Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (176. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.579
Cevap
53
Favori
464.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fofer

Ekranı yarı boyutuna düşüremiyorum bir türlü, tam olarak ekranın neresinden çekmem lazım ?

Yok mu bilgisi olan? Sol alt köşeden çekiyorum küçülmüyor, daha önce küçülüyordu.
  • yorumlara bakıyorum da sanki biraz haksızlık yapılıyor cihaza.

Söylenildiği kadar kötü olduğunu düşünmüyorum. Mükemmeli arıyorsanız marka modeller belli.

Ne kadar para o kadar köfte sonuçta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fofer kullanıcısına yanıt
    Yari boyutu desiginiz 2 uygulamayi ayni ekranda acmak icinmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: cgty89

Yari boyutu desiginiz 2 uygulamayi ayni ekranda acmak icinmi?

Hayır hocam, ekranın sağ yada sol tarfindan elinizi çektiğimizde ekran küçülüyordu ondan bahsediyorum.

• fofer kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan o özelliği açtıktan sonra sağdan sola nav barı kaydırınca oluyor.

• venüs bile kasa ekran tasarım olsun oldukça iyi modeller çıkartıyor ken dünya öncüsü samsung fiyat performans modelleriyle büyük üreticileri sollama yolunda ilerleyen xiaomi için böyle bir yorumda bulunmanız gülünç.Benki g2 g4 v10 v20 kullanmış ve modellerin hepsi sorunlu çıkmış bir kullanıcı olarak arayüz ergonomi ve özellik bakımından lg yi hep sevmiş ancak kronik sorun larından hep eleştirmişimdir.Ancak hep derim lg kadar güzel ancak dandik telefon üreten başka bir üretici yoktur.bakınız vestel venüs.Modelleri çokta iddali değil ancak şuana kadar kronik sorunlu en azından ciddi arızalı bir modelleri olduğunu duymadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meeb -- 15 Ocak 2018; 22:39:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meeb kullanıcısına yanıt
    Anlamıyorlar ki. Teknik özelliklerinden bahsedip duruyorlar sadece. Banane teknik özelliğinden. Belli bir fiyat üstünde olan telefonların hepsi zaten aynı performansı veriyor sana. Renderlama mı yapıyorlar sanki. Yok 6 rammiş yok 835 işlemciymiş. Bunlardan daha önemli olan şeyler var. Lg sıkıntılarını aşmış duruyor. 1 sene olacak hala kronik bir sorun çıkmadı çünkü. Sorun yaşayan kişilerde her zaman her marlada olabilecek sorunları yaşıyor kullanıma bağlı olarak. Lg alınacak en sağlam telefonlardan biridir bence şu an.

• -Demokritos- kullanıcısına yanıt
    telefon sağlam. şarjı da fena değil ama fotoğrafı kötü çekiyor fiyatına göre. hele hareketli nesneler de berbat

• quote:

Orijinalden alıntı: -Demokritos-

Ayarlardan o özelliği açtıktan sonra sağdan sola nav barı kaydırınca oluyor.

Ayarlardan neyi açmalıyım hocam? Bulamadım bir türlü

• Arkadaşlar telefonu fabrika verilerine sıfırladım ve şu anda en son Kasım güncellemesi var gözüküyor Aralık güncellemesini alamıyorum. Böyle bir sıkıntı yaşayan var mı?

• Arkadaşlar merhaba, 4 hafta önce hepsiburada dan aldığım lg g6 cihazın dar açı kameranın camında çok az toz var ve gitmiyor, beni etkilemiyor ama canımı sıktı bu durum. Sizce ne yapmalıyım??

• G6 300 TL hediye çeki kampanyasından yararlanıp hediye çeki eline ulaşan varmı ? 28 aralık 2017 de başvuru yaptım ama hala hediye çeki gönderilmedi. Bu çek eline ulaşıp kullanan varmı ?
  • playmaker10 kullanıcısına yanıt
    Görünen güncellemeyi yapınca diğer güncellemeler sırayla geliyor bildiğim kadarıyla..
  • bfi kullanıcısına yanıt
    Benim elime ulşamıştı, ağustos 29 da aldım telefonu. Yaklaşık 2 hafta sonra gelmişti

• Yok hayır anlatamamışım tam olarak. Cihaz şu an en son kasım güncellemesini almış görünüyor. Cihaz kasım sürümünde ve üzerine başka bir güncelleme görünmüyor. Sıfırlamadan önce aralığa güncellemiştim ama şu an güncelleme görünmüyor.
  • Bu tarz ışık sızması ve ekranda ışuk dağılımında jaö kişi sorun yaşıyır bilmem ama beyaz renk artı açık renklerde benim 6 aylık cihazın durumu.

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

• Teşekkür ederim. Müşteri hizmetlerini arayayım en iyisi o zaman. 3 hafta olacak hala elime ulaşmadı..
    Şimdi anladım.Ben ikinci g6 yı aldım. ilkinde son güncellemeyi yapınca sanki şarjı az gitmeye başlamıştı o yüzden şuan kullandığıma güncellemeleri yüklemedim. kutudan çıktığı haliyle V10r yazılımı yüklü ama V11e güncellemesi yüklemeye hazır görünüyor. dediğim gibi şarj olayından dolayı yüklemedim. bilgi olması açısından yazıyorum. eğer sizde görünmüyorsa serviste yazılım attırın isterseniz.
  • Cevabınız için teşekkür ederim hocam. Bende şu an v11e yüklü, güvenlik yaması olarak da kasım görünüyor. v11e üzerine bir sürüm çıktı mı emin değilim ama güvenlik yamasında en son 1 aralık vardı diye hatırlıyorum resetten önce. Telefonu en son yazılımda güncel olan bir arkadaş yardımcı olabilirse çok sevinirim.
    Kardeş en son sürüm v11e başka sürüm yok güvenlik yaması da Kasım ayı... Gelirse bi oreo gelecek oda ne zaman gelir belli değil malum kendileri bile bilmiyor öyle alakasız bi firma

• 
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.