Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.579
Cevap
53
Favori
464.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şimdiden hayırlı olsun, ekran koruyucu bana da pahalı geldi, türk telekom şubesinden 20 liraya takırdım, taktırınca arkadaş uyarmıştı ekranda hafif kavis oldugundan hava boşluğu oluyormuş, benim de şansıma sol alt köşede oldu, telefon beyaz olduğu için gözükmüyor.

Pişman olmayacağınızı düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet hocam faturada ne yaziyorsa drek o parayi yatiriyrlar

• quote:

Orijinalden alıntı: LoLo35

Bir telefona 2000 liradan fazla vermek bana mantikli gelmiyor ben uzuluyorum bu duruma iphone x al kullandklarin whatsap face twitter instagram messenger vs 1000 liraya telefon al kullandiklarin yine ayni her telefonun ortalama 3 sene sonraki akibeti belli gerek batarya gerek performans bu sebeple faiş fiyatlar vermek mantikli gelmiyor bana. Elimde G2 var 4 senedir dolu dolu kullaniyorum tek sorunu hafiza 16 olmasi. O yuzden alirsam yine G6 alirim hocam

Hocam madem öyle düşünüyorsun sana redmi note 4 alalım, hem paran cebinde kalsın, hem de G6 dan daha fazlası var telefonda, amaç sosyal medya birkaç oyun oynamaksa eğer hiç boşuna uğraşma. Garanti ile de işin olmaz kolay kolay...

3/32 veya 4/64 olanından seç beğen. Ortalama 750, 900 tl fiyat aralığı var, şahane bir batarya süresi var, kızılötesi var, fm radyo var, şahane bir arayüz var, SD işlemci var, var da var...

• oreo update yani 8.0 o kadar çok cihaza geldi ki hemde çöp olan cihazlara buna 2 yıl önce çıkmış olan dahil bizim LG G6 ya hiçbirşey yok. Zaten LG Türkiye kadar pazarlama stratejisi dandik olan başka 2. firma varmı bilmiyorum. Şebeke sağlayıcılarına fahiş fiyattan 3699TL den satırdı V30 ülkede satılacak ama yeni V serisi ve G serisi açıklanma ertesinde-nisanda G serisi satışa sunulacak deniyor.....ilginciz kısaca. G6 ana konusuda bir kaç aya kadar 0 hit ve okuma alır.
  • Arkadaşlar g3 ve v10 da sıkıntılar çektim g2 harici ağız tadıyla kullandığım olmadı g6 da durum nedir varım sıkıntı kronik sorun vs

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KiriN

Arkadaşlar g3 ve v10 da sıkıntılar çektim g2 harici ağız tadıyla kullandığım olmadı g6 da durum nedir varım sıkıntı kronik sorun vs

Aynen katılıyorum hocam G2 haricinde kullandığım iki adet g4 cihazda cok fazla kronik sorunlar yaşadım bu yuzden lg den uzak duruyorum ama g6 tasarımı ve fıyatı oldukça cezbedici ama kronik sorun var mı bilmiyorum. Sorun yaşayan arkadaşlar var ise deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim
  • Arkadaşlar dün lg g6 aldım. Cok güzel ama şarjı çok çabuk bitiyor gibime geldi 1- 1düşüyor . acaba sıkıntı mı var telefonda diye huysuzlandım. Aşağıdaki görüntü normal midir ?

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

• Dostlar pek çok sayfayı okudum ama 178 sayfanın tümünü okumak 'da hak verirsiniz çok olası değil bir kaç küçük sorum olacak, içimizde hiç g6 sını hdmi adaptör ile televizyona bağlayan oldu mu nasıl bir sonuç alındı, bu telefonla ilgilenmemin yegane sebebi geniş açılı arka kamerası selfi ile işim yok doğrusu bu kameranın performansı hakkında neler söylersiniz özellikle dslr geniş açı lens kullanmış bir dostumuz var ise onun fikirleri çok değerli olur. Geniş açı lens için ois ve otofokus olmadığını okudum yani biraz detaylı bilgiye ihtiyacım var özellikle arka kameranın geniş açı alternatifi hakkında. Son merakım da görsellerin videoların ekrana uyumu konusunda gelişme var mıdır acaba altta üstte yanda boşluk kalması konusunda Şimdiden çok teşekkür ederim değerli yorumlarınız için

• medogan kullanıcısına yanıt
    normal değil arka planda google play hizmetleri bazen kafasına göre pil harcıyor ayarlar uygulamalardan google playla ilgili ne varsa bulun ve depolama verilerini falan temizleyin bariz farkı göreceksiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muzocan76

Dostlar pek çok sayfayı okudum ama 178 sayfanın tümünü okumak 'da hak verirsiniz çok olası değil bir kaç küçük sorum olacak, içimizde hiç g6 sını hdmi adaptör ile televizyona bağlayan oldu mu nasıl bir sonuç alındı, bu telefonla ilgilenmemin yegane sebebi geniş açılı arka kamerası selfi ile işim yok doğrusu bu kameranın performansı hakkında neler söylersiniz özellikle dslr geniş açı lens kullanmış bir dostumuz var ise onun fikirleri çok değerli olur. Geniş açı lens için ois ve otofokus olmadığını okudum yani biraz detaylı bilgiye ihtiyacım var özellikle arka kameranın geniş açı alternatifi hakkında. Son merakım da görsellerin videoların ekrana uyumu konusunda gelişme var mıdır acaba altta üstte yanda boşluk kalması konusunda Şimdiden çok teşekkür ederim değerli yorumlarınız için

Dslr veya slr ve birçpk başka cihazda kullandım hatta 2014 de yuetdışı seyahatimde dslr ekipmanıyla 8kg bagajımdan çalacağı için npkia lumia 1020 41mp lik cihazı tercih ederek 24 gün onunla foto çektim ce inanılmaz başarılı pozlar kaloco arşiv elde ettim. Ondan spnra çıkan tüm sony, samsung, lg ve başka cihazları satın aldım kamerası süper diye ilan edilen....2.el bir audi parasını tr de böylece vu cihazlara gönmüş oldumki şahsi yani kendi yargım lg g6 pil ve ekran tasarımı harici tabii buna 821 işlemcinin percormansıda iyi demeli bu kriterler harici beş para etmez....1200-2000tl arası rakamdan faalası günah. Dajada fazla yprum uazmak istemiyprun 178 sayfa yazdım sıkımtılaronoda yazdım. Bu ve bu tarz cep tellerin kaöeraları ibtagraödı sosyal paylaşım harici beş para etmez gerçek boyutlarında büyütüldüğünde tümü çöp. Sana dar ve geniş açı odamdan resim paylaşıyorum kendin değelendir bu arada lg g6 nın geniş açısı lg g5 ve v20 ye göre ki bu ijisinede sahiptim çok voktan odaklamasıda boktan. Zaten geniş açısı fixed focus odak yapmıyor.

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

• Ekranı yarı boyutuna düşüremiyorum bir türlü, tam olarak ekranın neresinden çekmem lazım ?

• Kamerası berbat, pili başlarda iyiyken çok çabuk ölüyor, Android 9 P sürümü duyrulacak neredeyse hala 8 gelmedi güncelleme yok. Şu saatten sonra alacak arkadaşlar hiç bu modeli düşünmesin. Samsung Huawei Sony ya da Xiaomi falan alın daha çok mutlu olursunuz.
  • wakari_mayo kullanıcısına yanıt
    Sony ya da Xiaomi? Güzelmiş kardeşim... :)

LG'ye yazılım konusunda kimse laf atamaz. En kaliteli yazılımları yapıyorlar.

• -Demokritos- kullanıcısına yanıt
    En azından güncelleme veriyorlar, kamerası daha iyi.
  • wakari_mayo kullanıcısına yanıt
    O zaman 2.5-3 bin lira verip ekranı 5 para etmez dandik Samsung'u kullanın. Kamerası gayet tatmin edici G6'nın. Ya da dandikliten ölecek sadece göz boyama amaçlı performans bileşenlerinden oluşan Xiaomi kullanın. (Telefonu kullandığım için dandik diyorum. İşkembeden sallamıyorum.)

• -Demokritos- kullanıcısına yanıt
    Hocam tatmin olma eşiğiniz düşükse bilemem ancak G6'nın kamerası gayet de çöp. Kullandığı sensörü bizim Casper ve Vestel telefonlar bile kullanmıyor. G4 bile G6'dan kamera konusunda iyi.
  • Batarya performansı ve Kamerası beni üzdü, aldığıma pişman oldum açıkça

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

• Merhaba, ekranı açık tutmamışsınız ama spotify sürekli arkada açıkmış gibi gözüküyor. batarya o yüzden bitmiş sanırım. sizin bilginiz dışında çalışıyorsa smart doctor dan uygulamayı engelleyebilirsiniz.
  • Şarjım %47 ve sizden daha fazla ekran süresi var şu an. Cihazı restore edip tekrar deneyin aksi takdirde servise verin. Hiç normal değil çünkü.

• Android 8 ne zaman gelecek bilgisi olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.