Şimdi Ara

LG G5 BİTMEYEN SERVİS SORUNLARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaş 1 yıllık g5 cihazimda ghostscreen arka tuş basmama ve bataryada kalibrasyon bozukluğu sorunu oluşmuştu İzmirde ikametgah ettiğimden telefonumu İzmir'deki AYES LG Yetkili servisine verdim.
    Fakat anladımki hayatımın hatasını yapmışım asla bulaşmayacağınız gereken servislerden biri adeta insani lg cihaz kullanmaktan soğutuyorlar telefon takip sistemleri yok müşteri ile ilişkileri 0 telefonumun durumunu öğrenmek için aradığımda gün içerisinde dönüş yapılacağını söyleyip ama dönmemeleri ayrı ilginç lg ana servisi arayıp cihazımın IME Numarasını veriyorum fakat böyle bir cihazın serviste olmadığını söylüyor en son ayes teknik servisi tekrar aradığımda cihazımın hazır olduğunu gelip alabileceğimi söylüyorlar fakat gittiğimde cihazin orada olmadığını ve yapılmadığını söylediler ben nasıl böyle bir hata olur dediğimde servisin tepkisi zaten siz bizi aramışsınız oldu ısrarla diretince cihazin içeride olduğunu öğrendim ve beklememi söylediler cihazi ben gittiğimde yaptılar teslim ettiler fakat teslim ettiklerinde batarya sorunu çözülmemişti ve ekran değişimi yapılırken cihazin sağ köşesinde neşter ile zedelenme vardi.
    Bu durumu lg ana servisine bildirdim istanbul servisine göndermem için aras kargo numarası verdiler tekrar cihazi göndermemi söylediler.

Pazartesi tekrardan cihazi göndereceğim sonucu bekliyeceğim.

• Thhye başvuru yapın. Cihazın servisten tamir edildiğinde arızanın devam ettiğini ve ekran kenarındaki sorunu dilekçeye yazın. Bilirkişi incelemesi sonrasında karar lehinize çıkar ancak 3-6 ay arası sürebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

Thhye başvuru yapın. Cihazın servisten tamir edildiğinde arızanın devam ettiğini ve ekran kenarındaki sorunu dilekçeye yazın. Bilirkişi incelemesi sonrasında karar lehinize çıkar ancak 3-6 ay arası sürebilir.

bugün gene garantiye götürdüm hocam batarya ekran değişimi yapıldı gene ekranda gene ghost screen hatası oluştu servisi aradım tekrar getirmemi istediler yarın tekrar götürücem su yolu ettik servisi resmen insani süründürüyorlar bir daha LG ürün bedava verseler almam
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Originals

quote:

Thhye başvuru yapın. Cihazın servisten tamir edildiğinde arızanın devam ettiğini ve ekran kenarındaki sorunu dilekçeye yazın. Bilirkişi incelemesi sonrasında karar lehinize çıkar ancak 3-6 ay arası sürebilir.

bugün gene garantiye götürdüm hocam batarya ekran değişimi yapıldı gene ekranda gene ghost screen hatası oluştu servisi aradım tekrar getirmemi istediler yarın tekrar götürücem su yolu ettik servisi resmen insani süründürüyorlar bir daha LG ürün bedava verseler almam

Eğer tamir değilde para iadesi istiyorsanız dediğim yolu izleyebilirsiniz. Normalde tüketici kanununa göre para iadesi isteme hakkınız var ancak servisler bunu binde bir veriyor. Ben thhye verdim. Telefonun bootloopu, ısınması, bataryasının az gitmesi, kendi kendine ekranı açması, çift tıklayınca uyanmaması, ghost screen vs. ne sorun ararsanız var. Bir daha lg telefonlara asla yanaşmam. Bu kadar sorunu 1 telefonda merdiven altı çakma telefon üretenler bile yapamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhans19 -- 25 Aralık 2017; 19:26:19 >

• quote:

quote:

quote:

Eğer tamir değilde para iadesi istiyorsanız dediğim yolu izleyebilirsiniz. Normalde tüketici kanununa göre para iadesi isteme hakkınız var ancak servisler bunu binde bir veriyor. Ben thhye verdim. Telefonun bootloopu, ısınması, bataryasının az gitmesi, kendi kendine ekranı açması, çift tıklayınca uyanmaması, ghost screen vs. ne sorun ararsanız var. Bir daha lg telefonlara asla yanaşmam. Bu kadar sorunu 1 telefonda merdiven altı çakma telefon üretenler bile yapamaz.

aynen hocam bugün götüremedim servise yarın götürücem ilk götürdüğümde ghost screen batarya sorunu vardi bataryayi ve ekranı değiştiler değişim yapılırken telefonun çerçevesini zedelemişlerdi orda farketmemiştim sonradan farkettim kabul etmediler neyse sorun düzelmedi tekrar ekran batarya değişildi busefer batarya daha beterdi ekrandada ölü pixel vardi lg arıyorum ha lg konuşuyorum ha duvara servisi arıyorum ha servise konuşuyorum ha duvara paranızla rezil olmak böyle birşey 2.900 civari aldım telefonu kanser oldum servisle biton kavga lg ile biton kavga ilgi müşteri memnuniyeti 0 yarın büyük ihtimal gene ekran değişimi yapılıcak telefon sök tak yalama oldu 1 haftada.

• 1 aydir telefonsuzum lg den uzak durun
  • quote:

1 aydir telefonsuzum lg den uzak durun

20 iş günü geçtiyse edevletten thhye başvurun gitsin. En azından parayı geri alırsınız.
  • quote:

quote:

1 aydir telefonsuzum lg den uzak durun

20 iş günü geçtiyse edevletten thhye başvurun gitsin. En azından parayı geri alırsınız.

20 iş gününü geçmedi hocam sadece 3 kere servise gitti fakat 1 aydır telefonsuzum.
  • G3 aldim degise degise en son g5 geldi.Bakin 30 saniye once yine dondu yine restart yaptim ki sabah yapmistim,tel dondu kasildi.Lanet olsun baska ne diyeyim.Arkadasim max2 aldi gayet guzel.Smart cleani kullaninca ram tuketimi artiyor,max2 de azaliyor bir garip is.Allah hepimize.sabir versin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: froster2006

G3 aldim degise degise en son g5 geldi.Bakin 30 saniye once yine dondu yine restart yaptim ki sabah yapmistim,tel dondu kasildi.Lanet olsun baska ne diyeyim.Arkadasim max2 aldi gayet guzel.Smart cleani kullaninca ram tuketimi artiyor,max2 de azaliyor bir garip is.Allah hepimize.sabir versin.

hocam kanser olmak için g3 veya g5 alabilirsiniz resmen alternatif kanser olma yollarindan biri
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.