdi,daha sonra xperia z3 aldım ondada cihaz ekran yüzünden 4 kere servise gitti artık sıkıldım sorunlardan dedim ki ya beni üzmeyecek bir cihaz almalıyım bana her açıdan yetecek,ben sürekli çoğu konuları gezer yorumları okur araştırırım huawei bu süreçte dikkatimi çekti yeni cihazları çok güzel görünüyor ve kamerası ile ön plana çıkıyordu,sonra derinlemesine araştırınca özellikle son modellerinin piyasadaki bir çok modele göre sorunsuz olduğunu ve servis kalitesinin mükemmel olduğunu öğrenince daha önce huawei kullanıp memnun olmamış ben bir şans daha vermek istedim.

3 aydır kullanıyorum cihazı ve şu an iyikide şans vermişim diyorum , servise yolunuz düşsün istemiyorsanız düşse bile mükemmel hızda çözüm istiyorsanız(iade yada değişim sürecinde işler nasıl yürüyor bilmiyorum)huawei tercihiniz olmalı ben bu kanıdayım , siz ve konudaki arkadaşlar beni yanlış anlamasın konuya saldırmak vs. gibi niyetim yok olmazda fanboy falanda değilim o yaşlarıda geçtim ben para verdiğim malzemenin kalitesi bana hizmetine bakarım siz yeni bir cihaz tercih edeceğinizi söylediğiniz için ben sevmesem de tavsiyede bulunmak istedim. (p10 plus kullanıyorum su geçirmezlik ve radyo dışında hiç bir eksiği yok,tabi bu özellikler benim için hiç önemli değil çünkü hiç bir zaman kullanmadığım özellikler,tabi su geçirmezlik ve ince çerçeve sizin için önemliyse mate 10 pro modeli tercih edebilirsiniz.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yzkaragoz -- 4 Mart 2018; 13:48:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yzkaragoz

hocam siz paranızla rezil olmuşsunuz resmen sürekli bu markada sorun yaşayıp inatla bu markayı kullanmaya devam etmişsiniz,bende eski lg kullanıcısıyım g2 zamanından ekranla ilgili sorun yaşadım onu peder beye verdim o öğle şeylerle hiç ilgilenmezdi,daha sonra xperia z3 aldım ondada cihaz ekran yüzünden 4 kere servise gitti artık sıkıldım sorunlardan dedim ki ya beni üzmeyecek bir cihaz almalıyım bana her açıdan yetecek,ben sürekli çoğu konuları gezer yorumları okur araştırırım huawei bu süreçte dikkatimi çekti yeni cihazları çok güzel görünüyor ve kamerası ile ön plana çıkıyordu,sonra derinlemesine araştırınca özellikle son modellerinin piyasadaki bir çok modele göre sorunsuz olduğunu ve servis kalitesinin mükemmel olduğunu öğrenince daha önce huawei kullanıp memnun olmamış ben bir şans daha vermek istedim.

3 aydır kullanıyorum cihazı ve şu an iyikide şans vermişim diyorum , servise yolunuz düşsün istemiyorsanız düşse bile mükemmel hızda çözüm istiyorsanız(iade yada değişim sürecinde işler nasıl yürüyor bilmiyorum)huawei tercihiniz olmalı ben bu kanıdayım , siz ve konudaki arkadaşlar beni yanlış anlamasın konuya saldırmak vs. gibi niyetim yok olmazda fanboy falanda değilim o yaşlarıda geçtim ben para verdiğim malzemenin kalitesi bana hizmetine bakarım siz yeni bir cihaz tercih edeceğinizi söylediğiniz için ben sevmesem de tavsiyede bulunmak istedim. (p10 plus kullanıyorum su geçirmezlik ve radyo dışında hiç bir eksiği yok,tabi bu özellikler benim için hiç önemli değil çünkü hiç bir zaman kullanmadığım özellikler,tabi su geçirmezlik ve ince çerçeve sizin için önemliyse mate 10 pro modeli tercih edebilirsiniz.)

Cevabın için teşekkür ederim, benim akıllı telefondaki ilk beklentilerim çok iyi bir kameraya sahip olması, sonra stabilite sonra pil,sonrada ses kalitesi ses kalitesi ile kastım hoparlörü değil aahize ve kulaklıklara ilettiği ses. ZTE AXON 7 den müthiş memnundum LG G5-G6 ve HTC 10 bunların arasında öyle bir cihaza sahip oldum işçlilik malzeme kalitesi lg dende htc dende çok gömlek üzerinde bir modeldi sadece çinlilerin arayüzü biraz saçmalık.Şu ara Nokia 8, oneplus 5 kameralarını test ediyorum huawei kamera da hangi model tercih edilmemli karar veremedim daha çok fazla modeli var.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Zorla değişimden gelen LG G4ü ikizim kullanıyor, cihaz daha çöp olmadı memnun gibi, ama bana göre o cihaz çok yavaş bir cihaz.....LG G5 en son kamera güncellemesiyle ana kamerası oldukca iyiydi, G6 kesinlikle kötü kameralara sahip bu kötüyle kastım sosyal medya,intagram işte kutu kare paylaşımları yapanları kapsamıyor onlar için muhteşem süper ötesi wow oha be ağbi cinsinden....ama reelde arşivlik vs çekim yapanlar için çöp. Ben şu anda 4-5 model deniyorum etrafımdan alıp huawei,iphone,oneplus,ve nokia nın karar verip bir cihaz alırsam bu forumada yazarım.

Valla bende samsunga 4000 ve üstü vemek yerine biraz araştıyayım dedim. Özellikle sana cevap yazan arkadaşın dediği gibi huawei duydum inceledim. Özellikle mate 10 pro çok güzel ama oda pahalı. Yani öyle bir markaya göre bence yüksek. Paralel ithalat daha uygun. Birde ben OnePlus 5 T methini çok duydum. Herkes harika falan diyor incelemelerde. Teknosada baktım fakat arka kasası plastik dandik duruyor. Kamerası fena değil. Birde mi mix 2 diye bir telefon var. Bunun kamerası eh işte fena değil diyorlar ve bunuda teknosada inceledim. Bu şahane duruyor. Arkası parlak seramik gibi. G4 ile bunların kameraları denedim ama şöyle diyeyim çok fazla bir fark göremedim. Ama 5T için ayfon 8 i tokatlar diyorlar. Bilmiyorum ne kadar sağlamdır testler. Bu markalarında paralelleri 2500 civarı 8gb ram 128gb hafıza. Valla şaka gibi :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Valla bende samsunga 4000 ve üstü vemek yerine biraz araştıyayım dedim. Özellikle sana cevap yazan arkadaşın dediği gibi huawei duydum inceledim. Özellikle mate 10 pro çok güzel ama oda pahalı. Yani öyle bir markaya göre bence yüksek. Paralel ithalat daha uygun. Birde ben OnePlus 5 T methini çok duydum. Herkes harika falan diyor incelemelerde. Teknosada baktım fakat arka kasası plastik dandik duruyor. Kamerası fena değil. Birde mi mix 2 diye bir telefon var. Bunun kamerası eh işte fena değil diyorlar ve bunuda teknosada inceledim. Bu şahane duruyor. Arkası parlak seramik gibi. G4 ile bunların kameraları denedim ama şöyle diyeyim çok fazla bir fark göremedim. Ama 5T için ayfon 8 i tokatlar diyorlar. Bilmiyorum ne kadar sağlamdır testler. Bu markalarında paralelleri 2500 civarı 8gb ram 128gb hafıza. Valla şaka gibi :)

Htc u11 dene

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar bu G6 modelinin yeni serisi piyasaya gelmeyecek mi ? 704K ile basladi son olarak 712K olmasi lazim 800 lü 2018 üretimi seri gelecek mk acaba bilgisi olan var mı ?😊😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lg g6 plus a v10s güncellemesi geldi.ön kamerada %15-20 iyileştirme var sanki.toparlanmış görünüyor.bi de güvenlik yaması düzeyi ocak 2018 oldu.
  • LG'yi daha önce kullanmadım fakat yapılan yorumlara ve geçmişine bakarak fazlasıyla kararsız kaldım. Kesin olarak LG G6 almamaya karar vermiştim fakat TR Garantili 2000 TL'ye hızlı jarzlı olup bu donanımlara sahip başka bir telefon daha yok. Bir şans versem mi diye düşünmeye başlarken G7'nin yakın zamanda satışa çıkacak olması beni caydırmaya başladı. Ghost screenden bahsediyor herkes bu sorun kullanışı etkileyecek seviyede bir sorun mu acaba. ghost screen olayı ne kadar sürüyor mesela. En kötü 1 yıl sorun çıkartmasa 1 yılın sonunda çıkan sorunu da garanti ile çözer iade veya + para ile üst model alırım gibi seçenekler aklıma geliyor tabi mümkünse. Bu telefonu alıp 8+ ay kullanıp sorun yaşamayan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuhasebeciVAR -- 5 Mart 2018; 14:6:48 >
  • Ben haziran ayından beri kullanıyorum. Ne screen retention ne odak kaçırması ne de başka bir sorun yaşamadım. İstediğiniz herhangi bir test varsa video ile çekip sorun olmadığını kanıtlayabilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoLo35

Arkadaslar bu G6 modelinin yeni serisi piyasaya gelmeyecek mi ? 704K ile basladi son olarak 712K olmasi lazim 800 lü 2018 üretimi seri gelecek mk acaba bilgisi olan var mı ?&#128522;&#128522;

Cihaz zaten Tr' ye doğru düzgün gelmedi ki yeni serisi olsun.

• ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler 9 ay sorunsuz olması benim için yeterli muhtemelen 2-3 gün içinde siyah renk alıp aranıza katılcam. İnş. pişşman olmam :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam bence bekle daha ctesi gunu 2 g6 inceledim ikisindedd inanilmaz ghost var 20 gun kadar kullandim servise verip ucret iadesi aldim 2018 cihazlari tanitildi yakinda g7 gibi urunlerde tanitilacak o yuzden sabret derim bence yoksa g6 guzel telefon ama bana eksik be narin bir cihaz gibi hissettiriyor nedense. Bence paranizi carcur etmeyin sabirli olun derim

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanhate

Teşekkürler 9 ay sorunsuz olması benim için yeterli muhtemelen 2-3 gün içinde siyah renk alıp aranıza katılcam. İnş. pişşman olmam :D

Ghost screen ile ilk tanıştığında bu mesajımı hatırla :)Servis hiçbir şekilde ghost screeni garanti kapsamına almıyor

• V30 konusunda da, G6 konusunda da kendini zorla LG almaya ikna etmeye çalışan arkadaşlar var,anlamak çok güç gerçekten. Çoğunluk sorun yaşıyor, markanın geçmiş sabıkası belli, her modeli kronik sorunlu daha neyin peşindesiniz. Birde bu fiyata alternatif yok demiyorlar mı deli oluyorum, yaa arkadaşlar onlarca alternatif var, takılıp kalmayın , saplantı haline getirmeyin şu markaları. Birkaç kişi ben sorun yaşamıyorum dedi diye atlamayın cihazın üzerine, iyice araştırın öyle alın.

Ben aslında bu fiyata alternatifi yok cümlesine takıldım da yazdım, kusura bakmasın kullanan arkadaşlarımız.

• Eğer ghost screen garanti kapsamı dışında ise o iş yaş (: s8 plus alıcam sanırım (:

• quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

V30 konusunda da, G6 konusunda da kendini zorla LG almaya ikna etmeye çalışan arkadaşlar var,anlamak çok güç gerçekten. Çoğunluk sorun yaşıyor, markanın geçmiş sabıkası belli, her modeli kronik sorunlu daha neyin peşindesiniz. Birde bu fiyata alternatif yok demiyorlar mı deli oluyorum, yaa arkadaşlar onlarca alternatif var, takılıp kalmayın , saplantı haline getirmeyin şu markaları. Birkaç kişi ben sorun yaşamıyorum dedi diye atlamayın cihazın üzerine, iyice araştırın öyle alın.

Ben aslında bu fiyata alternatifi yok cümlesine takıldım da yazdım, kusura bakmasın kullanan arkadaşlarımız.

peki bu fiyata bu özelliklerde ne var hocam, bi tavsiye ederseniz bakalım,
    2000 liraya türkiye garantili, üst düzey işlemcisi ve donanımı olan, kamera kalitesi buna yakın(bunun kadar olması zaten imkanzsız yakın olsun yeter), pili bu kadar iyi giden, hızlı şarj özelliği olan,su ve toz geçirmeme özelliği olan, ekranı en az 5.5 olan bir cihaz tavsiye edermisiniz?
    şimdi o özelliklerden bazılarını çıkarırsanız evet çok fazla cihaz var ama bunların bir arada olduğu o fiyat bandında başka alternatif yok,çünkü bu amiral gemisi bir cihaz, işte insanlarda bu yüzden alternatifi yok diyor.
    ve bütün sorunlarına rağmen almayı düşünüyor, zaten o sorunları olmasa böyle bir cihazı bu fiyata almakta imkansız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomobilci_x -- 6 Mart 2018; 11:35:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

V30 konusunda da, G6 konusunda da kendini zorla LG almaya ikna etmeye çalışan arkadaşlar var,anlamak çok güç gerçekten. Çoğunluk sorun yaşıyor, markanın geçmiş sabıkası belli, her modeli kronik sorunlu daha neyin peşindesiniz. Birde bu fiyata alternatif yok demiyorlar mı deli oluyorum, yaa arkadaşlar onlarca alternatif var, takılıp kalmayın , saplantı haline getirmeyin şu markaları. Birkaç kişi ben sorun yaşamıyorum dedi diye atlamayın cihazın üzerine, iyice araştırın öyle alın.

3 kişi var sorun yaşayan. Devamlı onlar yazıyor zaten. Hep de aynı şeyleri yazıyorlar. Başka sorun yaşayan yok forumda cihaz ile ilgili. Konuyu takip edenler nicklerini sayabilir hemen.

• LG G2 ile başladım. Sonra G4'e geçtim ve halen kullanıyorum, taş gibi. Sadece bataryası eskidi ve performansı düştü.
    Şimdi de G6 almayı düşünüyorum ailem için.

Bahsedilen sorunları bulmayı nasıl beceriyorsunuz anlamıyorum, yoksa ben mi çok şanslıyım, ki hiç sanmıyorum.

Fiyat olarak bunun muadili olan ve özellikleri buna yakın bir telefon yok.
    Telefonu efendi gibi kullanacaksanız, atari salonuna ya da fotoğraf stüdyosuna çevirmeyecekseniz, yeter de artar bu telefon.
    Hem şık hem de markası menşei belli olan bir telefon.
    Yazılım desteği hep var.
    Donanım olarak da LG Türkiye garantisi var, hiç kullanmadım, çünkü arıza yapmadı hiç telefonlarım.

Burada LG yi kötüleyen troller var, kale almayınız.

• Adam sormuş, 8 ay boyunca hiç sorun yaşaMAmış biri var mı diye? Sadece 1 kişi çıkıyor. O da Sistem güncellemelerini ve yamaları telefondan yapmak yerine LG UP programı kullanmış.

Otomatik güncelleme yaparsanız başınıza dert açarsınız. Son kullanıcılar flash programı kullanmayı pek bilmez, o yüzden uzak durun. Yoksa çok sorun yaşarsınız.

G4'den memnun olan arkadaş da sorunun bataryada olduğunu sanıyor. Yeni pil aldığında sorunun çözülmediğini görecektir. Onun Sorunu otomatik güncellemeden dolayı işletim sistemi hatası. Tedbir almazsa yakında bootloop olabilir...

2000 lira civarında mi mix, mix 2, oneplus 5t, mate10 pro lite gibi seçenekler de var, daha ucuza mi6, mi note 3, blackberry priv gibi seçenekler var.

• 
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.