Şimdi Ara

LG G5 SE H840 32 GB Titan Gri - 1369TL (HB)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
52
Cevap
0
Favori
3.733
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Cep Telefonu ve Operatörler >> LG G5 SE H840 32 GB Titan Gri - 1369TL (HB)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2062 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: byaahmet

Yanlis anlamayin duydugum veya gordugum degil bizzat lg g2 g3 g4 g5 kullanici olarak yaziyorum.LG firmasi kullanicisi magdur ediyor.

G flex 2 yi de ekleyin hocam. Hepsi teker teker anakart arızası nedeniyle cortluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: voodoo child

LG G3 almıştım 3 senedir tıkır tıkır çalışıyordu 2 hafta önce kapandı gitti. Tamircilere götürdüm yenisini al diyorlar... Direk telefon çöp oldu.. LG alırken 1 milyon kez düşünün...

Hocam %100 aynı sorun aynı sene kullandık.

100 tl verdim bir saat daha çalıştı yine çöp oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bana da aynısını söylediler ama 5 dk sonra bile kapanabilir dediler .. 300 TL ye anakarti değiştiririz ama. Onda bile garanti vermeyiz LG de kronik sorun dediler.. Yaptirmadim hiç zaten. Resmen telefon çöp oldu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voodoo child -- 18 Şubat 2018; 21:50:31 >
    |
    |
    lnsurgent kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: marxx

Hocam ghost screen icin para iadesi almaniz cok iyi. Ghost sreen olmayan g5 yok sanirim.

Tüketici hakem heyeti genellikle vatandaşdan yana tavır alıyor bilginiz olsun.eger mağdursanız %100 sizi haklı görüyor

Orijinalden alıntı: voodoo child

Bana da aynısını söylediler ama 5 dk sonra bile kapanabilir dediler .. 300 TL ye anakarti değiştiririz ama. Onda bile garanti vermeyiz LG de kronik sorun dediler.. Yaptirmadim hiç zaten. Resmen telefon çöp oldu...

satın gitsin 100 200 ucuza verin gitsin

Hocam daha once tecrubem oldu cayma hakkini kullandirmadiklari icin parami aldim. Ghost screen icin bilir kisi mi inceledi telefonunuzu? Lg turkiye miydi garantisi?

|
    |
    me_kar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

komple çıkıyor artık telefon işinden. TR'de de artık V30+ sadece n11'de satılıyor, resmi garanti sallantıda..
    |
    |
    ahmetfx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam. Kimse lg3 e bu parayı verir mi? satılmaz herhalde diye satmayı düşünmedim. Bile.. Bir deneyelim o zaman. Teşekkürler

|
    |
    lnsurgent kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Lg g5 cihazı 1 yıldan fazla kullandım. ŞARJ süresi dışında çok çok memnundum. Hele kamerasi performansi cok cok iyidi. Portre modu dişinda kamerasi xiaomi mi6 dan bile daha iyi. Bence bu kadar kotuleneyin.

|
    |
    Amd Phenom II X6 1090T 3.2/3.6 İşlemci, Cooler Master TX3 EVO işlemci Soğutucusu, Gigabyte GA-990XA-UD3 R2 Anakart , GSKİLL RİPJAWX 28 GB 1600 MHZ CL9 4 Modul Ram , Xliance XP750W R3 750W Gamer Edition Modüler PSU , Asus r7 240 2gb 128 Bit Ekran Kartı , İntel 335 Series 180GB SSD ,Western Dijital 1 TB 32mb 7200rpm Hard Disk, Gigabyte GZ-X9 Kasa, 2 Adet Gigabyte 12cm Fan, Lg DVD Writer, 12in1 Kart Okuyucu, Office Klavyesi Ve Mausu, LG 23" FULL HD 3D MONİTÖR-TV ,Trident Hifi 6.1 Müzik Sistem , LOGITECH Z906 5.1 Ses Sistemi 505w (1000w Peak), LOGITECH Z5500 5.1 Ses Sistemi 500w (1000w Peak)Samsung Galaxy S6 G920 Gold Platinium , Herkesin referansı kendi vicdanıdır
  • Yarbay
    5071 Mesaj
    LG ALMAYIN ALDIRMAYIN

Parasını ödediğim halde yetkili servislerinden orjinal olsun diyerek yedek parça satın aldım

hala ortada ne kargo var ne bilgi. size döneceğiz deyip duruyorlar mahkemeye vermeyi bekliyorum, hafta içi olsun
    |
    |

• Binbaşı
    1736 Mesaj
    LG alan kaldı mı hala ?

Gidin daha düşük özellikli sony samsung vs alın
    |
    |
    |
    |
Lastik Avcısı
Media Sözlük
bankalar.org
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,307
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.