Şimdi Ara

Lg g5 den mi6ya geçiş yapmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önce xiaomi falan kullanmadım ama mi6nın görünümü özellikleri falan çok hoş. Lg g5 imi anneme verip mi6 alasım var. Sizce mantıklımı mi6? N11de 2000e bulabilmek mümkün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• altı aydır xiaomi mi5 kullanıyorum. Harika bir telefon bence. kamerası çok güzel, sony sanırım. pil ömrü bir günü rahat çıkartıyor. Ekranı canlı, tek elle rahat kulanabiliyorsun. yazılımı, desteği iyi, tamamen kullanıcıya kolaylık sağlamak için uğraşılmış..donma vs olmadı hiç..işlemcisi kuvvetli.. aksesuar bulamıyorsun kolayca, sadece internetten alabiliyorsun. belki büyük şehirlerde bulunur normaql tlf.cularda. Ben kesinlikle tavsiye ederim, ben de mi6 alacağım biraz daha düşmesini bekliyorum.
  • G5 , ozelliklerle mi6 yi tokatlar gibi .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • G5 i 1500tl ye okutabilirseniz sizde 2000bine mi6 alacaginiza 1500tl koyar(500tl cebinjzde kalır)3000bin tlye 2tane telefon bakarsiniz.1500tlye cok guzel telefonlar mevcut sadece tek eksileri ith garantili olması :)

• Hocam mi6 2000 bandinda lg g6 2500 bandinda.S8 zaten cok ucuk suan.Xiaomi firmasini cok begeniyorum bir cok urunune sahibim gercekten cinli apple ama telefonuna heleki ithalatci garantili 2000 lira verir miyim bilemiyorum n11de mi5s 1110 civarina dusmustu f/p canavari o fiyata o performans bulunmaz hint kumasi ama mi6 yerine g6 daha agir basiyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.