Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ (639. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.948
Cevap
93
Favori
532.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 637638639640641
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Türküdiyar

Sd821 den ziyade yazilimsizliktan dolayı takılıyor. Yoksa arkadaşta sd820 li mi5 var zerre takılma yok. G5 in bootloader açık mı rom atilabiliyir mu?

Alıntıları Göster
    g5 boot kilidi kapalı diye biliyorum.
  • Weisanstein kullanıcısına yanıt
    Evet G5 TR nin bootloader kilidi resmi olarak açılamıyor. Sadece avrupada satılan modellerde açılabiliyor.

Ayrıca G5 için illegal bir rootlama yöntemi falan da yok. Yani orijinal bootloader'ı kandıran bir sistem çıkmadı g5 için. Bu yüzden rom ve root konusunda xda 'da bile konular çok zayıf. Yurt dışındakiler resmi olarak bootloader'ı kaldırabildikleri için kimse uğraşmadı :D
  • aklima geldi vr gozlugu olupta pubg oyniyan varmi oyun oynaniyormu bu gozluk ile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İiyi günler arkadaşlar. LG g6 bozuldu. 1000 TL'yi geçmeyecek şekilde telefon bakıyorum. Yenilenmiş ve teşhir olarak 2 ayrı g5 var 940 TL civarı. Almamı onerir misiniz? G6 da tarayıcıda vs takılma çok oluyordu. G5 te nasıl menülerde uygulamalarda ve tarayıcıda? Kasılma yapıyor mu? Kamerası için istiyorum asıl. Bu fiyat segmentinde ne önerirsiniz ?cvplarsaniz çok sevinirim
    butceyi zorlarsaniz biraz daha sp 835 li nokia 8 oneririm 1000 ile 1500 arasi ikinci el bulabilirsin islemci olarak ciddi fark var kasma isinma vs yok.

binin altinda g5 den baska eli yuzu duzgun tamiri kolay parcasi ucuz ciaz bende bulamadim g5 ideal yenilenmis ciaz almayin ama ojinal bulun yansanai urunler ile topluyorlar omru cok kisa oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: musty578

butceyi zorlarsaniz biraz daha sp 835 li nokia 8 oneririm 1000 ile 1500 arasi ikinci el bulabilirsin islemci olarak ciddi fark var kasma isinma vs yok.

binin altinda g5 den baska eli yuzu duzgun tamiri kolay parcasi ucuz ciaz bende bulamadim g5 ideal yenilenmis ciaz almayin ama ojinal bulun yansanai urunler ile topluyorlar omru cok kisa oluyor

Alıntıları Göster
    Nokia 8 in ggost olayı var. Ve g5lerden daha kötü durumda. Üstelik kamerası da vasat g5 ten. Lg nin geniş açı olayı bile yeter tek başına diğer firmalarda siyah beyaz vs. Sensör koyuyorlar ve bana göre hiçbir amacı yok

• quote:

aklima geldi vr gozlugu olupta pubg oyniyan varmi oyun oynaniyormu bu gozluk ile
    LG G5 ile ben pubg'de pek performans alamadım açıkçası. Telefon ateş gibi ısınıyor ve ısındıktan sonra fps falan dramatik bir şekilde düşüyor. VR gözlüğü ile ne olur bilemem
  • quote:

Nokia 8 in ggost olayı var. Ve g5lerden daha kötü durumda. Üstelik kamerası da vasat g5 ten. Lg nin geniş açı olayı bile yeter tek başına diğer firmalarda siyah beyaz vs. Sensör koyuyorlar ve bana göre hiçbir amacı yok

Alıntıları Göster
    iki ciazda var bende nokia 8 deki gost g5 deki gibi degil daha az sana kim soyledi bilemicem 1.5 senedir kulllaniyorum ben filitre ile gost suz kullaniyorum suanda..

videoda g5 iyi olabilir ama fotoda bariz ustun nokia8
    on kamerada ustun

pilde ikiye hatta uce bile katlayabilir g5i

• arkadaşlar merhaba g5 cihazım şarza takınca yüzde sıfırda kalıyor açılmıyor 2 telefoncuya götürdüm 2 si de çözemedi telefon çöp mü oldu şimdi? daha önce başına gelen varsa çözümü varsa söyleyebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: madman1

arkadaşlar merhaba g5 cihazım şarza takınca yüzde sıfırda kalıyor açılmıyor 2 telefoncuya götürdüm 2 si de çözemedi telefon çöp mü oldu şimdi? daha önce başına gelen varsa çözümü varsa söyleyebilir mi?
    dolu pille calistirmayi dene calismaz ise power entegresi yanmis olabilir anakart islem gerekir

• quote:

dolu pille calistirmayi dene calismaz ise power entegresi yanmis olabilir anakart islem gerekir

Alıntıları Göster
    denedim hocam çalışmadı. şu altta çıkarılan parçanın içindeki parçayı da değiştirdik olmadı
  • quote:

denedim hocam çalışmadı. şu altta çıkarılan parçanın içindeki parçayı da değiştirdik olmadı

Alıntıları Göster
    recovery.moduda gelmiyorsa skinti buyuk olabilir anakart incelenmeli kisa devre veya o soketin baglanti yollari bozuk degilse power entegresi degismeli

• Arkadaşlar telefonu 2 kez resetledim,sonrasında instagram story de gallery yi hiç görmüyor.DM kısmında da
    resim göndermiyor.Bu telefon niye böyle gariplikler yapmaya başladı ya iyi gidiyordu,Böyle birşey yaşayan
    var mı tekrar reset çektim baştan düzgün sonra bozuluyor.root olsa telefonda öttürücem ama yok .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

Arkadaşlar telefonu 2 kez resetledim,sonrasında instagram story de gallery yi hiç görmüyor.DM kısmında da
    resim göndermiyor.Bu telefon niye böyle gariplikler yapmaya başladı ya iyi gidiyordu,Böyle birşey yaşayan
    var mı tekrar reset çektim baştan düzgün sonra bozuluyor.root olsa telefonda öttürücem ama yok .
    Instagram'ın fotoğraflara ve kameraya erişim izni engellenmiş olabilir mi?
  • musty578 kullanıcısına yanıt
    Geçmiyor hocam maalesef

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weisanstein

Instagram'ın fotoğraflara ve kameraya erişim izni engellenmiş olabilir mi?

Alıntıları Göster
    Dostum lawnchair diye bir launcher kurmuştum o lanet yapmış,kaldırınca düzeldi.Az kalsın telefonu satacaktım :)
    launcher betamıydı neydi poco launcher kurdum şimdi nefis.sağolasın. beta program kullanmamak lazım gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

Dostum lawnchair diye bir launcher kurmuştum o lanet yapmış,kaldırınca düzeldi.Az kalsın telefonu satacaktım :)
    launcher betamıydı neydi poco launcher kurdum şimdi nefis.sağolasın. beta program kullanmamak lazım gerek.

Alıntıları Göster
    Geçmiş olsun

• quote:

arkadaşlar merhaba g5 cihazım şarza takınca yüzde sıfırda kalıyor açılmıyor 2 telefoncuya götürdüm 2 si de çözemedi telefon çöp mü oldu şimdi? daha önce başına gelen varsa çözümü varsa söyleyebilir mi?
    Hocam telefonu GSM iletişime yollayın. Ucretsiz kargo ile. Sorunun teşhisini yapsınlar size ona göre fiyat çıkartırlar. Uğraşmayın sağda solda

• quote:

İiyi günler arkadaşlar. LG g6 bozuldu. 1000 TL'yi geçmeyecek şekilde telefon bakıyorum. Yenilenmiş ve teşhir olarak 2 ayrı g5 var 940 TL civarı. Almamı onerir misiniz? G6 da tarayıcıda vs takılma çok oluyordu. G5 te nasıl menülerde uygulamalarda ve tarayıcıda? Kasılma yapıyor mu? Kamerası için istiyorum asıl. Bu fiyat segmentinde ne önerirsiniz ?cvplarsaniz çok sevinirim
    Hocam yenilenmiş değil de 850 (32gb) 4gb ram gri 2 yıl ith garantili serisinin sıfırları piyasada 1100 ler civarına inmiş. Almayı düşünüyorum. Sen aldın mı?Tavsiye eder misin?

Diğer arkadaşlar 32 gb grisi satılıyor. Bu seride sorun olabilir mi?0Sıfırının bu kadar ucuz olması şaşırttı.

Bu serisinin kronik bir arızası yoksa bu fiyata rakipsiz... Meizu x8 var sadece ama onun kamerası bunun kadar iyi değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metbey -- 1 Ocak 2020; 12:35:2 >

• LG G5'e Oreo güncellemesi yükleyip sorun yaşayan oldu mu? Mesela ben Oreo güncellemesi yaptığımda telefon sapıtıyor. Ekran kapanıp kapanıp açılıyor. Bu sorun olduğu içinde Oreo dan Nought'e geri döndüm. Bu sorunu yaşayan birisi varsa bana cevap yazabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cemsnbc

LG G5'e Oreo güncellemesi yükleyip sorun yaşayan oldu mu? Mesela ben Oreo güncellemesi yaptığımda telefon sapıtıyor. Ekran kapanıp kapanıp açılıyor. Bu sorun olduğu içinde Oreo dan Nought'e geri döndüm. Bu sorunu yaşayan birisi varsa bana cevap yazabilir mi?
    Bende donanımsal kapanma değil de uygulamalar falan duruyordu. Ekrana saçma android uyarıları geliyordu. yok alarm çalışmayı durdurdu, yok wsapp çöktü bilmem ne. Fabrika ayarlarına temiz kurulumladım Oreo güzel çalışıyor.
  • 
Sayfa: önceki 637638639640641
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.