Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ (614. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.948
Cevap
93
Favori
532.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 612613614615616
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muratc kullanıcısına yanıt
    Hard reset nasıl yapılıyor bir türlü girmiyor o menüye?

• quote:

Orijinalden alıntı: musty578

yurd disindan siparis ettigim ekran geldi burda bi arkadas onermisti ismini hatirlamiyorum ama taktim gost filan yok tertemiz orjinal ile arasinda gozle gorulur fark yoktu tesekkurler 150 tl ye cozdum işimi

anten kisimlari kasaya temas eden yerleride temizledim nemden kararmis gps ok harika cekiyor

3 tane telefoncu gezdim hepsi ayni agiz abi yansanai takmayalim 2 hafta sonra bozuluyo orjinal takim 350 tl dedi dedim senn taktigin ekranin orjinal oldugunu nasil anlicamki yansanide takabilirsin vs vs yamyamlara is yaptirmayin sok taki cok kolay bi ciaz 4 senedir memnunum...bu fiatlara 4gb sp 820 bedava
    dostum nerden aldın kaç günde geldi ben de alayım.
  • Barkatoy B kullanıcısına yanıt
    Sormadım say, zaten sildim sana soran da hata

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akletmeklazım -- 22 Ocak 2019; 13:11:29 >
  • oreo yükleyeceklere;

Ben H860'ıma (tayvan versiyonu sanırım) aşağıdaki şekilde yükledim.

Önce şu linkten

https://lg-firmwares.com/lg-h860-firmwares/#tab=firmwares

firmwarelerin arasından ben yüklerken en altta bulunan şu isimli kdz'yi indirdim.

TWN H86030c_00_OPEN_TW_DS_OP_1122.kdz Android 8.x Oreo 2529573521 2018-12-06 306 time(s

sonrasında aşağıdaki linkten

UPPERCUT | LGUP | LG G5 Files | LG USB Drivers denilen dosyaları indirip kurdum.

https://forum.xda-developers.com/lg-g5/development/uppercut-lgup-loader-g5-variants-t3511295

sonra uppercut'ı açarak LGUP'ı çalıştırdım (tabi bu sırada lg telefonum pc'ye bağlı ve dosya transfer modunda, aygıt yöneticisinde COM7 portuna bağlı gözüküyor ki bu önemli! bir COM portuna bağlı olması şart)

sonra LGUP'dan UPGRADE'i işaretli şekilde BIN File kısmına sağdaki dosyada arat kısmından isdirdiğim kdz dosyasını girip start dedim. oldu bitti yüklendi çok da kolay oldu benim için.

• quote:

Orijinalden alıntı: brk_41

Turkcell uygulamasinda arama kısmina hd ses yazıp hd sesi Hemen al,a tıklayınız.Gelen mesajlardan sonra teli kapatıp açınız.

Alıntıları Göster
    Denedim fakat gelmedi volte.hatti turkcell olupta volte yazan var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: batty

Alıntıları Göster
    G5 uyumlu

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ degil mi ? Sorun nerde?

• quote:

Orijinalden alıntı: mb76

dostum nerden aldın kaç günde geldi ben de alayım.

Alıntıları Göster
    istanbula 1.5 ay da geldi fakat yilbasi oncesi yogunluktan uzun surmus olabilir bide ucretsiz kargoyu secmistim sen aliexpress standart ship sec 10 lira fazla ver kafan rahat olsn gumruge filan takilmaz satici fiyati dusuk gosteriyor

ekran koruyucu ve montaj aparatlarida hediye buradan aldim

TRY 111.17 | LCD LG G5 LCD Orijinal 5.3 "Ekran Için LG G5 LCD H850 H840 H860 dokunmatik ekranlı sayısallaştırıcı grup ÇERÇEVE Değiştirme

https://s.click.aliexpress.com/e/bfLZx6c0

• batty B kullanıcısına yanıt
    Bende ilk aldığım zamanlar yazardı sonradan kayboldu. Türkcell müşteri hizmetlerini ikna edebilirseniz onlarda cihazınız uyumlu değil gözükse bile açabiliyorlar diye birşey okumuştum bir yerde. Müşteri hizmetlerini arayıp bende vardı şuan gözükmüyor cihazım LG G5 uyumlu volte ile derseniz açabilirler.
  • Arkadaş şarj soketini toplu iğne ucu ile zarar vermeden temizleyin. Benimkinden nasıl o kadar toz topağı çıktı anlamadım. Küçücük yerden bir başparmak tırnağından daha büyük miktarda toz çıktı neredeyse. Artık hızlı şarj sıkıntım yok. Belki derdiniz böyle kirlilik kaynaklı olabilir.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Senin telefon H850 Tr mi yoksa düz 850 Eur mu?
    Benim H850 Tr Android 7 kullanırken çalışıyordu.
    Şuan Romanya F30 Oreo var bunda çalışmıyor.
    Barkatoy arkadaşımız bu konuda daha donanımlı sana yardımcı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brk_41 -- 22 Ocak 2019; 20:30:33 >
  • quote:

Alıntıları Göster
    Ha birde telefonun imeisini btk dan kontrol ediniz.

Bakalım LG G5 H850 Tr mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brk_41 -- 22 Ocak 2019; 20:36:52 >
  • Benim modelim de H850TR. Geçen ay boştum biraz telefonla uğraşayım dedim bu sayede bişeyler öğrendik. Yoksa bende tam hakim değilim. :D

Ailemle görüntülü konuştuğum için mecburen VOLTE kullanmam gerekiyor. Ne yaptıysam Oreo'da aktif edemedim. Yeterince bilgili olaydım VOLTE'yi aktif ederdim

• Arkadaşlar 3 seneye gelirken artık lg nin bitmez sorunlarına dayanamayıp xiaomi pocophone alarak lg maceramı sonlandırdım dün itibariyle.. Lg yi çalar saat olarak kullanıcam artık :)

2 saat ekran sürelerinden 10.5-11 saatleri göreceğime inanmazdım xiaomiyle adamlar yapmış.. Size sorunsuz lg ler dilerim

• Selamlar benim lg g5 imde ses kesilmesi problemi var arama esnasında sesim kesiliyor karşı taraf net alamıyor sesi sanırım alt parçada temassızlık var nasıl çözebilirim bu problemi önerisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: brk_41

Senin telefon H850 Tr mi yoksa düz 850 Eur mu?
    Benim H850 Tr Android 7 kullanırken çalışıyordu.
    Şuan Romanya F30 Oreo var bunda çalışmıyor.
    Barkatoy arkadaşımız bu konuda daha donanımlı sana yardımcı olabilir.

Alıntıları Göster
    H850 tr moldeli

• İmei cakma benim neden oyle bisey yapmislar anlamadım ikinci el aldım ama sifirdi degisim cihazi dediler sonradan baktim ki imei lg g2 görünüyor btk de.ama yanlis hatirlamiyorsam onceki hattim vodafonda ikrn yaziyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Arkadaşlar 3 seneye gelirken artık lg nin bitmez sorunlarına dayanamayıp xiaomi pocophone alarak lg maceramı sonlandırdım dün itibariyle.. Lg yi çalar saat olarak kullanıcam artık :)

2 saat ekran sürelerinden 10.5-11 saatleri göreceğime inanmazdım xiaomiyle adamlar yapmış.. Size sorunsuz lg ler dilerim
    Masallah .g5 tuttukur ama geri donersin :)

• quote:

İmei cakma benim neden oyle bisey yapmislar anlamadım ikinci el aldım ama sifirdi degisim cihazi dediler sonradan baktim ki imei lg g2 görünüyor btk de.ama yanlis hatirlamiyorsam onceki hattim vodafonda ikrn yaziyordu
    Volte için gelen mesajdan anladım.imei cakma olduğunu.

Türkcelin sisteminde telefonunuz G5 değil de G2 görünüyor dolayısıyla volte destegı G2 ye yok.

Telefonu aldığınız yere götürüp hesabını sormanız gerekecek..:((

• quote:

Orijinalden alıntı: musty578

istanbula 1.5 ay da geldi fakat yilbasi oncesi yogunluktan uzun surmus olabilir bide ucretsiz kargoyu secmistim sen aliexpress standart ship sec 10 lira fazla ver kafan rahat olsn gumruge filan takilmaz satici fiyati dusuk gosteriyor

ekran koruyucu ve montaj aparatlarida hediye buradan aldim

TRY 111.17 | LCD LG G5 LCD Orijinal 5.3 "Ekran Için LG G5 LCD H850 H840 H860 dokunmatik ekranlı sayısallaştırıcı grup ÇERÇEVE Değiştirme

https://s.click.aliexpress.com/e/bfLZx6c0

Alıntıları Göster
    tamam kardeş şimdilik çatlak camla idare ediyorum alırsam haberdar ederim burdan sonucu.
    Bi ara çıkma ekran diye 150tlye ikinci el ekrnalar sattılar sahibindende onları kaçırdığım için üzüldüm.
    Çünkü orjinal ekran ghostlu olsa da şimdiye kadar gördüğüm kontrastı en yüksek ips ve kontrast önemli.

Güneş altında parlaklık ve siyah derinliği olarak umarım kötü değildir. Muhtemelen xiaominin kontrastı düşük ipsleri gibi bir ekran orjinal lg kadar iyi olduğunu sanmıyorum. ama kırık ekrandan da bıktım biyerde.

• 
Sayfa: önceki 612613614615616
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.