Şimdi Ara

LG G5 tanıtıldı işte özellikler ve cihaz hakkında bilmeniz gereken her şey: (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
337
Cevap
2
Favori
6.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG yaptı yine yağacağını, bu sefer olmuş..

• Tasarımı beğenmedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok itici bir tasarım olmuş bana kalırsa resimlerden görünen o birde yakından incelemek lazım ama sanmıyorum öyle al beni bi tasarımı yok. Biliyorsunuz ki bizim ülkede al beni tasarıma bakılır içinde ne olduğuna değil :D
    Bizim ülke açısından konuştum :))
    Fiyatı minimum 2500 altında piyasaya cıkmayacaktır

• Arka kısım anca bu kadar kötü olabilirdi.
  • uzun bir aradan sonra lg güzel bir telefon yaptı. G3 kasası ve performans olarak hayal kırıklığıdı, Lg g4 fena değildi ama bu sefer olmuş. Direk satın alamam ama fiyatı düştükten sonra almayı umduğum telefondur.
  • Kim ne derse desin bu telefon olmuş arkadaş, tasarıma çöp diyenler samsungun o s3 ten beri kullandığı takoz tasarıma baksın (edge ve note lar abimizdir :) )gayet uzun ömürlü bir telefon olur alınırsa şayet, Birde Mi 5 kaldı bakalım 2 gün sonra

• telefonun arka kismina laf edenler samsunga baksin 10 sene oncesindeki kamera dizayniyla zaten tasarim bulamamislar s6 nın aynisini yapmislar:D ama lg tamamen bastan yaratmis super olmus !!!!!!!!!!!! yenilikler super olmus yaa

• kim ne derse desin lg yine konuşturmuş tasarım 10 numara
  • Hazır G5 tasarım ve pil ile eleştiriliyor, S7, S6'nın eksiklerini kapatmış hali iken HTC M10 11 nisanda bomba gibi gelecek.( sızdırılmışlar tutmayacak bence nisana alınmasının bir esprisi var.)

• Millet Samsung edge - LG G4 - G flex - sony Z serisi gördükten sonra G5e tasarım başarısızlığı altın madaylası takar arkasına bakmadan gider.
    Her hengi bir ürüne verdiğiniz para normalin üzerindeyse eğer, herkes önce parayı verdiği şeyin nasıl göründüğüne bakar... İStediği kadar güzel özellikleri olsun, telefon bana 8-10 yıl önceki telefonları hatırlattı. Aklıma ilk gelen SonyEricsson c702 ve g5 ten daha güzel tasarımlı. Görüntü hissi çok eski moda, benzerlik var demiyorum.

Batarya istediği kadar performanslı olsun 3000 altında olmamalıydı. Batarya ayrıca çok biçimsiz kullanışsız. G4 bataryası mesela taşıma ve tak çıkart konusunda hayatımda gördüğüm en başarılı akıllı tlf. ve ince-küçük-kolay çıkan arka kapak.

Genel anlamda özellikleri güzel tamam, geleceğe dönük heyecan verici özellikler var ama görüntü yok!

Kim ne derse desin hala en iyi tasarım Samsung edge ve LG G4. Bu iki telefona sahipseniz ne g5 ne de s7 sahip olduğunuzdan iyi olmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitaalamode -- 21 Şubat 2016; 21:53:19 >

• Isınma olmazsa alırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neredesin nokia reyiz :) Tasarımda senden ötesi varmıydı.
  • dağ fare doğurmuş

• Kalemi ısrarla koymuyor adamlar

• Yahu ön taraf neyse fena değil hatta güzel ama arkası ne öyle hani birşeye benzetemedim.
  • Donanima diyecek laf yok. Ne varsa koymus adamlar. Tasarim o kadar da facia degil. Stabil bir rom ile kesinlikle alinir.

• Forum boş öten insanlarla dolu, telefon lansmanı sonrası çöp çöp çöp.

2 ay sonra n11 kombolarıyla en uygun kaça alırız panpa?

Bu çirkin durum özellikle LG ye yapılıyor

Samsung leş üretse süper dehşetül vahşet ön siparişle alacam
  • Huaweinin nexusundan sonra bi kazma kamera daha. Su kamerayi tasarlarken beyinlerinin hangi kisimlari calisiyor acaba. Ama onun disinda alt kismin cikmasi ve diger taraflae hosuma gitmedi degil

• arka kapak sıkıntılı olur gibi kılıf kullanmayı sevmeyenler için tabi bi düşürseler ..... ama oldukça yenililçi bir telefon olmuş
  • bu sene mi5 iş yapar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.