Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.579
Cevap
53
Favori
464.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese iyi forumlar. 3.5 yıldır LG G2 kullanıyordum ve inanılmaz memnundum, ama bozuldu Şimdi sorum şu ki, G6 kullananlar, özellikle G2'den G6'ya geçenler, memnun musunuz yav? İncelemelerde falan gayet güzele benziyor telefon ama hem LG Türkiye'den çekildi diye hem de telefon S8'in falan gerisinde kaldı diye gömen gömene güzelim telefonu. Şu an hepsiburada 2400 civarı bir fiyata satıyor telefonu, S8 ise 3300 civarında. Benim hoşuma gitti telefon ama nedense güvenemedim. Ne diyorsunuz alınır mı? LG adamdır bence
  • LG g6 sahipleri hız ve multitasking açısından v30'a geçmek için hiçbir sebep yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: GhostScreen

LG g6 sahipleri hız ve multitasking açısından v30'a geçmek için hiçbir sebep yok.

821in tek çekirdek hızı oldukca yüksek diğer işlemcilerden belki onun önün ancak ram ve belşeğin mb hızı keser.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• perperek kullanıcısına yanıt
    Hocam 15 saat ekran süresi sanırım tasarruf modunda. Ondan yorum yapmadım valla. Ama kamera konusuna gelirsek, ben de arada focus problemi yaşıyorum bazen de ortam ışığı çok iyi olmasına rağmen geniş açı kamerası sapıtıyor. Ama sürekli değil tabi.

• G6 sahipleri için kamera kalitesi konusunda da V30'a geçmek için dramatik bir fark bulunmuyor.

• quote:

G6 sahipleri için kamera kalitesi konusunda da V30'a geçmek için dramatik bir fark bulunmuyor.

Ben başka forumlarda tam çözünürlüklü v30 fotolarına baktım. Süper bir fark varmı diye soranlara kıyası G6 ile değilde G5 ile yapıyorum çünkü laser focus oldukca fazla detaylarda-macrolarda işin rengini değiştiryor. LG G6 fixed focus gibi çalışıyor kısaca berbat...ha V30 delta garantili zaten 1 aydır tr de satılıyor 4200TL ye o paraya değermi bence çöp kamera için-ben 3700TL G6 ya vermişim kesinlikle o paraya G6 çöp.LG V20-V30-G6 ve lg nin birkaç modeli daha var sanki vurkaç yapalım nasılsa LG nvidia tegra ile optimustur g2 ile isim yaptık şimdi milleti sağalım politikası güttükleri bir alan olmuş. Ben temiz arayüzünü hep beğendim lg nin hala beğenirim fakat bu mobil bölümünü kim yönetiyorsa Allah belasını versin derim.

Aynen bende beğenmiyorum kamerayı, g3 te bile daha güzel resimler çekiyordum.
  • G6 kullanan biri bana pm atabilir mi? Sormak istediğim bazı sorular var. Sanırım bende bir sorun var pm atamıyorum. Teşekkürler.
  • fbyram kullanıcısına yanıt
    Yorumunuzu ilk okuduğumda çok gülmüştüm. 6 ay sonra tekrar gördüm ve aynı şekilde hala gülüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4007

Yorumunuzu ilk okuduğumda çok gülmüştüm. 6 ay sonra tekrar gördüm ve aynı şekilde hala gülüyorum

Evet hocam komik olmuş yorumum :) . Şuanda baya kullanıcısı var galiba ilgimi çok çekmediğinden ana konusunu takibi bıraktım
  • quote:

Orijinalden alıntı: perperek

quote:

G6 sahipleri için kamera kalitesi konusunda da V30'a geçmek için dramatik bir fark bulunmuyor.

Ben başka forumlarda tam çözünürlüklü v30 fotolarına baktım. Süper bir fark varmı diye soranlara kıyası G6 ile değilde G5 ile yapıyorum çünkü laser focus oldukca fazla detaylarda-macrolarda işin rengini değiştiryor. LG G6 fixed focus gibi çalışıyor kısaca berbat...ha V30 delta garantili zaten 1 aydır tr de satılıyor 4200TL ye o paraya değermi bence çöp kamera için-ben 3700TL G6 ya vermişim kesinlikle o paraya G6 çöp.LG V20-V30-G6 ve lg nin birkaç modeli daha var sanki vurkaç yapalım nasılsa LG nvidia tegra ile optimustur g2 ile isim yaptık şimdi milleti sağalım politikası güttükleri bir alan olmuş. Ben temiz arayüzünü hep beğendim lg nin hala beğenirim fakat bu mobil bölümünü kim yönetiyorsa Allah belasını versin derim.

Hocam ben hanımın cihazı satıp iPhone X'a geçirmiştim onu. Çok memnun kaldık cihazdan. Bunun üzerine ben de kendime de satın aldım bugün. Cuma günü elimde olur. G6'dan X'a dikey geçiş yapıyorum ve Android macerama son veriyorum. Artık sizlere kolaylıklar dilerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Fulmics rom 3.1 e güncellenerek v30 özelliklerini port edilmiş. Bootloader kilidini açamamak, root edememek beni deli ediyo, g3te sorunsuz hallediyorduk bunda root olmadığını bilseydim bir daha düşünürdüm almayabilirdimde.
  • ---- cevap değiştirildi ----

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Run&Gun -- 3 Ocak 2018; 17:16:35 >
  • Sayın G6 kullanıcıları, sorularımı cevaplarsanız sevinirim.
    1) Anladığım kadarıyla Türkiye'de G6 kullanan insan sayısı diğer markaların muadil modellerine göre az, bunun sebebi LG'nin Türkiye'den çekilmiş olması mı yoksa başka bir neden mi?
    2) G6 satın alınabilecek en mantıklı yerhttp://www.hepsiburada.com/lg-g6-lg-turkiye-garantili-pm-HB000004VA7H gibi duruyor şu an. Buradan alan vardır illa ki, söylendiği gibi 2 yıl LG garantili mi geliyor ve satıcılar güvenilir mi?
    3) Türkiye modellerine Hi-Fi Dac yok mu?
    4) Bundan önce 3.5 yıl G2 kullandım. Bunu alsam 3-4 yıl kullanabilir miyim? (temiz kullanırım telefonu )
    5) Genel olarak bu telefonu tavsiye eder misiniz, yorumlarınız ve deneyimleriniz ne şekilde?
    3-4 yılda bir telefon alan biriyim, o yüzden detaylıca araştırmak istiyorum. Ne kadar detaylı cevap verebilirseniz benim için o kadar iyi. Teşekkürler!

• Bu süreler wifi, gps, ekran ışığı sürekli açık full parlaklıkta aldığım süredir.

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

hocam nedir kullanım şekliniz kullandığınız sürüm biz ancak yarısını alıyoruz o sürenin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: valaroma

Sayın G6 kullanıcıları, sorularımı cevaplarsanız sevinirim.
    1) Anladığım kadarıyla Türkiye'de G6 kullanan insan sayısı diğer markaların muadil modellerine göre az, bunun sebebi LG'nin Türkiye'den çekilmiş olması mı yoksa başka bir neden mi?
    2) G6 satın alınabilecek en mantıklı yerhttp://www.hepsiburada.com/lg-g6-lg-turkiye-garantili-pm-HB000004VA7H gibi duruyor şu an. Buradan alan vardır illa ki, söylendiği gibi 2 yıl LG garantili mi geliyor ve satıcılar güvenilir mi?
    3) Türkiye modellerine Hi-Fi Dac yok mu?
    4) Bundan önce 3.5 yıl G2 kullandım. Bunu alsam 3-4 yıl kullanabilir miyim? (temiz kullanırım telefonu )
    5) Genel olarak bu telefonu tavsiye eder misiniz, yorumlarınız ve deneyimleriniz ne şekilde?
    3-4 yılda bir telefon alan biriyim, o yüzden detaylıca araştırmak istiyorum. Ne kadar detaylı cevap verebilirseniz benim için o kadar iyi. Teşekkürler!

1) LG markasına olan inançsızlık

2) Evet

3) Yok. Ama çöl faresi kulaklarına sahip değilseniz aradaki farkı anlamanın mümkünatı yok.

4) Evet

5) Ön kamera hariç tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• benim telefonun donanım bilgisi kısmında telefon modeli LG-H870 diyor türkiye cihazlarında bu kısımda 870TR mi yazıyor ? bakıp cevaplarsanız sevinirim. teşekkürler.
  • hako7445 H kullanıcısına yanıt
    Aynı sürğm lg türkiye garantili. İyide bu süre ekran ışığı sürekli açık halde aldığım süre. Fazla işim olmadı ancak messenger, skype, whatssapp,instagram, web bir kaçta uygulama 44 dakika görüşme kısaca toplasan 5 saat ama ekran ışığı açık en tüksek parlaklık ta alabildiği bugünkü en yüksek süre oldu ama 11saatte pil tamamen bitti.

• valaroma V kullanıcısına yanıt
    Fotoğraftan beklentin yoksa her türlü alınır

• 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.