Şimdi Ara

LG G5 için SICAK FIRSATLAR (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
390
Cevap
13
Favori
36.621
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ekranda sorun olunca servise yollamıştım. Onlarda sağolsun iade aldılar. 3 ay sürdü ama paramı aldım.

Bende arayış içerisindeyim. G2 var ama Allah"a emanet. Ekran kırık batarya bitik :)) G4,P1 ve Gm5 Plus"a bende bakıyorum. G4 te çıkabilen batarya ve kamera çok iyi ama boot lop sorunu düşündürüyor. Diğer cihazlarda kamera ve batarya çıkmıyor. Önceki yazında bahsettiğin, bir cihazı uzun yıllar kullanma olayına yürekten katılıyorum. Yalnız şunu belirteyim ; batarya çıkıp takılmıyorsa sorun olacaktır ikinci yıldan itibaren. Atrix"ten rom işine bulaştık. Şimdi de durulmuyor. Haliyle cihaz yoruluyor. Batarya bitiyor. G2 ile 2 yıl kalabileceğim bu sorundan dolayı. 2 batarya aldım, yan sanayi çıktı. Servise sordum 100 TL dedi. Velhasıl kelam olay bu. Benden önce cihaz alırsan bir alıntı yada pm atarsan sevinirim :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: bakirci1453

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g5-h850-32gb-cep-telefonu-delta-garantili-221497745

ilk mesaja ekledim.. Daha şimdiden 1800 TL'ye düştü.. Bu kadar hızlı beklemiyordum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: VipLife

quote:

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g5-h850-32gb-cep-telefonu-delta-garantili-221497745

ilk mesaja ekledim.. Daha şimdiden 1800 TL'ye düştü.. Bu kadar hızlı beklemiyordum..

1 alışverişte henüz puan almadı.

• Çok pahalı max 1500 tlden fazla verilmez hemde y lg4 bu kadar dusmusken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemci83 -- 4 Mayıs 2016; 8:12:09 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

En azından güvenilir satıcıları eklemeniz gerekir bence . İnsanları yanlış yönlendirmeyelim. Satıcı daha hiç satmamış ,belki de piyasayı karıştırmak için böyle bişey yapmış olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: trace-

quote:

quote:

En azından güvenilir satıcıları eklemeniz gerekir bence . İnsanları yanlış yönlendirmeyelim. Satıcı daha hiç satmamış ,belki de piyasayı karıştırmak için böyle bişey yapmış olabilir.

Sanırım haklısınız, ayrıca az evel 1804 TL'ye de düşürmüş.. Dediğiniz gibi art niyetli olması muhtemel..

• Klasik gittigidiyor aracılığı ile dolandırıcılık vakası.

• İşlem sayısı 6 yorum sayısı4 oldu..
  • quote:

İşlem sayısı 6 yorum sayısı4 oldu..

Onlarda kendi üyelikleri iyide.

Bu telefonu beğenmeyenler neyini beğenmiyor anlamıyorum.. Mağazada denedim samsungun touch wizz inden akıcı çalışıyor.. Resim kalitesi s7den nispeten daha iyi zaten youtube karşılaştırmalarındada aynı şeyi söylüyorlar. Bana göre güzel telefon 1800 bandına alınır bayada iş yapar.

Saygılar başkanım

• İstanbul servisi Vintek çok şikayet aldı diye komple servisini de yok saymak haksızlık olur. Mesela eskişehir servisi muhteşem ilgili ve bilgili. Ben sırf o servis yüzünden LG alırım. Haksızlık ettik gibi geldi üst üste yazınca eklemek istedim.

2000tl bandına indiğinde benim için alınabilir olur bu telefon. Rakipleri zaten s7 ve iphonelar görünüyor. Karşılaştırdım S7 ile. Telefonda ios düşünmediğimden iphone u eledim. açıkçası performansı daha iyidir belki ama özellikle arayüzü çok sıradan duruyor ve renkler hiç hoşuma gitmedi s7 de. Böyle kalitesiz bir his verdi ekran piksellenmiş gibi. Sanki doğal çözünürlüğünde değil hissi. ama malzeme kalitesi olarak verdiği his lg g5 in çok ötesindeydi.

Lg g5 te ekran çok daha iyi hissi veriyor bakarken. arayüzünü hep beğenirim lg nin. Bunu ekran spesifikasyonlarından bağımsız kendi fikrim olarak söylüyorum. gold rengi vardı baktığım mağazada ve malzeme kalitesi olarak kötüymüş gibi bir görüntüsü vardı. Siyah renk seçeneği olmaması benim için kötü oldu çünkü ben siyah renk seviyorum telefonda. alırsam koyu gri gibi olanı alırım sanırım. Ben kamerasını çok sevdim. Fotoğrafla ilgili olanlar farkını bilir 8mp olan geniş açı kamerası 135 derece gerçekten muazzam. zaten alırsam kamerası için alırım.

Alan arkadaşlar varsa paket içeriğinde yedek pil olabileceği yazıyordu nedir paket içeriği?

• Hepsiburada ürün özelliklerinde snapdragon 830 diyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.epttavm.com/item/19116214_lg-g5-h850tr-gold-gold

2465 tl kargo bedava

bugün v10 ararken denk geldim. lg türkiye garantiliymiş. 3 rengide mevcut. ilgilenenlere duyurulur.

bence lg v10 alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyidebanane13

Ekranda sorun olunca servise yollamıştım. Onlarda sağolsun iade aldılar. 3 ay sürdü ama paramı aldım.

Bende arayış içerisindeyim. G2 var ama Allah"a emanet. Ekran kırık batarya bitik :)) G4,P1 ve Gm5 Plus"a bende bakıyorum. G4 te çıkabilen batarya ve kamera çok iyi ama boot lop sorunu düşündürüyor. Diğer cihazlarda kamera ve batarya çıkmıyor. Önceki yazında bahsettiğin, bir cihazı uzun yıllar kullanma olayına yürekten katılıyorum. Yalnız şunu belirteyim ; batarya çıkıp takılmıyorsa sorun olacaktır ikinci yıldan itibaren. Atrix"ten rom işine bulaştık. Şimdi de durulmuyor. Haliyle cihaz yoruluyor. Batarya bitiyor. G2 ile 2 yıl kalabileceğim bu sorundan dolayı. 2 batarya aldım, yan sanayi çıktı. Servise sordum 100 TL dedi. Velhasıl kelam olay bu. Benden önce cihaz alırsan bir alıntı yada pm atarsan sevinirim :))

tamamdır kardeşim, habersiz bırakmam

• 1600-1700 bandinda yaza alinir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alemci83

1600-1700 bandinda yaza alinir

Yaza diğer markaların amiral cihazları çıkınca dolarda bi çıtır düşerse 1500u kovalar diye düşünüyorum.

• sioux kullanıcısına yanıt
    Nerede 1650 hocam ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • shnkrc kullanıcısına yanıt
    Benimde başıma aynısı geldi internetten biraz araştırarak çözebilirdin sorunu.
  • quote:

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g5-h850-32-gb-akilli-telefon-221917691

2.249 TL - 100 TL'de chip para veriyor..

Güzel fırsat ancak lg de ithalatçı garantili biraz cesaret ister

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.