Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
8.575
Cevap
78
Favori
423.486
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> ★★★ LG G6 ANA KONU ★★★
Giriş
    2115 Mesaj
    Bunlarda pi süresi ekran full açık full wifi ve gps en yğksek parlaklık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Barış medeniyetle gelir,cahillik insan olmayı öğrenmekle gider.......if we still need protection from each other of US than when will be or how could be named human or humanity hard to be named human.

• Çavuş
    69 Mesaj

Kitapçığında da o seçeneğin şarjı etkileyeceğini yazıyordu ama ben geçen gün denedim gece 1den sbah 8e kadar %2 - 3 civarı bir şey gitmişti. Ben de şaşırmıştım.
    |
    |
    engosen2580 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    172 Mesaj

Hocam cihazın 705k da olduğunu nasıl anladınız nereden bakiyoruz

|
    |
    GhostScreen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ayarlar - telefon hakkında - donanım bilgisi S/N olan bölümün ilk üç rakamı.

|
    |
    D Scoopas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

12.12.17 de ürün elime ulaştı, bu sabah uyandığımda ekran böyleydi. Daha önce başına gelen oldu mu? 14 gün olmadığı için iade talebinde bulundum bakalım kabul edilirse paramı geri alırım, edilmezse servisle uğraş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thefastest -- 15 Aralık 2017; 13:34:50 >

Nexus 4 Kullanıcıları Kulübü

WXGA 320ppi True HD IPS+ Gorilla Glass 2 Ekran | Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 Çipset | Quad-core 1.5 GHz Krait İşlemci | Adreno 320 GPU | 16GB Depolama |2 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 Piksel, Autofocus, LED Flaş Kamera | Photosphere 360° Gerçek Panaroma | 1080p@30 Fps HD Video Kayıt | 1.3MP Ön Kamera | Wi-Fi a/b/g/n | NFC | HSPA+ | TV - Out MHL | Android v4.4.2 İşletim Sistemi

• Yüzbaşı
    481 Mesaj

Hocam ben olsam q6 ya bulaşmazdım. Hiç parasını hakeden bir cihaz değil.ben olsam 1000-1500 bandında ya mi5s ya da lenovo p2 alırdım.

|
    |
    LoLo35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: LoLo35

Ucret iadesi talebi yaptim onaylanmasini bekliyorum ama tekrar G6 alsam pisman olmaktan korkuyorum emin degilim daha once soyledgm gibi aklimda bir yandan Q6 da Q6 nin sarjindan herkes cok memnun

lg nin gelecek cihazlarını bekleyene kadar samsung c5,c7 veyao serilerin prolarını c8 iveya xiaomi 4gb lık cihazlartını alıp kullanabilirsin.
    |
    |
    Barış medeniyetle gelir,cahillik insan olmayı öğrenmekle gider.......if we still need protection from each other of US than when will be or how could be named human or humanity hard to be named human.
  • Yarbay
    2115 Mesaj
    Ekranda ulaşabildipim maksimum süre

• Er
    1 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: thefastest

12.12.17 de ürün elime ulaştı, bu sabah uyandığımda ekran böyleydi. Daha önce başına gelen oldu mu? 14 gün olmadığı için iade talebinde bulundum bakalım kabul edilirse paramı geri alırım, edilmezse servisle uğraş...

Kardeşim öncelikle geçmiş olsun. Bizim ofiste de bir arkadaş aldı G6 aynı şekilde ekranda sorunlar yaşadı...Bu paralara alınan böyle telefonlarda bu kusurlar kabul edilebilir gibi değil.Xaomi Türkiye ye distiribitörlük açsa Lg, Samsung, Sony kapatır dükkanları... Resmen bizi kazıklıyorlar...

|
    |

• Yarbay
    4091 Mesaj

Maşallah ekran süresinde çığır acmissiniz hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    perperek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Cihazı 30'unda servise verdim -LG Şengüller-, şu an internetten kontrol ettiğimde DOA Değişim Bekliyor yazıyor. Daha önceki LG servis konularını ve eski makaleleri okudum sanırsam 0 telefon alacağım, servise verdiğimde de telefonun problemlerinin kronik olduğunu yeni telefon istediğimi beyan etmiştim. Servis yeni telefon verirse gayet memnun kalacağım valla. DOA Değişim, Telefon değişimi değil mi bundan emin olmak için sizlere de bir sorayım dedim.

Efet hocam hayırlı olsun şimdiden telefon değişimi demek doa degisim sıfır telefon verecekler

|
    |
    Run&amp;Gun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Haftasonu kampanyasından iphone 7 alıcagım için 5 aylık lg g6 telimi 1500 tl satıyorum. siyah renk olup kutu fatura vardır tr garantili hiçbir sorunu yoktur. yaş 50 oldugu içinde hırpalanmamış sıfır ayarında tel :) sadece ist içi elden teslim. Buraya yazmamın nedeni 2 gün içinde satılmazsa kalıcak hoşgörünüze sıgınıyorum. İletişim pm.

Orijinalden alıntı: Horoz Nuri

Haftasonu kampanyasından iphone 7 alıcagım için 5 aylık lg g6 telimi 1500 tl satıyorum. siyah renk olup kutu fatura vardır tr garantili hiçbir sorunu yoktur. yaş 50 oldugu içinde hırpalanmamış sıfır ayarında tel :) sadece ist içi elden teslim. Buraya yazmamın nedeni 2 gün içinde satılmazsa kalıcak hoşgörünüze sıgınıyorum. İletişim pm.

Güzel fiyat, güzel uslu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

İstanbul olmasaydı düşünürdüm hayırlı satislar

|
    |
    Horoz Nuri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: W.Klitschko

İstanbul olmasaydı düşünürdüm hayırlı satislar

Istanbul olmaliki gönlü rahat baksin alsin o yuzden.

|
    |

|
    |

Telefonun kronik bir sorunu var mı arkadaşlar ?
Canlı Tv izle
kolayoto.com
bankalar.org
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.