Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
8.571
Cevap
78
Favori
422.825
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> ★★★ LG G6 ANA KONU ★★★
Giriş
    9632 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ilko35bucuk

s7 edge ile takas düşünüyorum g6 hosuma gitti sizce mantiklimi

Değmez. Ghost screen sorunu var G6'da.
    9667 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mkyb

quote:

Ghost screen nedir belliki sende olmys su g6 bir resmini koyarmisin bizde ogrenelim.farketmedim senin gorupta bnm goremedigim bu dalga nedir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

merak etmeyin belli bir süre sonra sizde görüp isyan edersiniz.Bende v20 var üstüne basa basa ghost screen olmayacak dediler 7. ayda oldu.

G6 dada aynı panel teknoloji olduğu için kaçınılmazdır.Cihazın ısınmasına dikkat eder çok uzun süre aynı görüntüde tutmazsanız geçikecektir.
    |
    |
    Horoz Nuri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: meeb

merak etmeyin belli bir süre sonra sizde görüp isyan edersiniz.Bende v20 var üstüne basa basa ghost screen olmayacak dediler 7. ayda oldu.

G6 dada aynı panel teknoloji olduğu için kaçınılmazdır.Cihazın ısınmasına dikkat eder çok uzun süre aynı görüntüde tutmazsanız geçikecektir.

G6 kullanmamisin burda afaki salliyorsun. Cihazi alali 4 ay oldu gram isinma yok, şarj efsane istanbul beyogluna yakinsan gel bir cayimi ic iki cihazida inceleyelim. Benim su telde alisamadigim klavye tek sorunum o onuda dün google klavye yukledim çok memnunum.

12/12/2017 tarihinde siyah renk LG g6 yı Ankaradan peşin 2300 TL ye aldım.
    uzun süre G2 kullandıktan sonra G5 almıştım 0.
    G5 deki kronik sorunlar nedeni ile garantiden para iadesi aldım ve G6 aldım.

Öncelikle sorun yok. Şu ana kadar gördüğüm bir sorun kesinlikle yok.

Benim için en inanılmaz olan şey bataryanın beni akşam eve kadar götürdüğü ve hala %20-%30 arasında eve ulaştırmasıdır. (saat 20:00 civarı eve giriyorum - ilk şarjdan itibaren takip ediyorum)

(G5 de navigasyon en basından beri calısmıyordu ihtiyacım yoktu onemsemedim. - ayrıca şarj akşam saat 5:30 da bitmişti. sesim karşıya çok az gidiyordu ama kulaklıkla idare ederdi ancak bir yerden sonra 10 görüşmenin 5 inde ses karsıya ulasmamaya başladı. ses açma kapama dümesine basında ses inanılmaz arttı yada azaldı vs vs )

Kullanım olarak : 12-13-14-15 günleri yani 4 gündeki benim görüşme sürem : 7 saat 49 dakikadır. Benim işim telefon ile konuşmak. Günde ortalama neredeyse 2 saat. Bunun dışında facebook ve instagrama en az 1 saat bakıyorum.

bilginize.
    |
    |

• Onbaşı
    31 Mesaj

Telefonu sıfır aldım 10 gündür kullanıyorum herhangi bir problem göremedim. Pili şuan çok iyi gidiyor. Beklemede neredeyse şarj tüketmiyor. 6 saat ekran süresi çok rahat alınılabiliyor. ben genelde radyo-facebook-whatsapp kullanıorum. 3 saat ekran açık kalıyor, 9 saat kullanım sonrası eve gittiğimde şarjı %50 kalıyor.

Telefonu almadan önce ghost screen çok araştırdım. Bende böyle bir sorun yok.
    internettede test videoları var olmadığını gösteren. açıkçası olan arkadaşlardan bir video bekliyorum.
    iade sürem daha dolmadı böyle bir durum varsa geri gönderirim telefonu.
    |
    |
    plastik cerrah kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mkyb

quote:

Ekranda da poled en iyisi.
    V30 bakın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

inş olmazda olacak maalesef kullanılan teknoloji aynı firmada lg olunca onlar için farketmiyor.Şöyle 1 yılı doldursun cihaz tekrar yazarsınız😊

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Horoz Nuri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhaba arkadaşlar. Lg bridge programı gibi kullanabileceğim bir program var mı? Lg bridgeye bir türlü bağlanamadım.
    |
    |
  • Teğmen
    174 Mesaj

Hocam öncelikle hayırlı olsun güle güle kullan umarım bir sorun yaşamazsın ve cihazın ne renk çok merak ettim çünkü ben toplamda 6 yıldır lg kullanıyorum ve hepsi beyazdı açıkçası siyah renk G6 kabullenemedim :)) 20 kasımda G6 aldım 708K Serisi daha evvel arkadaşımın başına gelen bir sorunun var olup olmadığını test etmek için *#546368#*870# lcd testini yaptım ekranın altındaki tatlı bir sararma vardı cihazı 18. gününde 11 aralık günü servise verdim ve değişim istedim stok olmadığı içinde ücret iadesi talebim onaylandı para bekliyorum... Şimdi LG servisi bence gayet güzel G6 tekrar alırmıyım bilmiyorum çünkü son gelen güncellemeylede biraz şarjı hızlı gitmeye başlamıştı bir çok kişide aynı durumdan rahatsız olmuştu.. Diğer bir konuda dün Türk Telekom mağazasına girdim aynı lcd testi yapayım dedim aynı sarılık teşir ürününde de vardı ayrıca çok tatlı bir ghostta oluşmuştu cihazda ama normal 24 saat açık kalıyor oradaki cihazla hemde optimum gibi bir avmde baktım :)))

|
    |
    apsisx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    5089 Mesaj
    LG panel sorunları genelde 6 aydan sonra ortaya çıkmaya başlıyor, ilk başlarda servis değişim veya para iadesi yapsa da, sorunlar iyice büyüyünce ve artınca değişim ve para iadesi de sıkıntı olacak, belki de geçmişte olduğu gibi bu ekran sorununu görmezden gelebilirler. O yüzden 3 ay kullanıp da telefonumda sıkıntı yok, bu cihazda asla sorun çıkmaz gibi söylemler yanıltıcı olabilir.

G6 alacak olan arkadaşlar biraz daha temkinli davranmakta fayda var, çok oyun oynamayan, sürekli telefon ile haşır neşir olmayan arkadaşlarda sıkıntı çıkacağını sanmıyorum ama, uzun süre oyun oynayan, telefonu elinden düşürmeyen arkadaşlar biraz daha dikkatli olsunlar.
    |
    |
    Türkiye nin kuzey batısı ıstırancalara kar düştü. Tabii G6 yı sabitlesekte odak yapamadığından bu ladar çekebildik.

|
    |
    Barış medeniyetle gelir,cahillik insan olmayı öğrenmekle gider.......if we still need protection from each other of US than when will be or how could be named human or humanity hard to be named human.

• Çavuş
    60 Mesaj
    Aranızda beyaz renk kullanan varmı arkadaşlar ? Herhangi bir sorun varmı renk sebebi ile ? Kamerada parlama vs ?
    |
    |

Ve and 8 ne zman gelir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEANKingston -- 20 Aralık 2017; 17:53:44 >
    |
    |

Arkasında 1 tane büyük iki üç tanede küçük çizik var.

1600 tl ye anlaştık fiyatta.Alayım mı acaba çizikler çok sorun değil benim için ama Arkadaşım alma dedi ciziklerden dolayı birde size size sorayım dedim.

|
    |

Xbox One GT: i30ALP
  • Yüzbaşı
    400 Mesaj
    Arkadaşlar 3 günlük Türk Telekom Shop dan alınma sadece 2 saat kullanılmış siyah G6 cihazım satılıktır.Fatura kutu hepsi mevcut kulaklık şarj aleti ambalajında el değmemiş vaziyettedir. 2000 TL istiyorum, kılıfı hediye edicem.
    |
    |
    Beyler eski bir iPhone 6S Plus kullanıcısı olarak bu cihazı iyice sevdim. Bir an önce Android 8' de gelse çok güzel olur. Her güncellemede cihaz daha da iyi oldu. İhtiyaçlarımı karşılıyor. Bu açıdan birdaha iPhone kesinlikle almam. Eski Android telefonum 512 MB RAM' liydi o bana az çektirmemişti. Bende Sendrom gibi bir etki mi bıraktı bilmiyorum ama o zamanlar kabus gibiydi.

Android böyle ilerlemişken kesinlikle iPhone alınmaz. Adamlar eski telefonlarının işlemci maksimum hızına ulaşmasını engellediklerini bile açıkladılar, batarya daha çok gitsin diye.

Sadece Samsung ile LG arasında kalıyorum birdahaki telefonum için.

iPhone kullanırken cihazım son model olmasına rağmen her güncelleme geldiğinde iyice araştırmadan yüklemezdim. Hatta DFU kurulum gibi saçma şeylerle uğraşırdım. Bunda gelir gelmez direkt telefon üzerinden kuruyorum. Aldığım ilk zamandan beri sıfırlama dahi yapmadım.

Onun dışında özgürüm. Bilgisayarımda sakladığım resimler telefonumda da olsun isterim. iPhone' da iTunes yardımıyla yüklüyorsun ama PC' de çok büyük boyutlarda önbellek dosyaları bırakıyordu. Telefona o şekilde yüklenen resimleri de hiçbirşekilde silme imkanın olmuyor.

Donanımlar arttıkça Android işletim sistemi kullanan cihazlar farkını daha da iyi gösterecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEANKingston -- 21 Aralık 2017; 22:2:37 >
    |
    |

• Teğmen
    244 Mesaj
    Yeni telefon alıcaz ama kimisi hayalet ekranın olduğunu 5 dk falan kullanmayınca geçtiğini söylüyor. G6 fiyatı iyi bir de s7 var bu fiyat aralığında ama g6 nın ekran kasa oranı daha iyi ve yeni bir yüzü var. S7 almak istemiyoruz o yüzden. G6 nın da hayalet ekran sorunu var diyorlar. Bu fiyat aralığında bu saydıklarımın dışında Türkiye garantili adam akıllı telefon yok ne alıcaz biz de şaşırdık. Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asetonnn -- 22 Aralık 2017; 0:30:24 >
    Turkcell kullanan arkadaşlara bir sorum var. Telefon geldiğinde turkcell uygulamaları otomatik yüklendi mi veya ayarlar - telefon hakkında - güncelleme merkezi - uygulama güncellemeleri menüsünde turkcell uygulamaları görüyor musunuz?

Bende bekliyorum. Teşekkürler.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    Asetonnn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
kolayoto.com
emek server
Sohbet
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,589
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.