Şimdi Ara

Lg g5 vs Huawei p9 vs xiaomi mi 5

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fiyatlar aşağı yukarı aynı mi5 biraz daha ucuz benim için asıl önemli olan kamera sizce hangisi? ne açıdan?

• G5'ten kaçarak uzaklaşın. Kronik sorunları var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GhostScreen

G5'ten kaçarak uzaklaşın. Kronik sorunları var.

ghost screen sorunu var nick mesaj :)
    Hocam baya sorunu var dediğin gibi hani o yüzden eledim onu ama kamerası gerçekten güzel benim için önemli olan kamera lg g5 mesela s7 den çoğu yönden iyiydi kamera konusunda. Önerebilceğin bi telefon var mı kamera yönünden hani bu fiyat aralığında p9 ve lg g5 1500'e var
  • lookback kullanıcısına yanıt
    P9 kamera anlamında ön ve arka olarak pişman etmez. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

• Kamera önemli ise P9 her türlü alınır bu üçü arasından
  • kamera önemli ise p9.

Not:mi5 kullanıyorum.

• Ben de sizinle aynı telefonlara bakıyorum, dün G5 sayfasını okudum sürekli sorun. Mi5 arkadaşımda var çok memnun ama garantisi tartışılır. Benim de aklımda P9 var, çok şık bir telefon ama TT bayi arkadaşım üretiminin bitmiş olabileceğini , artık satmadıklarını söyledi. Piyasaya bakıp haber verecek, fiyat bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: power animal

Ben de sizinle aynı telefonlara bakıyorum, dün G5 sayfasını okudum sürekli sorun. Mi5 arkadaşımda var çok memnun ama garantisi tartışılır. Benim de aklımda P9 var, çok şık bir telefon ama TT bayi arkadaşım üretiminin bitmiş olabileceğini , artık satmadıklarını söyledi. Piyasaya bakıp haber verecek, fiyat bekliyorum.

Hocam dün sipariş geçtim renkde bile fiyat farkı olduğundan altın ve beyaz aynıydı aşağı yukarı altın aldım beyaz hiç sevmiyorum.
    1489 TL'ye muhtemelen yarın veya pazartesi elime ulaşır deneyimlerimi paylaşırım istersen :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lookback

quote:

Ben de sizinle aynı telefonlara bakıyorum, dün G5 sayfasını okudum sürekli sorun. Mi5 arkadaşımda var çok memnun ama garantisi tartışılır. Benim de aklımda P9 var, çok şık bir telefon ama TT bayi arkadaşım üretiminin bitmiş olabileceğini , artık satmadıklarını söyledi. Piyasaya bakıp haber verecek, fiyat bekliyorum.

Hocam dün sipariş geçtim renkde bile fiyat farkı olduğundan altın ve beyaz aynıydı aşağı yukarı altın aldım beyaz hiç sevmiyorum.
    1489 TL'ye muhtemelen yarın veya pazartesi elime ulaşır deneyimlerimi paylaşırım istersen :)

Ben de sipariş verdim, umarım yarın elimde olur :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lookback

quote:

Ben de sipariş verdim, umarım yarın elimde olur :)

oo çok iyi hocam hayırlı olsun ilk kimin eline ulaşırsa pm'leşelim :)
  • Ne oldu telefonların akıbeti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lbyibo

Ne oldu telefonların akıbeti

P9 aldim hocam ve pazartesiden bu yanakullaniyorum. Dedigim gibi benim.icin kamera on plandaydi ve cok iyi kamerasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.