Şimdi Ara

LG G5 tanıtıldı işte özellikler ve cihaz hakkında bilmeniz gereken her şey: (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
338
Cevap
2
Favori
6.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Orijinalden alıntı: Tolgá

arka kameranın olduğu yer hariç güzel görünüyor telefon. tabi bir g2 kadar güzel değil.

Hiç bir telefon bir G2 olamaz. Gelmiş geçmiş en efsane telefon. Halen donanımı tam olarak eskimiş degil

Gisele Bundchen gibi telefon, yıllandıkça değerleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

Uygulama menüsü kalmış artık tek bir menü var. Ayrıca Android N ile iPhone'larda ki gibi tek katmanlı menü olacakmış tüm android cihazlar yani uygulama menüsü kalkıyor.

• 1/2 inch amera sensörü 2016 yılının en büyük telefon sensörü gibi görünüyor.

• Fikirler güzel ama şu tasarıma şık diyebilecek biri var mı? Allahınızın aşkına tasarım tam bir facia g4 neyse bir parça eli yüzü düzgündü bu Japonya'daki akıllı tuvaletlerin ya da hastanedeki havalı yatak kumandalarına benziyor. Pastel renkler yuvarlak hatlı saten plastikli tasarım.

Hızlı olup olamması umrumda bile değil çok fazla alternatif var. (Bir Apple fanı olarak) Bunu alana kadar Note 5 S6/Edge var s7'yi beklemeye bile gerek yok.

• fxmaster F kullanıcısına yanıt
    Maalesef phone arena fotograf karsilastirmasini gordunuz mu bilmiyorum ancak arka kameranin cektigi fotograflar iphone 6s'ten ve samsung s6'dan bile kotu durumda. Birakin 2016'yi 2015 modellerinin bile cok gerisinde kalmis kamera. Telefonun tek elle tutulabilecek yani kalmamis. On kamera da g5 en basarilisi bu arada.

http://www.phonearena.com/news/First-LG-G5-vs-iPhone-6s-vs-Galaxy-S6-camera-samples-comparison_id78561

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soralalp -- 21 Şubat 2016; 18:34:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-AyaR

Ekşi sözlük hiç bi s.... beğenmeme timi buraya transfer oldu galiba. Adamlar daha ne yapsın? donanım beğenmeyenlere en yeni işlemci, 4 gb ram koymuş, plastik geyiği yapanlar için yekpare metal kasa yapmış, metal kasaya rağmen çıkarılabilir pil koymuş, üstelik bu olayı ek donanımlar eklenebilen bir modüle dönüştürmüş, hafıza meraklısına kart yuvası koymuş, telefonu neremize sokacaz diyenler için ekranı küçültmüş, kamera zaten efsane olmaya aday, en iyilerden ses çipi koymuş, parmak izi sevenler cemiyetini unutmamış. Sizin derdiniz ne olm?

imzamı atarım arkadaş!

• ekranda sanal klavye. bitti.

• Tüm akıllı telefon pazarının Iphone'u taklit etmek adına benzer tasarimlarla önümüze geldiği bu zamanda LG'yi tebrik ediyorum. Android sisteminin, bence en yenilikçi ürünlerini LG çıkarıyor piyasaya. Hatta yenilikçilik yönünden Nexus programının bile çok önünde. Çoğu kimse batarya kapağını begenmedigini söylüyor, içine toz gireceğinden bahsetmiş, ama bakılınca arka kapağın bu açılış şekli arka kısmın tamamen açılmasına göre daha kisa bir kesişim noktası içeriyor. Farklı aparatların eklenmesine izin vermesi ise harika bir özellik bence. İleride daha farklı aparatlar da eklenebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: emirsavas

quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Gregory House

efsane olmuş bence , en çok B&O ses modülünü merak ediyorum . çıkış tarihi ve fiyat ne acaba ? inşallah 2000 nin çok üstü olmaz . alacağım telefon belli oldu .

quote:

Orijinalden alıntı: mhrylmz34

Adamlar yapmış arkadaş.işte yenilik farklılık üretmek budur .1/2 inçlik 16 mp kamera çok çok iyi işler çıkaracak görürsünüz.

Adam akıllı yorumlar yapanda varmış neyse ki.

Arkadaşım daha telefonu elinize bile almadınız nereden biliyorsunuz ucuz hissi yarattığının. Şuan firmaların çoğu aynı tasarımların donanımını güçlendirip bir kaç yeni özellik ekleyip yenisi sunuyor, LG şu yaptığı sunumla bu yıl takdiri en çok hak eden firmadır. Bir kaç saat sonra S7 gelecek, aynı tasarımla mesela.

Modüler tasarıma millattan kalma diye benzetme yapanlar var. Sen milattan kalma dersin, ben özgünlük, özgürlük derim. Kamera isteyene kamera, kaliteli ses isteyene kaliteli ses ve daha fazlası. Yani adamların sunduğu özelliklere bakmak yerine yaaa oraya toz girer diye düşünmek nedir? Tabii sadece facebook'a girip oyun oynayan bir kesim için B&O ses modülü bir anlam ifade etmeyebilir. Ama kaliteli bir kulaklığı olup telefonunda kaliteli müzik dinlemek isteyen bir adam için çok şahane bir modüldür kendileri.

LG'nin tek eksiği biraz tasarım biraz da arayüzdür bence. Şuan fotoğraflardan arka kısım şahane durmuyor ama Nexus 6P de başta öyle gelmişti halbuki baya sevdim sonradan. LG G3-G4 deki arayüzü sevmiyordum bu nasıl bilmiyorum şuan. Umarım onu da bir nebze çözmüş ve üstünde durmuşlardır.

Nexus 6P yaza kadar gelmezse alacağım telefon bu olacak sanırım. Tabii arkadaşın da dediği gibi fiyatı ve aksesuarları çok uçuk fiyattan satılmazsa. Büyük ihtimalle farklı farklı paketler halinde satılacak. G5 + B&O paketi, G5 + Kamera Mod. Paketi, Sadece G5 falan gibi.

Dediklerinizde katılmadığım tek nokta tasarım hakkında söyledikleriniz . Aşağıdaki video da ben tasarımı da çok başarılı buldum.

Özellikle Fiio x7 de çok beğendiğim bu modüler yapı ayrıca beni heyecanlandırdı. Şu anda iPhone 6 Plus kullanıyorum. İleride benim için önemli bir alternatif olabilir bu telefon.

http://www.videochu.com/m/lg-g5-ilk-tanitimi-video,17.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tasarim olmamais diyenlere guluyorum bence super bir tasarim compact haline getirmisler g4 dikdortgendi hic iyi degildi ayrica samsung sony paso ayni tasarimi kullaniyolar icindeki ozellikleri degistiriyolar enayilere satisa sunuyolar enayiler sag olsun adamlari zengin yapiyor .......
    tasarim sahane yenilikler hic birinde yok LG akar gider .....digerleri bakar

• G2'mi tekrar sevdim bu nedir böyle... g3 ve g5 facia gerçekten.
  • bu ne ya :(( G4 fiyatları düşsünde kapalım 1 tane onun karizması yeter
  • Herşey iyi de batarya ne öyle arkadaş.3000 yapsa bile eleştirilirdi.

Ama onun dışında herşey on numara denebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: C-AyaR

Ekşi sözlük hiç bi s.... beğenmeme timi buraya transfer oldu galiba. Adamlar daha ne yapsın? donanım beğenmeyenlere en yeni işlemci, 4 gb ram koymuş, plastik geyiği yapanlar için yekpare metal kasa yapmış, metal kasaya rağmen çıkarılabilir pil koymuş, üstelik bu olayı ek donanımlar eklenebilen bir modüle dönüştürmüş, hafıza meraklısına kart yuvası koymuş, telefonu neremize sokacaz diyenler için ekranı küçültmüş, kamera zaten efsane olmaya aday, en iyilerden ses çipi koymuş, parmak izi sevenler cemiyetini unutmamış. Sizin derdiniz ne olm?

Dediklerine katiliyorum ama 2800 mah ve tasarim kotu olmus bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• G2 tasarım ve fiyatıyla çok satti ve sevildi. Sadece g2 deki efsane çerçeve oranina dönseler bile yeterdi. Tasarim hiç olmamiş icine 8 gb ram koysan ne zaten 2 gb ramla bile her türlü uygulama çalışıyor.

• daha iyi birşeyler bekliyordum, beklediğim g5 gelmedi ama fiyatı bir anda düşecek ve f/p telefon olacak yine
  • baska bahara kaldi

• ekrem71 E kullanıcısına yanıt
    quote:

Ekranın önemli bir özelliği Always On adındaki, sürekli bildirim gösterimi. Ekran kilitli iken, üst kısımda ortaya çıkan pencere; saat, gelen cevapsız çağrı, SMS, mail gibi bildirimleri gösterebiliyor. Bu pencere, saatte yüzde 0.8 batarya tüketimi yapıyor. 

Yenilik üstüne yenilik
    Beğenmemek elde değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Modüler sistem pratik durmuyor. Ayrıca batarya az gibi. Onun dışında güzel gibi.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.