Şimdi Ara

LG G5 tanıtıldı işte özellikler ve cihaz hakkında bilmeniz gereken her şey: (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
338
Cevap
2
Favori
6.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ön inceleme videosunu izleyince biraz ısındım ben telefona...

http://youtu.be/QnEMXU1xdfo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fire_67

İnanılmaz özellikleri var ama bir olasılık tasarımı yüzünden tutmayabilir

he he battı Lg sen böyle deyince

• quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

4k 30 fps zaten vardı. 60 kare falan destekleyecek diyorlardı. ayrıca ois 4k da çalışmazsa ve 5 dk sınır olursa çok fena söverim

Bende bir Note 5 kullanıcısıyım sözde en iyi kameralı telefonlardan biri. Tamam fotoğrafı harika çekiyor falan filan ama fhd 60 fps de bile ois çalışmıyor. Fhd 30 fpsye kadar destekliyor ois.

Bugün i6s Plus 4k'da dahi hem sınırsız çekiyor hem ois 4k'da dahi çalışıyor.

Bu sene s7'de bunu veremezse büyük bir eksi olarak göreceğim bunu.

note5 60fps full hd de ois çalışmıyorsa zaten rezillik.

samsung un exynos unu da almak istemiyorum. snapdragon 820 li cihaz istiyorum. samsung TR ye exynos yollar kesin.

• Tasarım kötü görünüyor. Gerçekte de elimize almak lazım tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: marine-gear

quote:

Zaten 2600 mahlık s6 3000 mahlık g4 ile aynı pil ömrünü veriyor yani bir sıkıntı var. Buna rağmen gidip 2800 koymak nedir.Ciddi bir optimizasyon sorunu varken kullanıcı nasıl güvensin tasarruflu olduğuna.

Pil çıkıyormuş o yüzden böyle olmuş. Çıkmasın hangi devirde yaşıyoruz hızlı şarj varken her taraf powerbank kaynarken ne gereksiz bir özellik. Pil çıkmasın bayarya 3000 olsun 3200 olsun ben memnun olurum.

Gerçekten ben bu firmaları zerre anlamıyorum iyiye gideceklerine gittikçe saçmalıyorlar.

s6 ile g4'ün ekran boyutu aynı değil ki.ekran boyutu pil ömrünü çok etkiliyor.

400 mah daha büyük zaten yeteri kadar karşılayacak düzeyde. Note 5'in ekranı g4'ten daha büyük ve aralarında ki pil ömrü süreleri konusunda dağlar var tabiri caizse. Note 5 çok daha iyi pil ömrü sunuyor. Burada ciddi bir Lg optimizasyon sıkıntısı vardır. Buna rağmen 2800 mah ile gelmesi ki sırf batarya çıkarması sevdası uğruna şunu da belirtiyim bana göre gereksizlikten başka birşey değildir. Eğer batarya çıkmasaymış olsaymış en kötü 3000 mah olacakmış. Bu gerçekten büyük saçmalıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ___Lawyer___ -- 21 Şubat 2016; 16:15:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: stalker(1979)

Telefon genel olarak iyi ancak G2 ve G3te ince çerçeve kullanıp G5te daha kalın çerçeveye geçmeleri iyi olmamış :( Bu amplifikatör denen şey pek hoşuma gitmedi. Bunun yüzünden daha pahalı olur telefon. Kamera tasarımları daha hoş olabilirmiş. Bir arkadaşın dediği gibi bu pili sürekli değiştirdiğimizde yalama filan olabilir :) Sıkıntı bir durum yani :) Genel olarak hoşuma gitti. Üstelik Samsung galaxy s7 snapdragon 820 ile gelmeyecek. LG snapdragon 820 ile daha iddialı olacak Not: Şimdi dikkat ettim de yukarıdaki yazıda IPS Quantum ekran diyor?? Ekran oled değil yani? Allah Allah. O zaman ekran her zaman açık özelliği nasıl oluyor? Hani sadece oled ekranlarda öyle özellik vardı? Bilgisi olan arkadaşlar cevap yazabilir mi?

Lumia 720'de ips ekran ve glance screen var. Fakat ips ekranlarda bu özellik ekrana iz bırakıyor.

• General. kullanıcısına yanıt
    a3-a5 bundan tasarım olarak çok daha iyi..
    Doğru noktaya parmak basmışsınız..

+1
  • G3 G4 gibi efsanelerden sonra böyle çirkin bir telefon açıkçası beklemezdim yazık etmişler

• quote:

quote:

quote:

4k 30 fps zaten vardı. 60 kare falan destekleyecek diyorlardı. ayrıca ois 4k da çalışmazsa ve 5 dk sınır olursa çok fena söverim

Bende bir Note 5 kullanıcısıyım sözde en iyi kameralı telefonlardan biri. Tamam fotoğrafı harika çekiyor falan filan ama fhd 60 fps de bile ois çalışmıyor. Fhd 30 fpsye kadar destekliyor ois.

Bugün i6s Plus 4k'da dahi hem sınırsız çekiyor hem ois 4k'da dahi çalışıyor.

Bu sene s7'de bunu veremezse büyük bir eksi olarak göreceğim bunu.

note5 60fps full hd de ois çalışmıyorsa zaten rezillik.

samsung un exynos unu da almak istemiyorum. snapdragon 820 li cihaz istiyorum. samsung TR ye exynos yollar kesin.

Öğrendiğim bilgilere göre snap 820 4k 60 fpsyi desteklenmesine rağmen bildiğiniz gibi g5 30fps ile çıkıyor karşımıza ve yine 4kda ois çalışmadığı söyleniyor. 1080p 60 fps için bir bilgim yok.

S7'nin en iddialı olduğu tarafı kamera bakalım ne olacak. Ama şunu anlamaları lazım tamam fotoğraf olarak iki markada kusursuz deneyim sunuyor ama video olarak iPhone'nun çok gerisindeler bu da bir gerçek.

• Hadi hayırlısı olsun

• https://www.youtube.com/watch?v=MobVwMNUa2w

• Tasarım olmamış :/

• xfkp X kullanıcısına yanıt
    sakin ol şampiyon
  • Tasarım çok şaşırtıcı. Ön kısmı fena değil ama fotoğraflara bakılırsa arka kısım facia. Ama en müthiş tasarım da olsa telefonu alınca kapakla kullanan birisi olarak benim için hiç farketmez. Ses tuşlarının yana alınması çok kötü olsa da bence alınabilir bir telefon olmuş. Her şeyi fiyat belirleyecek.

• tasarımına lafım yok ta o pil yeri hiç hoş değil v10 tarzı bir şey beklerken gelinen nokta çok kötü

• ne bu?!

• Özelikler çok iyide tasarım resmen 600 tllik telefonlar gibi keşke böyle çıkmasaymış bide nedense bana çıkarılabilir batarya pek sağlıklı bir şeymiş değilmiş havası verdi her an yalama yapıp takılamayacak bir tipi var gibi ama koskoca firma firma bunu düşünmüştür herhalde.

• arka kameranın olduğu yer hariç güzel görünüyor telefon. tabi bir g2 kadar güzel değil.

• Ne kadar sığ yorumlar yapıyorsunuz yahu.Adamlar akıllı telefon piyasasına yepyeni bir soluk getirdi.LG yine farklı olanı deniyor başarılı da başarısız da olsa yaptıkları takdire değer.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.