Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ (615. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.947
Cevap
93
Favori
532.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 613614615616617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Weisanstein

Arkadaş şarj soketini toplu iğne ucu ile zarar vermeden temizleyin. Benimkinden nasıl o kadar toz topağı çıktı anlamadım. Küçücük yerden bir başparmak tırnağından daha büyük miktarda toz çıktı neredeyse. Artık hızlı şarj sıkıntım yok. Belki derdiniz böyle kirlilik kaynaklı olabilir.
    Aynen bunu herkes yapmalı bastırarak kazıyarak yapmak gerekiyor yoksa çıkmıyor kuruyup katı hale gelmiş pislik

Öyle bir pislik çıktı ki şarj fişi bikaç milimetre daha içeri girdi şimdi ve şarj problemlerim çözüldü.
  • Teşekkürler sipariş verdim bakalım hızlıca gelir umarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 850tr cihazıma oreo kurmak istiyorum oreo gelceği yok bize. Hangisini indirmeliyim kdzlerin 30f 30c falan var hangisi daha sorunsuzsa önerirseniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetcmn

Arkadaşlar 850tr cihazıma oreo kurmak istiyorum oreo gelceği yok bize. Hangisini indirmeliyim kdzlerin 30f 30c falan var hangisi daha sorunsuzsa önerirseniz sevinirim
    ben ılk c olanı yukledım sonra f olanı fark sankı 30f sarj konusunda 1 tık daha ıyı gıbı .
  • Peki hangini yüklemem gerek ülke farkeder mi? 850trye 850 romu yükleyebilir miyiz?

• Ben 30f yi yükledim ama beklentilerime cevap vermedi, anladığım kadarıyla benim telefonda bir sorun var... Geceden %100 olan şarj 30f ile sabah %56 ya düştü (0 ekran süresi)..... Bugün sıfır batarya aldım, alırken hızlı şarj olmadığını söyledim aldığım cevap anakart ile ilgili.... Şu anakart yansada bizde kurtulsak cebelleşmekten

• aslanx1 kullanıcısına yanıt
    Sarj soketini temizleyin hizli sarji engelleyebiliyor. Ayrica alt kapak ya da alt kapak icindeki mikrofon filmi degistiyse o da hizli sarji desteklemiyor olabilir.

• Dostlar alt kapak degisimi ya da mikrofon/sarj soketi filmi degisimi yapip da hem hizli sarj hem otg sorunsuz calisan var mi? Satici tavsiyeniz? bir adet alt kapak aldim iade ettim ne hizli sarj ne otg calismadi.

• MedBoy kullanıcısına yanıt
    tesekkür ederim hocam.
  •  ★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

• LG G5 rehberde tüm kişilerim gözükmüyor bu sorunu çözebilen var mı.. yoksa kronik çözülemiyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akletmeklazım -- 27 Ocak 2019; 11:35:7 >
  • MedBoy kullanıcısına yanıt
    Bana da paylaşmıştınız hocam ben de aldım 23 gün oldu ancak hala elime ulaşmadı. Bu ulaşmayı beklerken alt soketi temizleyeyim diyorum, şarj için ciddi problemlerim var kablo bile oturmuyor artık sokete doğru düzgün.

Direkt iğne, kürdan vs sokup patır kütür temizlemeli miyim nasıl bir yol izlemeliyim sizce?
  • Rehber > Sağ üstteki 3 noktadan rehber ayarları > İlk seçenek olan görüntü

Bu bölümden ayarlama yaptınız mı?
  • SUPERMAN kullanıcısına yanıt
    Ben yüzde yüz şarj etsem hiç kullanmadan 12 saatte şarj biter, kendi kendine pil tüketiyor benim cihaz... Kısacası 2 yılı dolan Android saçmalamaya başlıyor, daha iki yıldan fazla kullanmak kısmet olmadı bu cihazları....

• Banquop kullanıcısına yanıt
    Tüm kişiler işaretli kimi gözüküyor kimi gözükmüyor?

dostum sen de al alt modül kartından. birçok şeye kesin çözüm. fiyatı çok ucuz zaten.
    https://www.aliexpress.com/item/Charging-Port-USB-Charger-Dock-Connector-Flex-Cable-Ribbon-Replacement-Part-For-LG-G5-H850/32859409617.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3a314c4dCxSU6g
  • @osmanlıminder valla bilemedim hocam. Bir kurcalayın derim.

@Medboy mesajımda belirttim aldım zaten :) ulaşmasını bekliyorum.
    dostum pardon ya, ben lcd ekranı kast ettin sandım.
  • 
Sayfa: önceki 613614615616617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.