Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ (613. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.948
Cevap
93
Favori
532.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 611612613614615
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Maşallah...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: webcin

Aynen harika valla...

Maşallah...
    Dün akşam ki attığım resimde ki % 45 den sonraki % 7 ye inen pil grafiğim 😁 1 aylık Deji batarya ve 80 tl.

Yorumlarınızı bekliyorum.

Bu arada Oreo 30f kullanıyorum. Cihazım 850 tr modeli..

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

• quote:

Orijinalden alıntı: brk_41

Dün akşam ki attığım resimde ki % 45 den sonraki % 7 ye inen pil grafiğim 😁 1 aylık Deji batarya ve 80 tl.

Yorumlarınızı bekliyorum.

Bu arada Oreo 30f kullanıyorum. Cihazım 850 tr modeli..

Alıntıları Göster
    Kendimi alıntılayıp ilk yorumu atayım arkadaslar 😁😂🤣

Oh my good 28 saatlik kullanimda ekran süresi 3.30 saat, inanılır gibi değil.

150 tl.ye orjinal pil=80 tl.ye Deji pil.

Deji cim 6,8 ay sonra da aynı performansı gösterirse baş tacı olabilir :))

• arkadaşlar 30f'yi yüklediğinizde mevcut verileriniz gitti mi?
  •  ★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

• 30 f ile 30 a arasinda fark nedir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Deji bataryanın farklı sonuçlar vermeside garip. Ama alıp deneyip memnun kalmazsak 14 gün içinde iade edebiliyorsak denemeye değer gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Quaresma2016

Deji bataryanın farklı sonuçlar vermeside garip. Ama alıp deneyip memnun kalmazsak 14 gün içinde iade edebiliyorsak denemeye değer gibi.
    Aslında sanırım sonuçlar çok farklı değil.

15 saatlik kullanımda 4 saat ve üzeri ekran süresi verebiliyorsa ve bu performansı 12 aylık bir sürede bozmazsa benim için Deji olmuş olmamış önemli değil.

Orjinal batarya ile arasında ki fiyat performans farkına bakarım ben🤔

• Arkadaşlar acil olarak buzzer denilen kısımdan almam lazım, telefon hızlı şarj olmuyor, bazen hiç şarj olmuyor. Bu parçayı orjinal olarak nereden alabilirim? lgdestek sitesinden almak istedim ama titan rengi stokta yok. Daha önce alan var mı başka bir yerden?

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rea-secret -- 17 Ocak 2019; 19:52:39 >
  • Hizli sarj olmamasi buyuk ihtimal kablodan. Kabloyu iyice taktiginizdan emin olun ve soketi iyi temizleyin. Gene olmazsa baska kabloyla deneyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: rea-secret

Arkadaşlar acil olarak buzzer denilen kısımdan almam lazım, telefon hızlı şarj olmuyor, bazen hiç şarj olmuyor. Bu parçayı orjinal olarak nereden alabilirim? lgdestek sitesinden almak istedim ama titan rengi stokta yok. Daha önce alan var mı başka bir yerden?

gittigidiyor n11 de vardı denk geliyordum ben

• Çok var da işte güvenemiyorum, yerine tam oturmaz falan. Orjinal olsun istiyorum bir daha uğraşmamak için.
  • Hala root yapılmıyor dimi bu telefona h850tr olanlara

• rea-secret R kullanıcısına yanıt
    Ben sadece iç filmini alıp değiştirdim. Videolarla anlatılmış kolay değişiyor.

Linkteki ürünü aldım. İlk başta güzeldi hızlı şarj çalıştı batarya performansı da iyileşti bunula birlikte.
    1 hafta sonra hızlı şarj kesildi. 2. hafta içinde bilgisayar 'usb aygıtı tanınmıyor' hatası vermeye başladı.
    Değişim istedim 2. gelen ürünü 2 aydır kulalnıyorum telefonun orjinal hali gibi sorunsuz çalışıyor.

Gelen ürün orjinal mi değil mi bilemiyorum çıkma parça olabilir.
    https://urun.n11.com/diger-yedek-parca/lg-g5-sarj-soketi-mikrofon-flex-h850h820h830h840-P260550808

• yurd disindan siparis ettigim ekran geldi burda bi arkadas onermisti ismini hatirlamiyorum ama taktim gost filan yok tertemiz orjinal ile arasinda gozle gorulur fark yoktu tesekkurler 150 tl ye cozdum işimi

anten kisimlari kasaya temas eden yerleride temizledim nemden kararmis gps ok harika cekiyor

3 tane telefoncu gezdim hepsi ayni agiz abi yansanai takmayalim 2 hafta sonra bozuluyo orjinal takim 350 tl dedi dedim senn taktigin ekranin orjinal oldugunu nasil anlicamki yansanide takabilirsin vs vs yamyamlara is yaptirmayin sok taki cok kolay bi ciaz 4 senedir memnunum...bu fiatlara 4gb sp 820 bedava

• musty578 kullanıcısına yanıt
    ben önermiştim dostum. ben de 3 aydır kullanıyorum ekranı. bir kere dahi ghost ekran oluşmadı. ben de çok memnunum. zaten kıyaslarsan orjinali ile, iç yapısındaki etiketlerden üretim bilgilerine kadar hepsi orijinal ile birebir aynı.
    Benim telefonda arada hızlı şarja geçmiyordu. Bazende şarj oluyor gösterip yüzde hiç ilerlemiyor. 2 3 ay içinde anakart yandı. Yan Sanayi şarj almıştım genelde onla şarj ediyordum bir çoğu bu tarz sorunlara yol açıyormuş. Eğer orijinal değilse şarj aleti ona dikkat et derim. Ucuza kaçtım telefondan oldum :D

akilliphone internet sitesinden aldim. 85 liraya mal oldu fakat hizli sarj ve otg calismadi. İade edecegim ve yalnizca film alacagim bakalim...

• Merhaba v20k versiyonunu kullaniyorum hattim turkcell volte actim menuden. Fakat volte yazmiyor ust ekranda siz de durum ayni mi

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

• quote:

Orijinalden alıntı: batty

Merhaba v20k versiyonunu kullaniyorum hattim turkcell volte actim menuden. Fakat volte yazmiyor ust ekranda siz de durum ayni mi

Turkcell uygulamasinda arama kısmina hd ses yazıp hd sesi Hemen al,a tıklayınız.Gelen mesajlardan sonra teli kapatıp açınız.

• 
Sayfa: önceki 611612613614615
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.