Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.579
Cevap
53
Favori
464.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: D Scoopas

Güncel fakat bende de yok

İthal cihazlara daha gelmemiş sanırım yada youtube uygulamasını marketden güncelleyin

Dediğim gibi ithalatcı ysni yurtdışı olanlara şuan gelmemiş gibi

Yanlız ben pek beğenmedim yanlardan genişledimi sorun yokda yakınlaşıyo ve resim üstden altdan taşıyor göze batmıyo ama az da olsa etki ediyor

Ama şunu net söyleyeyim 18.9 ekran formatında birşey izlemek 16.9 dakinden daha fazla zevk veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YouTube sürümünüz 12.43.52 olması lazım. Belki ithalatçı cihazlarda olmuyordur ama. Aynı Volte gibi bir nimetin çalışmaması gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

S8 konusu amoled yanığı konusuna dönmeye başlamış durumda

G6 da şuan bi sorun yok ama anlam veremediğim bu benim ikinci g6 ım ve alt kısım ekranın alt kısımı beyaz menüde koyu gözüküyor bu üst tarafı alta alt tarafı üste getirdimi yani cihazı ters dönderdimi daha fazla belli oluyor ve şuan ki yeni g6 ım dada mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: vesselam510

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

G6 da şuan bi sorun yok ama anlam veremediğim bu benim ikinci g6 ım ve alt kısım ekranın alt kısımı beyaz menüde koyu gözüküyor bu üst tarafı alta alt tarafı üste getirdimi yani cihazı ters dönderdimi daha fazla belli oluyor ve şuan ki yeni g6 ım dada mevcut

7. Ayda aldığım LG G6 ımdada alt köşeden üst köşeye kadar renk tonu led tonu farkı oluşmuştu merkez servise göndermemin en büyük sebebide bu ışık sızması ve ton farkından dolayı... youtube inceleme videolarında oralarda ısınan ram-gpu-işlemci lerin olduğunu ve bakır borunun geçtiğini gördüm. ısıekraana yansımaması gerke diye düşünüyorum yoksa LG nin üretim tekniği daha fazla plastik malzemye dayanıyor ve plastik led ve ekranlar cama göre ısıya daha duyarlı daha çabuk renk değiştiriyor....diye biliyorum dilerim sadece bir kaç üretimde bu sorun mevcuttur ki ileriki dönemlerde ısıdan kaynakl board sorunları göstermez. ilk sürüm v1.0 G3,G4,G5 dede tüm bu sorunlar mevcuttu azda olsa v10 v1.0 da görüldü diye blok ve forumlarda mevcuttu. Bu arada perpa servis kesinlikle bilgi vermemeye devam ediyor, 444 müşteri hizmetlerinin tek dediğide cihaz size kargolandığında sms olarak bilgilendirilir. Kısaca servisin yaptığı işlemin hiçbir periyoduna ulaşılamadığı gibi verdiği karar veya yapacaklarına dahil olamıyorsunuz şu an için.

• LG g6'sıyla iphone 6s takas etmek isteyen varsa pm atabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: perperek

quote:

Orijinalden alıntı: vesselam510

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

7. Ayda aldığım LG G6 ımdada alt köşeden üst köşeye kadar renk tonu led tonu farkı oluşmuştu merkez servise göndermemin en büyük sebebide bu ışık sızması ve ton farkından dolayı... youtube inceleme videolarında oralarda ısınan ram-gpu-işlemci lerin olduğunu ve bakır borunun geçtiğini gördüm. ısıekraana yansımaması gerke diye düşünüyorum yoksa LG nin üretim tekniği daha fazla plastik malzemye dayanıyor ve plastik led ve ekranlar cama göre ısıya daha duyarlı daha çabuk renk değiştiriyor....diye biliyorum dilerim sadece bir kaç üretimde bu sorun mevcuttur ki ileriki dönemlerde ısıdan kaynakl board sorunları göstermez. ilk sürüm v1.0 G3,G4,G5 dede tüm bu sorunlar mevcuttu azda olsa v10 v1.0 da görüldü diye blok ve forumlarda mevcuttu. Bu arada perpa servis kesinlikle bilgi vermemeye devam ediyor, 444 müşteri hizmetlerinin tek dediğide cihaz size kargolandığında sms olarak bilgilendirilir. Kısaca servisin yaptığı işlemin hiçbir periyoduna ulaşılamadığı gibi verdiği karar veya yapacaklarına dahil olamıyorsunuz şu an için.

Hocam perpa afedersiniz ama bok gibi

Keşke vintek e verseydiniz

Ben şuan 2 inci g6 yı kullanıyorum

İlk g6 ım gri idi servise beyaz renkde alt kısım hafif sarılık var diye verdim buda cihazı ters çevirdimi belli oluyodu

Servis deişim karar verdiydi 24 gün olmuştu stokda beyaz var gri yok sadece beyaz var beyaz gönderilecek denilmişti bende itiraz ettim aynı renk gelmez ise ücret iadesi yapılsın yoksa Tüketici hakem heyetine giderim dedim şirketin prestiji için thh iyi deil uğraştırmadan ücret iadesi yapın dedim

Kabul edildi kabul edilir edilmez bende gittim 2350tl ye yeni siyah g6 aldım ve bundada alt kısımın dikkatli bakınca beyaz renkde sarılık oldunu bundada gördüm arkadaşımın g6 sındada var sorun deil ama alt kısım sarımsı duruyor bu bütün g6 larda var bence

Eski g6 mın ücretide bu gün hesabıma yatırıldı 2500tl

Hocam keşke vintek i arayıp kargo ile onlara gönderseydiniz

Vintek benden kimlik iban fatura fotokopisi istedi 2 haftada para yatırıldı v20 dede aynı şekilde ücretimi yatırdılardı

Bu konuda gayet memnunum lg den ama cihazlarda kusursuzluk yok hep kusur var

Kılıf ile kullanmama rağmen arka kamera camında çok az kılcal çizikler olmuş 2 haftada oldu bu hiç kılıfsız kullanmadım gri dede vardı belki ama belli olmuyodu siyahda bariz belli oluyor her çizik pislik o yüzden alıcak olan gri alsın beyaz alsın

• quote:

Orijinalden alıntı: SEANKingston

quote:

Orijinalden alıntı: ASAP Rocky

LG g6'sıyla iphone 6s takas etmek isteyen varsa pm atabilir

6S ile G6 takas etmeyi neden istiyorsunuz?

androide geri geçmek istiyorum, büyük ekran vb olması cezbetti birde
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SEANKingston

quote:

LG g6'sıyla iphone 6s takas etmek isteyen varsa pm atabilir

6S ile G6 takas etmeyi neden istiyorsunuz?

androide geri geçmek istiyorum, büyük ekran vb olması cezbetti birde

6s ile g6 yı takas etmek isteyen çıkacağını hiç sanmıyorum

Plus modeli olsa dünülürdü

1500tl ye satabilirseniz satın 2300tl lg Türkiye garantili hepsiburadada g6 üzerine katıp alınabilir şahsen ben 7 bile olsa takas etmem

Etmek isteyen çıkar orası ayrı zevk meselesi diyelim

• ★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

Mobil veri 4g %50 parlaklık

Kalan şarj ilede 7 saat ekran süresini görür şarj çok iyi

• vesselam510 V kullanıcısına yanıt
    zevk meselesi, 1600tl veren var yok dedim 1500e neden satim :)
  • Kamerası benim G4 den daha iyi olsaydi baya niyetlenmistim. Ama özellikle ön kamera işi bozdu. Şu lg bir türlü bir ayar tutturamıyor. Vodafonda 120 lira 24 taksitle. Fena değildi aslında. Samsung bakıyorum S7 bile 3500 lira. Yuh artik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SULZER

Kamerası benim G4 den daha iyi olsaydi baya niyetlenmistim. Ama özellikle ön kamera işi bozdu. Şu lg bir türlü bir ayar tutturamıyor. Vodafonda 120 lira 24 taksitle. Fena değildi aslında. Samsung bakıyorum S7 bile 3500 lira. Yuh artik

Bende G4 var. Açık ara G6 daha iyi.

Hatta G5'den de daha iyi aşağıdaki linki bir inceleyin derim:

https://www.youtube.com/watch?v=2iT2IgGn2FA

Video açıklamasında resim örneklerini eklemişler, indirip kıyaslayabilirsiniz.

Edit: Gece otomatik modda, G6 iso'yu patlatmış. G5 daha iyi göründü şimdi gözüme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heyye -- 18 Kasım 2017; 13:30:59 >

• Bugün hepsiburada da elektronik rryondan aldığım g6 mı gidip kargo şubesinden aldım fakat paketi açtığomda hördüm ki cihaz daha önceden açılmış(bu arada cihaz 705k) üstünde ekran koruyucu ve temizleme bezi yoktu şarj adaptörü kullanılmış hatta yıptatılmış hepsiburadayı arayıp durumu anlattım inceleme yapıp döneceklerini söylediler.

Nasıl bir yol izlemeliyim. Saygılar iyi formular

Edit:Bu arada cihaz temiz fakat ses biraz boğuk veya cızırtılı çıkıyor sizde durum nedir? Telefon lg türkiye garantili

• 29 ağustos'da hediye olarak gelen telefon Ekim ortasında bozuldu, telefonu servise(mtv elektronik ) verdim, telefona değişim raporu yazdılar ancak stokta olmadığı için LG Türkiye deki çağrı merkezi çalışanı ücret iadesi alabileceğimi söyledi, hay hay dedim ve ücret iadesi aldım(bu arada telefon 3400 tlye gelmişti), sonradan telefon aramaya başladım. İphone a bakıyorum anlamsızca pahalı, samsung a bakıyorum 3500+ üstü verilecek telefon gibi durmuyor, xiaomi ve oneplus5 e bakıyorum iyi güzel hoş ama ithalatçı garantisi olduğu için delta teknik servise kesinlikle güvenemdim, 11 ayda telefonunu yaptıramayan mı dersiniz, telefonun arızalı olmayan parçalarını sökmelerimi dersiniz ve bu sebepten de vazgeçtim. En son düşündüm, LG hem teknik servis olarak iyi, hem de fiyatı düşük olduğundan tekrar G6ya dönüş yaptım. Telefonu 2325 liraya hepsiburada.com'dan aldım, ağustos ayında alınan telefon ile beraber 300 lira migros hediye çeki verdiler, 2 telefonda da 100 gb google drive 2 yıllık hediye verdiler (toplam 200gb) ve 1300 lira gibi kaarım oldu telefonun bozulmasından dolayı. Son olarak ilk telefona 20 liralık silikon kılıf almıştım güven vermiyordu ve telefonun üst çerçevesini çizmişti 2. Telefona 70 liralık spigen slim armor kılıfından aldım ve ekran koruyucu taktırarak önceki telefonum olan g2 sağlamlığına yaklaştım. Artık 5 yıl boyunca beraberiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M0untain -- 18 Kasım 2017; 17:16:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hasan Sezai

29 ağustos'da hediye olarak gelen telefon Ekim ortasında bozuldu, telefonu servise(mtv elektronik ) verdim, telefona değişim raporu yazdılar ancak stokta olmadığı için LG Türkiye deki çağrı merkezi çalışanı ücret iadesi alabileceğimi söyledi, hay hay dedim ve ücret iadesi aldım(bu arada telefon 3400 tlye gelmişti), sonradan telefon aramaya başladım. İphone a bakıyorum anlamsızca pahalı, samsung a bakıyorum 3500+ üstü verilecek telefon gibi durmuyor, xiaomi ve oneplus5 e bakıyorum iyi güzel hoş ama ithalatçı garantisi olduğu için delta teknik servise kesinlikle güvenemdim, 11 ayda telefonunu yaptıramayan mı dersiniz, telefonun arızalı olmayan parçalarını sökmelerimi dersiniz ve bu sebepten de vazgeçtim. En son düşündüm, LG hem teknik servis olarak iyi, hem de fiyatı düşük olduğundan tekrar G6ya dönüş yaptım. Telefonu 2325 liraya hepsiburada.com'dan aldım, ağustos ayında alınan telefon ile beraber 300 lira migros hediye çeki verdiler, 2 telefonda da 100 gb google drive 2 yıllık hediye verdiler (toplam 200gb) ve 1300 lira gibi kaarım oldu telefonun bozulmasından dolayı. Son olarak ilk telefona 20 liralık silikon kılıf almıştım güven vermiyordu ve telefonun üst çerçevesini çizmişti 2. Telefonda spigen slim armor kılıfından aldım ve ekran koruyucu taktırarak önceki telefonum olan g2 sağlamlığına yaklaştım. Artık 5 yıl boyunca beraberiz.

Hayırlı olsun hocam. Aramıza hoş geldiniz.

• Heyye H kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim,hoş buldum.

• quote:

Teşekkür ederim,hoş buldum.

LG yi TR garantili almak en iyisi bence. Tekrar hayırlı olsun. Bende 3500 4000 lira gibi bir parayı samsunga vermek çok lüks olur diye düşünüyorum. Şu an G4 var ve G6 f/p olarak daha mantıklı duruyor. Hemde telefonumu sıfırlamış ve 2 yıl daha garantisi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heyye

quote:

Kamerası benim G4 den daha iyi olsaydi baya niyetlenmistim. Ama özellikle ön kamera işi bozdu. Şu lg bir türlü bir ayar tutturamıyor. Vodafonda 120 lira 24 taksitle. Fena değildi aslında. Samsung bakıyorum S7 bile 3500 lira. Yuh artik

Edit: Gece otomatik modda, G6 iso'yu patlatmış. G5 daha iyi göründü şimdi gözüme.

Açık ara derken belirgin fark olarak ne söyleyebilirsin. Ben aslında telefonumdan memnunum. Özellikle kamera olayı işimden sebep çok önemli. Ama artık garanti bitiyor ve f/p olarak yine en mantıklı G6 mantıklı geliyor. Ama ön kamera baya geride kalıyor G4 ün.

• quote:

29 ağustos'da hediye olarak gelen telefon Ekim ortasında bozuldu, telefonu servise(mtv elektronik ) verdim, telefona değişim raporu yazdılar ancak stokta olmadığı için LG Türkiye deki çağrı merkezi çalışanı ücret iadesi alabileceğimi söyledi, hay hay dedim ve ücret iadesi aldım(bu arada telefon 3400 tlye gelmişti), sonradan telefon aramaya başladım. İphone a bakıyorum anlamsızca pahalı, samsung a bakıyorum 3500+ üstü verilecek telefon gibi durmuyor, xiaomi ve oneplus5 e bakıyorum iyi güzel hoş ama ithalatçı garantisi olduğu için delta teknik servise kesinlikle güvenemdim, 11 ayda telefonunu yaptıramayan mı dersiniz, telefonun arızalı olmayan parçalarını sökmelerimi dersiniz ve bu sebepten de vazgeçtim. En son düşündüm, LG hem teknik servis olarak iyi, hem de fiyatı düşük olduğundan tekrar G6ya dönüş yaptım. Telefonu 2325 liraya hepsiburada.com'dan aldım, ağustos ayında alınan telefon ile beraber 300 lira migros hediye çeki verdiler, 2 telefonda da 100 gb google drive 2 yıllık hediye verdiler (toplam 200gb) ve 1300 lira gibi kaarım oldu telefonun bozulmasından dolayı. Son olarak ilk telefona 20 liralık silikon kılıf almıştım güven vermiyordu ve telefonun üst çerçevesini çizmişti 2. Telefona 70 liralık spigen slim armor kılıfından aldım ve ekran koruyucu taktırarak önceki telefonum olan g2 sağlamlığına yaklaştım. Artık 5 yıl boyunca beraberiz.

Şanslısınız ben LG de sürekli perpa merkez servise kargoyla yönlendirildim ve 2015 den beri tecrübelerim pek iyi değil LG G4 de tüketici mahkemesine dosyam gitti illaallah ettim de dosyayı antlaşmalı geri çektik 3 ay sonra kutulu g4 geldi onuda hediye ettim. Adamlar serviste cihazımı kaybetti faturasıyla. o yıldan beri merkez servise cihaz kargolasam bile artık kulaklık-kutu içeriği ve gerçek faturasını kargolamıyorum. Ayıpayıp üstüne soru sorun üstüne.....hatta aynı binada kat değiştirip ürün kaybeden, parça kaybeden biz hizmet vermiyoruz diyeni olmuş... Burda LG yi karalama durumuda yok olsa niye gidip LG V10 LG G5 ve son 3700 TL ödeyip G6 alayım. Ya adamlar benim adıma vs takık bilemiyorum durumu.Dyeceksin LG korea yazmadınmı yazmammı ingilizce yazdım nasıl bir hizmetleri varsa direkt tr lg ye yönlendirmişler aynı adamlar bana cevap verdi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Heyye

quote:

Açık ara derken belirgin fark olarak ne söyleyebilirsin. Ben aslında telefonumdan memnunum. Özellikle kamera olayı işimden sebep çok önemli. Ama artık garanti bitiyor ve f/p olarak yine en mantıklı G6 mantıklı geliyor. Ama ön kamera baya geride kalıyor G4 ün.

Alıntıları Göster
    G6'nın renk keskinliği daha iyi. Ayrıca G6'da çekilen fotolara zoom yapınca daha az bozulma oluyor ve G4'de pikseller görünüyor. Ama daha iyi kamera -özellikle gece çekimi- istiyorsanız V20'yi tavsiye ederim. Fakat onda da ghost screen problemi var. Bilmiyorum kamera için diğer arkadaşlar tavsiye eder mi V20'yi ya da onların da görüşlerini almak lazım fakat G6 kamera dışında her konuda -mesela pil, ekran, geniş açılı kamera, işlemci- önde olan bir cihaz. Karar sizin.

Ayrıca bir inceleme buldum, biz ne desek yalan. En iyisi G6'ya geçmeye gerek var mı yok mu siz karar verin.
    http://scribblinggeek.com/index.php/2017/06/19/lg-g6-vs-lg-g4-camera-test-jun-19-2017/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heyye -- 18 Kasım 2017; 20:57:50 >

• 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.